Karolína Plíšková

tenistka

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Karolína Plíšková »

Nejodhalenější vnady Českého slavíka? Všechny trumfla nádherná česká tenistka, světová jedenáctka!

Zapomeňte na české zpěvačky a herečky. Jednoznačně nejodvážnější šaty předvedla na Českém slavíkovi tenistka Karolína Plíšková, jedenáctá hráčka světa. Karolína předávala společně s kolegyní Bárou Strýcovou jednu z cen a pohledy mužů na ní visely mnohem více než na vítězovi.
29.11.2015 18:30 |

Osobnosti: Barbora Strýcová (248 článků) , Karolína Plíšková (382 článků)

Hrdlička se fotí s cizími ženami a je nepřítelem národa číslo jedna: Tyhle vzkazy od 'fanoušků' si za rámeček nedá!

Expřítel Lucie Borhyové Michal Hrdlička dorazil nečekán a nezván na párty tenistek po vítězném Fed Cupu a s krásnou Petrou Kvitovou a Karolínou Plíškovou fotil jednu selfie za druhou. Podle hostů byl dokonce až dotěrný.
20.11.2015 06:00 |

Osobnosti: Lucie Borhyová (1450 článků) , Petra Kvitová (1514 článků) , Karolína Plíšková (382 článků) , Michal Hrdlička (676 článků)

Bravo! Češky ovládly dramatickou čtyřhru a obhájily vítězství ve Fed Cupu

Česká republika se může pyšnit výjimečnou generací tenistek. Závěrečná čtyřhra, ve které dvojice Karolína Plíšková, Barbora Strýcová ve třech setech udolala ruský pár Pavljučenkovová, Vesninová, rozhodla o vítězství českých tenistek v letošním ročníku Fed Cupu.
15.11.2015 20:16 |

Kvitová prohrála, Plíšková vyrovnala. O vítězkách Fed Cupu rozhodne čtyřhra

České tenistky drží po čtyřech zápasech ve finále Fed Cupu s Ruskem nerozhodný stav 2:2 . Petra Kvitová sice nejprve v souboji jedniček podlehla Marii Šarapovové ve třech setech 6:3, 4:6 a 2:6, stav finále však následně vyrovnala Karolína Plíšková, která porazila ruskou dvojku Anastasii Pavljučenkovovou 6:3 a 6:4. O tom, zda Češky obhájí triumf a získají čtvrtý titul za posledních pět let, rozhodne závěrečná čtyřhra.
15.11.2015 15:31 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Petra Kvitová (1514 článků) , Karolína Plíšková (382 článků)

Týmové jedničky nezaváhaly. Kvitová získala první bod, Šarapovová srovnala

Po prvním dnu platí ve finále Fed Cupu mezi českými a ruskými tenistkami nerozhodný stav 1:1. Petra Kvitová sice splnila roli favoritky a získala pro český tým důležitý první bod, ve druhé dvouhře však Karolína Plíšková nedokázala vyzrát na Marii Šarapovovou a zápas prohrála 3:6 a 4:6.
14.11.2015 18:30 |

Finále Fed Cupu zahájí Kvitová, Plíšková dostala přednost před Šafářovou

Česká nominace na sobotní zápasy finále Fed Cupu nabídla jedno překvapení. Ve dvouhrách se totiž na kurtu představí Petra Kvitová, jejíž zápas s Anastasií Pavljučenkovovou zahájí víkendový program, a Karolína Plíšková. Ta dostala v nominaci přednost před očekávanou dvojkou českého týmu Lucií Šafářovou.
13.11.2015 14:55 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (555 článků) , Petra Kvitová (1514 článků) , Karolína Plíšková (382 článků)

Těsně pod vrcholem: Plíšková ve finále Elite Trophy nestačila na Williamsovou

Podobně jako Petra Kvitová na Turnaji Mistryň byla i Karolína Plíšková v konkurenci Elite Trophy blízko vytouženému titulu, leč ani této české tenistce se ve finále nepoštěstilo. Po dramatické bitvě se nakonec musela sklonit před Američankou Venus Williamsovou, která v čínském Ču-chaj zvítězila po setech 7:5 a 7:6.
08.11.2015 12:05 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1514 článků) , Karolína Plíšková (382 článků)

Plíšková potvrdila skvělou formu. Na Elite Trophy si zahraje o titul

Do výborné formy se v závěru sezóny dostala česká tenistka Karolína Plíšková. Na turnaji Elite Trophy v čínském Ču-cha zdolala v semifinále Ukrajinku Elinu Svitolinovou 6:3 a 6:1. Ve finále se utká s turnajovou jedničkou Venus Williamsovou.
07.11.2015 13:50 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (382 článků)

České tenistky zabojují o Fed Cup v nejsilnější sestavě

Nominace českých tenistek na finále Fed Cupu proti Rusku, které se  odehraje v pražské O2 areně 14. a 15. listopadu, se obešla bez většího překvapení. Nehrající kapitán Petr Pála nominoval kvarteto ve složení Petra Kvitová, Lucie Šafářová, Karolína Plíšková a Barbora Strýcová. Týmovou jedničkou bude Petra Kvitová, náhradnicí Denisa Allertová.
22.10.2015 13:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (555 článků) , Petra Kvitová (1514 článků) , Barbora Strýcová (248 článků) , Karolína Plíšková (382 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

Plíšková v Číně skončila, v semifinále podlehla Radwaňské

Karolína Plíšková prohrála v semifinále turnaje v Tchien-ťinu s Polkou Agnieszkou Radwaňskou. Třiadvacetiletá tenistka uhrála jen čtyři gemy a po setech 3:6 a 1:6 přišla nejen o šanci na celkové vítězství, ale také se jí vzdálila účast na Turnaji mistryň. Aby se vměstnala mezi elitu, musela by příští týden získat titul v Moskvě.
17.10.2015 10:30 |

Plíšková smetla Babosovou a zahraje si semifinále

Tenistka Karolína Plíšková postoupila do semifinále tenisového turnaje v čínském Tchien-ťin. Maďarku Timeu Babosovou porazila ve čtvrtfinále za hodinu hry ve dvou setech 6:3 a 6:2.  Stále tak drží naději na Turnaj mistryň.
16.10.2015 10:25 |

Berdych si v Číně zahraje osmifinále, Plíšková čtvrtfinále

Tomáš Berdych vydřel na turnaji v Šanghaji padesáté letošní vítězství a postoupil do osmifinále. Český tenista porazil Američana Jacka Socka ve třech setech 7:6, 4:6 a 6:4, zajímavé ale je, že zatímco poražený Sock získal celkem 106 míčků, postupující Berdych pouze 103.   V čínském Tchien-ťin postoupila do čtvrtfinále Karolína Plíšková a stále živí naději na účast v Turnaji mistryň.
14.10.2015 12:31 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1399 článků) , Karolína Plíšková (382 článků)

Kvitová je čtvrtá v pořadí pro postup na Turnaj mistryň, Šafářová sedmá

Česká tenisová jednička Petra Kvitová poskočila na čtvrté místo v pořadí hráček pro účast na Turnaji mistryň v Singapuru, zatímco Lucie Šafářová klesla na sedmou příčku. Elitní osmička se vzdaluje Karolíně Plíškové, která spadla na 12. místo.
12.10.2015 20:40 |

Plíšková v Pekingu vypadla v prvním kole a Turnaj mistryň se jí vzdálil. Skončily i Strýcová a Kvitová

Česká tenistka Karolína Plíšková prohrála zápas prvního kola turnaje v Pekingu s Američankou Sloane Stephensovou ve dvou setech 3:6 a 2:6. Třiadvacetileté hráčce se tak vzdálil postup na singapurský Turnaj mistryň. Nedařilo se ani Petře Kvitové a Barboře Strýcové, pro něž turnaj rovněž skončil v prvním kole.
04.10.2015 10:30 |

Po Kvitové končí na turnaji ve Wu-Chanu i Karolína Plíšková

Po vítězství nad Petrou Kvitovou si Italka Roberta Vinciová připsala skalp další české tenistky. Finalistka posledního US Open si po setech 7:6 a 6:3 poradila také s Karolínou Plíškovou a na turnaji v čínském Wu-Chanu postoupila mezi čtveřici nejlepších.
01.10.2015 11:01 |

Plíšková se na postup nadřela, Strýcová jde dál po skreči Šarapovové

Těžkou práci měla ve druhém kole Karolína Plíšková na turnaji v čínském Wu-chanu. Po téměř dvou a půl hodinách vydřela vítězství nad Chorvatkou Mirjanou Lučičovou-Baroniovou 7:6, 5:7 a 7:6 a postoupila do osmifinále. Dál jde také Barbora Strýcová. Její soupeřka, Ruska Maria Šarapovová, za stavu 7:6, 6:7 a 2:1 zápas vzdala.
28.09.2015 17:00 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Barbora Strýcová (248 článků) , Karolína Plíšková (382 článků)

Strýcová v Tokiu prošla do druhého kola. V Soulu se Češkám nedařilo

Barbora Strýcová po porážce domácí hráčky Naomi Osakaové postoupila na tenisovém turnaji v Tokiu do Druhého kola. Sedmnáctiletou držitelku divoké karty porazila 7:5, 6:2 a v dalším kole se postaví třetí nasazené Španělce Garbiňe Muguruzaové. Zato v Soulu se Češkám nedařilo, Kristýna Plíšková nakonec podlehla nasazené dvojce Anně Karolíně Schmiedlové 6:3, 3:6, 4:6. Klára Koukalová vzdala v druhém setu souboj s Magdalénou Rybárikovou.
21.09.2015 13:01 |

Osobnosti: Klára Koukalová (38 článků) , Barbora Strýcová (248 článků) , Magdaléna Rybáriková (6 článků) , Kristýna Plíšková (57 článků) , Karolína Plíšková (382 článků)

V první desítce zůstávají tři české tenistky, Šafářová poskočila na páté místo

Právě skončený poslední grandslam sezony nic nezměnil na tom, že v první desítce světového žebříčku má český tenis tři zástupkyně. Petra Kvitová si udržela čtvrté místo, na svém maximu je Lucie Šafářová, které patří pátá příčka a desátá je Karolína Plíšková.
14.09.2015 13:01 |

Českým tenistům start US Open nevyšel. Plíšková nestačila na kvalifikantku

Během prvního dne se na dvorcích US Open představilo šest českých tenistů a tenistek, do druhého kola turnaje však postoupily pouze Denisa Allertová, která vyřadila světovou desítku Carlu Suárezovou, a Tereza Smitková. První kolo naopak bylo nad síly Karolíny Plíškové, Kláry Koukalové, Kateřiny Siniakové a Radka Štěpánka, který svůj zápas skrečoval.
01.09.2015 08:26 |

Osobnosti: Klára Koukalová (38 článků) , Radek Štěpánek (891 článků) , Karolína Plíšková (382 článků) , Kateřina Siniaková (21 článků) , Tereza Smitková (14 článků) , Denisa Allertová (18 článků)