Články k osobnosti

Kate Williams

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Kate Williams »
 

Matka s dítětem napadená v Jižní Africe žirafí samicí: Syn (3) je dál v kómatu...

 
Američanku Kate Williams (35) a jejího tříletého synka napadla v přírodní rezervaci v Jižní Africe žirafa. Od jisté smrti je zachránil až její manžel Sam, kterému se podařilo zvíře zahnat. A zatímco žena už je při vědomí a komunikuje aspoň posunky, malý Finn stále zůstává v kómatu a bojuje o život.
20.09.2018 12:07 |

podobné články

Osobnosti: Kate Williams (3 články) , Kate Williams (1 článek) , Sam Williams (3 články) , Sam Finn (1 článek) , Sam Williams (3 články)

Tato studentka porazila stovky dívek a získala modelingový kontrakt. A není to žádná hubendíra!

 
S velikostí 42 se dvaadvacetiletá studentka módy hrdě přihlásila na casting o modelku značky Curvy Kate a také lukrativní roční kontrakt získala! Lotte Williams už prý byla otrávená modelingovým průmyslem a dívkami s velikostí 0 (30 - 32) a rozhodla se předvést svou zdravě ženskou postavu, což se jí náramně vyplatilo.
30.05.2013 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Kate Williams (3 články)

Předmanželská smlouva: Děti dostane William!

 
Už jenom dva dny. Celý svět se již nemůže dočkat, až arcibiskup z Canterbury Dr. Rowan Williams oddá Kate Middleton (29) a prince Williama (28) a oba si řeknou své ano. Pohádkový příběh budoucích manželů má však i své temné stránky. Kate Middleton musela podepsat přísnou svatební smlouvu, ze které například vyplývá, že pokud by pár měl děti a rozešel se, potomci budou žít s Williamem.
27.04.2011 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1016 článků) , Kate Williams (3 články)
« Předchozí 1 Další »