Články k osobnosti

Katarína Knechtová

  zpěvačka, skladatelka, textařka, klavíristka, kytaristka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Katarína Knechtová »
 

Detaily posledního rozloučení Juraje Jakubiska: Legendě dají sbohem slavní filmaři, zpěváci i politici

 
Poslední rozloučení se zesnulým filmovým režisérem Jurajem Jakubiskem se koná dnes v katedrále svatého Víta v Praze. Na legendu zavzpomínají nejen nejbližší přátelé a rodina, ale i zdrcení kolegové. Promluví například režisér Jiří Strach či exprezident Václav Klaus. Na závěr se živým vystoupením, písní Môj bože, rozloučí zpěvačka Katarína Knechtová. 
04.03.2023 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10902 článků) , Jiří Strach (265 článků) , Katarína Knechtová (132 článků) , Juraj Jakubisko (176 článků)

Soundtrack s Knechtovou, Žbirkou i Čechomorem

 
Šestý ročník Soundtrack festivalu proběhne 26. až 29. srpna v Poděbradech. V náhradním programu odehrají hlavní koncerty Miro Žbirka, Čechomor a Katarína Knechtová.
10.08.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Katarína Knechtová (132 článků)

Skupina Nebe má na minialbu i duet s Katarínou Knechtovou

 
Je to skoro rok, co havířovská kapela Nebe vydala písničku Stella, ve které se představil i kuchař Přemek Forejt. Nedávno nabídla nejenom česko-slovenský duet se zpěvačkou Katarínou Knechtovou, ale i celé minialbum.
28.06.2021 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Katarína Knechtová (132 článků)

Extra Host Katarína Knechtová o silném zážitku z potápění: Rozplakala jsem se v masce

 
Slovenská zpěvačka, skladatelka, textařka a kytaristka Katarína Knechtová se do povědomí českých posluchačů dostala jako porotkyně oblíbené soutěže Česko Slovenská Superstar, kde po boku Habery, Cristovaa a Rupperta hodnotila zpěv poteciálních talentů. Kromě toho napsala píseň Zpomal, která se stal hitem století.
23.05.2021 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Katarína Knechtová (132 článků)

Zkrachovalá hvězda SuperStar Petr Borkovec začíná od píky: Bydlení v chajdě a podivné kšefty

 
Petr Borkovec (21) v roce 2018 zazářil v pěvecké show SuperStar a dostal se až do TOP 10. Tehdejší porota ve složení Palo Habera (59), Ben Cristovao (33), Matěj Ruppert (43) a Katarína Knechtová (40) byli uneseni nejenom z hlasu Borkovce, ale také z jeho příjemné povahy a charismatu. Petr měl skvěle našlápnutou kariéru stát se skutečně dobrým hudebníkem, ovšem kvůli alkoholu a následným oplétačkám s policií všechny příležitosti zahodil. V současné době po něm doslova neštěkne ani pes a cesta zpět na vrchol se rozhodně nekoná. Promarněný talent bydlí kdesi na chalupě a snaží se postavit se znovu na nohy. Jak ale mnozí vědí, tohle tady bylo již několikrát...
14.04.2021 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Ruppert (175 článků) , Katarína Knechtová (132 článků) , Ben Cristovao (547 článků) , Petr Borkovec (43 článků)

Nejpůvabnější česko-slovenské zpěvačky: Těhu Pártlová, rozkošná Knechtová či Farna s odhaleným pupíkem

 
Říká se, že Češky a Slovenky patří mezi nejkrásnější ženy světa a při pohledu na některé naše česko-slovenské zpěvačky se není ani čemu divit. Slovenská diva Dara Rolins (48) oslaví za dva roky padesát let, ale nikdo by jí takový věk netipoval. Podobně je na tom její kolegyně, půvabná Katarína Knechtová, která v březnu oslaví čtyřicet, ale rozhodně na to nevypadá. Ani české zpěvačky nezůstávají pozadu za těmi slovenskými.
10.03.2021 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2860 článků) , Katarína Knechtová (132 článků)

Zpěvačka Katarína Knechtová: Přestala jsem tvořit. Nedělá mi to teď dobře

 
V roce 2008 odešla slovenská zpěvačka, hudebnice a skladatelka Katarína Knechtová z kapely Peha, se kterou dosáhla na československé scéně výrazných úspěchů. Ve stejném roce vydala první sólovou desku Zodiak. S dalšími alby na sebe upoutala větší pozornost a dnes patří k nejvýraznějším zpěvačkám na slovenské scéně. Její aktuální deska Svety vyšla loni v říjnu.
07.02.2021 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Katarína Knechtová (132 článků)

Kapela Poetika natočila píseň a klip s Katarínou Knechtovou

 
Skupina Poetika uzavírá trilogii písní a videoklipů Identity se speciálními hosty. Po skladbách Karavana s kapelou Mirai a Elegie s hostujícími John Wolfhooker přichází s popovou písní Cíl. Pozvání ke spolupráci tentokrát přijala slovenská zpěvačka Katarína Knechtová. Na Novinkách.cz mají písnička i klip premiéru.
29.01.2021 12:17 |

podobné články

Osobnosti: Katarína Knechtová (132 článků)

Katarína Knechtová už 2 měsíce bojuje s covidem: Slovenská zpěvačka má stále pozitivní testy

 
Vleklé zdravotní komplikace, kterých se nemůže zbavit. Katarína Knechtová  (39) už před několika týdny onemocněla koronavirem. Onemocnění se slovenské zpěvačky a někdejší porotkyně SuperStar stále drží.
03.12.2020 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Katarína Knechtová (132 článků)

Knechtovou změnil koronavirus: Porotkyni SuperStar už podle hlasu nepoznáte!

 
Hlas je jednoznačně největší devizou zpěváků, ale Katarína Knechtová (39) vůbec nezní jako kdysi. Nedávno přiznala, že překonala koronavirus, který ji připravil o hlas!
01.12.2020 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Katarína Knechtová (132 článků)

Knechtová po rozchodu s problémovým Borkovcem září: Nový chlap! A zase z branže?

 
Konečně se na ni usmálo štěstí!? Po katastrofálním vztahu s mladým finalistou SuperStar Petrem Borkovcem (21), který jí dokonce doma ukradl šperky, našla Katarína Knechtová (39) novou lásku.
29.10.2020 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Katarína Knechtová (132 článků)

Knechtová ze SuperStar po výmyslech o těhotenství: Stará se aspoň o syna své sestry

 
Jsou to téměř čtyři měsíce, co Katarína Knechtová (39) nepokrytě obelhala Česko a Slovensko. Na Instagram přidala příspěvek, který vypadal jako oznámení těhotenství, a na dotazy novinářů tuto informaci nepopřela. Až po dni vyšlo najevo, že si dělala reklamu na nové album. Vlastní dítě tak zatím nemá, proto se stará aspoň o syna své sestry.
24.05.2020 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Katarína Knechtová (132 článků)

Katarína Knechtová slaví 39. narozeniny u moře: Do Česka poslala dojemný vzkaz o koronaviru

 
Katarína Knechtová dnes slaví své 39. narozeniny. Zpěvačka ještě před vypuknutím karantény v Česku vyrazila na dovolenou, kde patrně i oslaví svůj velký den. Bývalá porotkyně SuperStar se nezapomněla ozvat svým fanouškům skrz sociální sítě a vzkázala jim, že se všemi v těchto těžkých chvílích soucítí.
14.03.2020 20:16 |

podobné články

Osobnosti: Katarína Knechtová (132 článků)

Trapný tah Knechtové: Ta tedy vymyslela nesmysl!

 
Bývalá porotkyně SuperStar Katarína Knechtová (38) nepěkně napálila fanoušky na sociálních sítích. Zpěvačka totiž sdílela snímek s těhotenským bříškem a tak jí mnoho lidí začalo radostně a upřímně gratulovat k tak krásné novince. Knechtová však později vyzradila, že šlo o podvod. Proč to udělala?
29.02.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Katarína Knechtová (132 článků)

Knechtová se vzteká a dělá si to horší: Falešnému těhotenství se už smějí i celebrity

 
Hra s falešným těhotenstvím se jí vymyká z rukou. Katarína Knechtová (38) poutala fotkou s bříškem na nové album a teď se diví, že jí to lidé mají za zlé. Jenomže prskáním na sociálních sítích si to zpěvačka dělá mnohem horší. Nad jejím chováním už kroutí hlavou i kolegové ze showbyznysu!
23.02.2020 12:26 |

podobné články

Osobnosti: Katarína Knechtová (132 článků)

Fanoušci se ostře pustili do Knechtové: Svou fotkou prý uráží ženy, které by miminko chtěly, ale nemohou ho mít

 
Když včera slovenská zpěvačka Katarína Knechtová  (38) na sociálních sítích vysvětlila, jak je to s jejím údajným těhotenstvím , strhla se pod příspěvkem velká odezva fanoušků.
21.02.2020 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Katarína Knechtová (132 článků)

Porotkyně SuperStar Katarína Knechtová o falešném těhotenství: Velká vlna chaosu i nenávisti

 
Katarína Knechtová (38) svým počinem spustila obrovskou lavinu, kterou možná ani ona nečekala. V úterý na svoje sociální sítě přidala snímek, na kterém to vypadá, že je v pokročilém stadiu těhotenství. Okamžitě se všude začalo psát, že slovenské krásce se podařilo utajit těhotenství pěkně dlouhou dobu a těší se na rodinu. Jak se později ukázalo, není to pravda. Katarína prý chtěla pouze upozornit na několik zásadních věcí, které lidé v poslední době velmi opomíjejí. Většina fanoušků to pochopila, ale našli se i takoví, kteří spustili vlnu nenávisti. S tím ale měla počítat.
20.02.2020 12:31 |

podobné články

Osobnosti: Katarína Knechtová (132 článků)

Katarína Knechtová promluvila o šílenství z fotky kulatého bříška: Co řekla o údajném těhotenství?

 
Potom, co se slovenská zpěvačka Katarína Knechtová  (38) pochlubila na Instagramu snímkem s vypouklým bříškem, ke kterému napsala „Takoví jsme“, fanoušci a její přátelé nepochybovali o tom, že je zpěvačka v očekávání a hojně jí gratulovali k miminku.
20.02.2020 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Katarína Knechtová (132 článků)

Katarína Knechtová lhala o těhotenství: Porotkyně SuperStar naštvala i věrné fanoušky

 
Tak tohle nikdo nečekal! Katarína Knechtová (38) se v úterý chlubila těhotenským bříškem, den nato přišel šok. Porotkyně minulé řady pěvecké show SuperStar bez okolků přiznala: dítě nečekám! Bývalá přítelkyně kolouška Petra Borkovce (20) si myslí, že neudělala nic špatného, fanoušci to ale vidí jinak...
19.02.2020 23:16 |

podobné články

Osobnosti: Katarína Knechtová (132 článků)

Katarína Knechtová překvapila pořádným bříškem: Porotkyně SuperStar čeká miminko

 
Katarína Knechtová (38) zcela nečekaně oznámila na svých sociálních sítích, že čeká miminko. Zpěvačka se pochlubila pokročilým stádiem těhotenství a nejenom fanoušci se nestačili divit. Bývalá porotkyně SuperStar se v poslední době věnovala zejména práci a její radostná novina zaskočila mnohé. O těhotenství slovenské zpěvačky informoval web topky.sk.
18.02.2020 23:06 |

podobné články

Osobnosti: Katarína Knechtová (132 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »