Články k osobnosti

Kate Middleton

  její královská výsost vévodkyně z Cambridge hraběnka ze Strathearnu a baronka z Carrickfergusu

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Kate Middleton »
 

Meghan se lísá k princezně Kate: Snaží se i s Harrym vpašovat zpět do královské rodiny

 
Vypadá to, že návrat prince Harryho a Meghan Markle ke královským povinnostem není nemožný. Zahraniční zdroje v čele s webem Vanity Fair totiž informují, že se Meghan pokouší napravit vztahy s Kate Middleton a že princ Harry je ochoten vrátit se do práce jakožto vévoda ze Sussexu. Jediné, co král Karel III. prý musí udělat, je o to požádat.
22.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1070 článků) , Meghan Markle (963 článků) , Harry Harry (1914 článků)

Princ William prolomil mlčení o stavu své ženy: Kate má u sebe úžasné Filipínky, prozradil

 
Kate Middleton (42) se stále zotavuje ze své plánované operace břicha a kolem sebe má blízkou rodinu, která je jí oporou. Pro prince Williama (41) je tak péče o ni momentálně tou největší prioritou, a dokonce se nesetkal ani se svým bratrem, princem Harrym (39), který po dlouhé době dorazil do Londýna, aby podpořil krále Karla III. (75). Nyní se však William podle webu NY Post zúčastnil ceremonie na hradě Windsor a při té příležitosti prozradil některé detaily ohledně zdravotního stavu jeho nejmilejší ženy. 
09.02.2024 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1070 článků) , William Karel (22 článků)

Princ William zpátky na veřejnosti: Harrymu dal kopačky, místo toho vtipkoval s Cruisem

 
Princ William se po delší době objevil na veřejnosti. Na slavnostní večeři na podporu londýnské letecké ambulance poprvé promluvil o zdravotním stavu krále Karla III. i o rekonvalescenci své milované ženy Kate Middleton. O tu se má starat tým filipínských sestřiček. "Opravdu si vážíme všech laskavých zpráv. Děkuji," řekl William podle listu The Sun.
08.02.2024 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1070 článků) , William Karel (22 článků)

Kate Middleton je po operaci: Princ William ji navštěvuje na klinice každý den, děti za ní ale nesmějí

 
Kate Middleton (42) se zotavuje v nemocnici po plánované operaci břicha, která proběhla minulý týden. A zatímco její manžel princ William (41) jí v nemocnici navštěvoval každý den, jejich tři děti za maminkou ani jednou nedorazily. Podle informací webu The Sun chodily místo toho každý den do školy.
26.01.2024 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1070 článků)

Obrat v chování vypočítavé Meghan: Nejdřív zarytě mlčela, nyní drží nemocné Kate palečky

 
Zdá se, že řevnivost mezi Meghan Markle a Kate Middleton vzala alespoň prozatím za své. Meghan totiž prolomila mlčení a popřála nemocné Kate brzké uzdravení. "Král a princezna z Walesu obdrželi od prince Harryho a Meghan vzkaz plný podpory, aby se brzy uzdravili," řekl deníku Daily Mirror zdroj blízký královské rodině.
24.01.2024 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1070 článků) , Meghan Markle (963 článků) , Harry Harry (1914 článků)

Strach o princeznu Kate: Skončila v nemocnici a podstoupila záhadnou operaci. Zotavovat se bude měsíce

 
Na sociálních sítích prince a princezny z Walesu se dnes objevila zpráva, která šokovala všechny příznivce královské rodiny. Trojnásobná maminka Kate Middleton ulehla na nemocniční lůžko. Pod dohledem lékařů se zotavuje po operaci břicha. Princezna musela na několik následujících měsíců zrušit všechny královské povinnosti.
17.01.2024 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1070 článků)

Vévodkyně Kate slaví 42: Od pařmenky po spořádanou princeznu a vzornou maminku

 
Princezna Kate Middleton slaví 42. narozeniny. Půvabná brunetka však měla v mládí do spořádané dívky daleko, jak píše deník Vogue. Byla totiž pořádná pařmenka a vymetala jeden klub za druhým. Od té doby prošla nesmírnou proměnou a dotáhla to až do britské královské rodiny. V manželském svazku s princem Williamem žije již 13 let. 
09.01.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1070 článků)

Móda podle Kate Middleton: Princezna z Walesu si potrpí na luxus i levné kousky za pár stovek

 
Kate Middleton dokáže lid oslnit nejen svým distingovaným vystupováním, ale i módními kreacemi. Jakožto vévodkyně z Cambridge a dlouholetá členka britské královské rodiny je neustále na očích a objevuje se na těch nejprestižnějších událostech roku. Přesto je však důkazem toho, že oslnit lze i v oblečení za pár stovek, nejen ve značkových oděvech za stovky tisíc, jak si všímá web Dress Like a Duchess.
08.01.2024 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1070 článků)

Rodinný průvodce princezny Kate: Rodiče se seznámili u British Airways. Sestra napsala knihu receptů

 
Když se Kate Middleton provdala za prince Williama, nutně uvrhla do záře reflektorů i svou rodinu – otce Michaela, maminku Carole, mladší sourozence Pippu a Jamese. Každý z nich pak začal z různých důvodů plnit stránky novin. Pippa se např. proslavila už rolí družičky na sestřině královské svatbě.
03.01.2024 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1070 článků) , Carole James (2 články) , Michaela James (7 článků) , Michael James (14 článků) , Michael James (14 článků) , William James (7 článků)

Kate s Williamem se pochlubili dětmi: Sladěná rodinka si vyšla na vánoční procházku

 
Královská rodina v čele s králem Karlem III. a jeho chotí Camillou Parker Bowles se vypravila na každoroční sváteční vánoční mši do kostela svaté Máří Magdaleny v Norfolku, jak píše web Page Six. Následně ještě princ William a jeho žena Kate Middleton zveřejnili na svých sociálních sítích rozkošný černobílý snímek svých tří dětí.
26.12.2023 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1070 článků) , William Parker (3 články) , William Karel (22 článků) , Parker Page (1 článek) , William Parker (1 článek) , William Parker (2 články) , Page Page (120 článků)

Hořká pilulka pro Meghan a Harryho: Kate hlásá podporu a lásku, jim ji ale nikdy nedopřála, stěžují si

 
Princezna z Walesu a manželka korunního prince Williama Kate Middleton podle britských médií vyvolala před Vánocemi nevoli prince Harryho a Meghan Markle svým „pokryteckým“ projektem, naplánovaným na pátek 8. prosince. Kate má totiž ve Westminsterském opatství uspořádat třetí ročník vánoční bohoslužby s koledami, nazvané „Together at Christmas“, což je trnem v oku právě vévodovi a vévodkyni ze Sussexu, jak tvrdí web The News.
08.12.2023 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1070 článků) , Meghan Markle (963 článků) , Harry Harry (1914 článků)

Ublížená Meghan Markle žárlí na Kate. Má prý větší práva než Williamova žena, tvrdí zdroje. Vnucuje světu svou kariéru

 
Meghan Markle je údajně přesvědčena, že má větší právo na vyjádření svého názoru než manželka jejího švagra Kate Middleton. A to mimo jiné kvůli tomu, že sebe považuje za „self-made“ osobu. Zprávy pocházející z důvěryhodného zdroje naznačují, že 42letá vévodkyně ze Sussexu je čím dál víc nespokojená s tím, že je v královské rodině vnímána jako méně důležitá než Kate a princ William. Píše to deník Mirror.
06.12.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1070 článků) , Meghan Markle (963 článků)

Jak by vypadaly děti Kate a Williama za několik let? Umělá inteligence se na nich vyřádila

 
Jen málokterého fanouška britské královské rodiny by nezajímalo, jak budou vypadat děti korunního prince Williama a vévodkyně Kate Middleton za pár let, nebo snad dokonce za několik desítek roků. Zjistit něco takového nyní se však rovná zázraku – a jestli dnes někdo dovede zázraky, tak je to umělá inteligence. Nebo by aspoň být měla. Někdy jsou to totiž spíše zázraky v uvozovkách. Přesvědčila se o tom i redakce eXtra.cz, která se rozhodla využít služeb inteligentního generátoru Leonardo.Ai.
29.11.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1070 článků)

Pozadí vztahu Williama a Meghan: Od prvního setkání to měla Harryho žena spočítané

 
Omid Scobie, renomovaný spisovatel a královský komentátor, který udržuje přátelství s princem Harrym a Meghan Markle, spolu s vydáním své nové knihy s názvem Endgame přinesl na veřejnost informace týkající se Kate Middleton a jejího muže, prince Williama. Jeho ambiciózní spis se týká poměrů v britské královské rodině a na mnoha jejích členech nenechává nit suchou. Scobie v knize mimo jiné cituje informace poskytnuté samotným Harrym a Meghan, informuje deník Mirror.
28.11.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1070 článků) , Meghan Markle (963 článků) , Harry Harry (1914 článků)

Krásná Kate Middleton kopíruje Dianu: Oslnivé róby doplnila luxusními šperky po Williamově zesnulé mamince

 
Kate Middleton (41) patří mezi nejlépe oblékané členy královské rodiny. Dokáže zaujmout jak v kostýmku, tak i šatech nebo kabátku. Naposledy se princezna z Walesu objevila na veřejnosti, když spolu s manželem princem Williamem přivítala prezidenta a první dámu Jižní Koreje. Všichni přítomní si nemohli nevšimnout nádherné květinové tiáry, která se jí blyštila ve vlasech. Korunka má být po královně Alžbětě, jak uvedl magazín Vogue.
23.11.2023 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1070 článků)

Meghan puká vzteky: Seriálová Kate jí vyfoukla flek u Diora a ještě je za hvězdu

 
Představitelka seriálové Kate Middleton uštědřila vévodkyni ze Sussexu Meghan Markle pořádný políček. Herečka Meg Bellamy, která září v poslední řadě Koruny coby manželka prince Williama a rodinná sokyně Meghan, se nyní stala novou tváří luxusní značky Dior. Informuje o tom deník Mirror.
15.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1070 článků) , Meghan Markle (963 článků)

Recept na mládí Kate Middleton: Tajemství se skrývá ve snídani, princezna dodržuje striktní režim

 
Princezna z Walesu a manželka prince Williama, 41letá Kate Middleton, prozradila, co jí pomáhá udržovat se i přes svůj věk ve vynikající fyzické kondici. Svůj den začíná pravidelně zdravou snídaní – dvěma porcemi zeleniny, které podle deníku Mirror tvoří základ její vyvážené diety. Díky ní trojnásobná matka nejenže skvěle vypadá, ale rovněž se i tak cítí.
25.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1070 článků)

Zahořklá Meghan útočí na Kate. Vévodkyně nemůže princeznu ani cítit

 
Zatímco si prin Harry užíval na závodním okruhu v texaském Austinu před velkou cenou F1, jeho žena se užírá doma. Jak je vidět z fotek deníku Mirror, vévoda si chvilky svobody a klidu od manželky užíval plnými doušky. Není divu, jeho žena se zdá se stále užírá hnevěm ke Kate Middleton.
24.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1070 článků) , Harry Harry (1914 článků)

Princezna Kate je oddaná maminka: Malému Georgeovi pomáhá s učením na zkoušky

 
Desetiletý princ George, syn prince Williama a princezny Kate Middleton, se chystá na školní zkoušky. S těmi mu pomáhá i jeho matka, která ho podle svých slov připravuje na test z matematiky. Princezna z Walesu to uvedla během své návštěvy ve velšském Cardiffu, jak informoval britský deník Mirror.
09.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1070 článků) , George George (879 článků)

Parádní proměna vévodkyně Kate: Změnila účes a neskutečně prokoukla

 
Princezna Kate Middleton (41) opět zazářila. Před několika dny navštívila mužskou věznici v Surrey ve Velké Británii, aby podpořila charitativní organizaci zabývající se léčbou závislostí. Kate tentokrát překvapila veřejnost novým účesem, jak upozornil zahraniční web Style Caster.
13.09.2023 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1070 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »