Články k osobnosti

Kate Mulgrew

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Kate Mulgrew »
 

Kapitánka Janewayová z kultovního sci-fi seriálu Star Trek poprvé v Praze

 
Uniformy důstojníků Hvězdné flotily zaplnily dnes jeden ze sálů Národního domu v Praze. Čeští fanoušci amerického seriálu Star Trek, mnozí z nich v kostýmech odkazujících na tuto kultovní sci-fi sérii, tam bouřlivým potleskem přivítali Kate Mulgrewovou, představitelku kapitánky Kathryn Janewayové, velitelky kosmické lodi Voyager.
17.09.2011 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Mulgrew (4 články)

Hvězda ze Star Treku se v Praze setkala s fanoušky

 
Uniformy důstojníků Hvězdné flotily zaplnily v sobotu jeden ze sálů Národního domu v Praze. Čeští fanoušci amerického seriálu Star Trek, mnozí z nich v kostýmech odkazujících na tuto kultovní sci-fi sérii, tam bouřlivým potleskem přivítali Kate Mulgrewovou, představitelku kapitánky Kathryn Janewayové, velitelky kosmické lodi Voyager.
17.09.2011 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Kate Mulgrew (4 články)

Kapitánka Janewayová ze Star Treku přiletí za fanoušky do Prahy

 
Sci-fi seriál Star Trek si během svého vysílání získal mnoho fanoušků po celém světě a s velkým úspěchem byl uváděn i v České republice. České fanoušky čeká 17. září celý den ve společnosti jedné z hlavních hereček této kultovní série - Kate Mulgrewové. Akci pořádá FAN BASE ve spolupráci s CZ Kontinuum a FKM Events.
09.09.2011 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Kate Mulgrew (4 články)

Hvězda ze Star Trek bude v Česku: Kate Mulgrew míří do Prahy

 
Kate Mulgrew, známá jako kapitán Janeway ze sci-fi seriálu Star Trek, přijede 17. září do Prahy. Moc se těší na své fanoušky, které samozřejmě obdaří svým setkáním a podpisy.
11.08.2011 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Kate Mulgrew (4 články)
« Předchozí 1 Další »