Články k osobnosti

Karlos Vémola

  mma zápasník, bojovník, zápasník

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Karlos Vémola »
 

Vémola a Ceterová o blížící se veselce: Před Lelou a hlavně Karlosem stojí velká výzva

 
Slavnosti v Karlových Varech si nenechali ujít ani MMA zápasník Karlos Vémola (37) a jeho snoubenka Lela Ceterová (33). Redakce eXtra.cz potkala známý pár na honosném večírku společnosti Progresus s mediálním partnerem Forbes, kde nám prozradili detaily nadcházející svatby a promluvili i o svých rozlučkách se svobodou. Karlos jich měl dokonce víc. 
07.07.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (485 článků)

Večírkové Vary: Princezna Arabela zářila jako sluníčko, Lela vynesla podivné šaty

 
Jednou z nejhvězdněji natřískaných akcí karlovarského festivalu byl nepochybně úterní večírek společnosti Progresus s mediálním partnerem Forbes. Honosné párty se zúčastnila plejáda tuzemských celebrit v čele s modelkou Taťánou Makarenko, manželi Hejdovými, Janou Nagyovou, Karlosem Vémolou nebo Lelou Ceterovou. Právě poslední dva zmínění zaujali nejvíc. Zápasník si nechal vyrobit originální škrabošku a jeho partnerka tradičně vystavila své přednosti. To vše zachytili fotografové redakce eXtra.cz. 
06.07.2022 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1620 článků) , Jana Nagyová (1613 článků) , Karlos Vémola (485 článků)

Lela Ceterová jako sexy kapitánka lodi: V Praze se pochlubila silikony a mužům spadla brada

 
Snoubenka Karlose Vémoly (36) Lela Ceterová (33) se nebojí provokace ani po dvou dětech. Na svém Instagramu se pochlubila snímkem v bikinách, kde vyniká její štíhlá postava i ohromné silikony, které vystavila na lodi na Vltavě, a pánové, kteří měli to štěstí půvabnou blondýnku zahlédnout, měli o zábavu postaráno. 
27.06.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (485 článků)

Lvi žerou první? Karlos Vémola má před sebou boj s Jokerem, ten mu vyhrožuje KO

 
Karlos “Terminátor” Vémola se měl na nadcházejícím turnaji Oktagon 34 utkat o titul s Rafaelem Xavierem, ten však souboj odřekl s tím, že potřebuje delší čas na přípravu. V řadě za ním ale stojí srbský zápasník říkající si “Joker”. Je to postojář, který má na svém kontě 7 KO, a bývalý bojovník polské KSW. Zdolá českou jedničku, nebo se bude opakovat Karlosovo oblíbené heslo “Lvi žerou první?” To zjistíme už 23.7. na pražské Štvanici!
22.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (485 článků)

Den otců podle slavných: Mareš vzal dceru na pódium, Vémola propaguje spodní prádlo

 
Na Den otců se na rozdíl ode Dne matek často zapomíná a je to škoda. Přesto se našlo pár známých osobností, které 19. června sdílely snímek se svým tátou nebo svou ratolestí. Moderátor Leoš Mareš (46) zavzpomínal na svého zesnulého otce Iva a sám si jako otec svůj den užil se svou rozkošnou dcerou Alex, kterou vzal i na pódium svého koncertu. Na svátek nezapomněl ani MMA zápasník Karlos Vémola (36). Ten však skrz snímek zapózoval nejen s dcerou, ale také svým lvíčetem a Den otců využil k propagaci spodního prádla.
19.06.2022 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3398 článků) , Karlos Vémola (485 článků) , Alex Alex (631 článků) , Alex Alex (185 článků) , Alex Alex (185 článků) , Alex Alex (202 článků) , Alex Alex (47 článků)

Velkolepé loučení se svobodou Lely Ceterové: Limuzína, pořádná holčičí party a Karlos v patách

 
Nyní už je naprosto jasné, že Karlos Vémola (36) a Lela Ceterová (33) vstoupí už za měsíc do svazku manželského. Terminátorova snoubenka má totiž za sebou velkolepou rozlučku se svobodou, na kterou se vyparádila, jak se patří. Oblékla se do bílé a nasadila si i závoj, po boku svých blízkých kamarádek pak odjela luxusní limuzínou do klubu, kde se tancovalo a pilo. V klubu však Lela nezůstala pouze po boku svých přítelkyň, objevil se tam totiž i její snoubenec Karlos. Jak na jeho přítomnost zareagovala?
18.06.2022 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (485 článků)

Karlos Vémola se konečně dočkal dalšího přírůstku: Bude se jmenovat Attila, nebo Princezna?

 
MMA zápasník Karlos Vémola (36) má opět důvod k radosti. Po dvou vyhraných zápasech, do kterých nastoupil po zdravotních problémech, se konečně dočkal i nového přírůstku do Vémolandu, a to rovnou bílého lvíčete. Radostnou novinku oznámil na sociálních sítích, kde požádal fanoušky o pomoc s výběrem jména, nad jedním se dokonce strhla mela.
17.06.2022 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (485 článků) , Attila Attila (69 článků)

Souboj krásek: Vémola a Procházka si doma hýčkají tyhle dračice. Muradov s Véghem závidět nemusí

 
MMA zápasy profesionálních bijců jsou tvrdou zkouškou nejen pro samotné bojovníky, ale také pro jejich drahé polovičky. Ty jsou svým partnerům oporou během náročné přípravy, ale i za klecí během tvrdého boje, který může skončit mnoha závěry. Tohle jsou krásky a osudové ženy, které si doma hýčkají nejznámější čeští a slovenští zápasníci Jiří Procházka, Karlos Vémola, Makhmud Muradov nebo Attila Végh. 
15.06.2022 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Procházka (79 článků) , Jiří Procházka (67 článků) , Karlos Vémola (485 článků) , Makhmud Muradov (86 článků) , Jiří Procházka (25 článků) , Attila Végh (36 článků) , Attila Attila (69 článků)

Trenér Reinders o Procházkově historickém triumfu: Neuvěřitelný zápas, říká kouč a předvídá další senzaci

 
Neuvěřitelný výkon Jiřího Procházky, který o víkendu dokázal získat pás šampiona polotěžké váhy v UFC, nenechal chladným ani zápasnického trenéra Andrého Reinderse. Kouč Karlose Vémoly o výhře rodáka z Hostěradic nepochyboval, přesto byl doslova v šoku z toho, jak skvělého představení se dočkal. "To, co oba zápasníci předvedli, bylo něco neuvěřitelného," říká Reinders pro eXtra.cz a dodává, že v blízké době by mohl Procházkův úspěch napodobit i další český zápasník.
13.06.2022 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (485 článků)

Hvězdy gratulují Procházkovi ke krvavému vítězství: Hold vzdal i bývalý král UFC Conor McGregor

 
Naděje, které milovníci bojových sportů vkládali do zápasníka Jiřího BJP Procházky (29), se splnily. Mladý bijec, kterému se přezdívá samuraj, opět ukázal, jaký zápasník se v něm ukrývá. Po dnešním nervydrásajícím zápase s dvaačtyřicetiletým šampionem Gloverem Teixeirou jako první Čech v historii získal titul v UFC. Zápasníkův senzační mač si nenechala ujít celá řada slavných osobností, které mu nyní vzdávají hold prostřednictvím sociálních sítí. Virtuální gratulaci Procházkovi poslala nejen olympionička Gabriela Soukalová (32) či MMA zápasník Karlos Vémola (36), ale jeho úspěch nenechal bez povšimnutí ani světově proslulý bojovník a bývalý šampion UFC Conor McGregor (33)!
12.06.2022 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (485 článků) , Jiří Procházka (79 článků) , Jiří Procházka (67 článků) , Jiří Procházka (25 článků)

Zapálený Karlos Vémola brání svou ZOO: Nechovám je na hulváta v obýváku!

 
Zápasník Karlos "Terminátor" Vémola má doma menší ZOO. Doma chová dva krokodýly nilské, v akváriu mu plave žralok a na zahradě se kromě psa prohánějí i pštros a kozy. Nedávno si také pořídil druhé lvíče. Jak informovala redakce eXtra.cz, Evropská komise chystá nové podmínky chovu exotických zvířat. Vémola však ve vyjádření pro naši redakci tvrdí, že pohodlí zvířat je pro něj vším. "Já těm zvířatům dávám úplně všechno," říká zápasník.
09.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (485 článků)

Konec pro Vémolovu zoo? Evropská komise řeší zákaz chovu exotických zvířat

 
Zápasník MMA Karlos "Terminátor" Vémola je známý mimo jiné svým chovem exotických zvířat. Doma chová dva krokodýly nilské, v akváriu mu plave žralok a na zahradě se kromě psa prohánějí i pštros a kozy. Největší pozornost však vzbuzují jeho dva lvi. Zanedlouho však bude mít možná s podobnými zvířaty utrum. Evropská komise podle informací projektu České zájmy v EU má na stole návrh na zákaz chovu a obchodování s exotickými zvířaty.
05.06.2022 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (485 článků)

Lela Ceterová slavila narozeniny na zápase Vémoly: Dárek za stovky tisíc a bolavé ráno!

 
V sobotu večer proběhl v německém Frankfurtu zápas mezi Karlosem Vémolou a Polákem Michałem Pasternakem. Hned v prvním kole zvítězil Vémola a jeho partnerka Lela k němu záhy šťastně přiběhla a objala ho. V ten den zrovna slavila narozeniny, a tak jí Vémola nadělil vítězství. To však nebylo všechno! 
05.06.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (485 článků)

Vémola Německu ukázal, kdo je král: Naprosto skvělý a dominantní výkon, shodují se lidé

 
Sobotní MMA zápas v německém Frankfurtu byl pořádná podívaná. Zúčastnil se ho taktéž český bijec Karlos Vémola (36), který stanul proti Polákovi Michału Pasternakovi (38). Vémola zvítězil hned v prvním kole a po zápase křičel, že král je jen jeden. Jak reagovali na jeho výhru lidé v komentářích pod příspěvkem na Instagramu?
05.06.2022 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (485 článků)

Všechno nejlepší, Lelo! Vémola ztrestal soupeře hned v 1. kole. V Oktagonu je jen jeden král, zakřičel

 
Bijec Karlos "Terminátor" Vémola (36) dostál svému slovu! V MMA zápase, který se odehrál ve  Frankfurtu, svého protivníka Pasternaka ztrestal hned v prvním kole. Dnešní zápas slavný Terminátor věnoval své vnadné Lele.
04.06.2022 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (485 článků)

Vémola dojal svou snoubenku Lelu: K narozeninám jí chce nadělit ten nejkrásnější dárek

 
Bijce Karlose "Terminátora" Vémolu (36) čeká za pár dní po delší pauze zápas v MMA pod organizací Oktagon ve Frankfurtu. A právě tento turnaj bude nejen pro Karlose, ale i jeho snoubenku Lelu Ceterovou (32) symbolický, blondýnka totiž oslaví Kristova léta a Terminátor jí vzkázal, že jí dá jako ten nejkrásnější dárek svůj vítězný návrat. Lele z Karlosova vzkazu ukápla i slza. Zápasník pár dní před zápasem také prozradil, kdy si chce dát pauzu a jak je na tom se shazováním váhy.
03.06.2022 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (485 článků)

Vyostřený boxerský duel Rytmus vs. Moloch: Bude za velkého kok*ta, když prohraje, řekl rapper

 
Rapper Rytmus se znovu připravuje do ringu. V boxerských rukavicích se postaví proti Denisu Domrockému, interpretovi vystupujícímu jako Vlavo Moloch. Ten projevil maximální neúctu a na první tiskovou konferenci k nadcházejícímu sportovnímu utkání přišel opilý, na druhou pro změnu vůbec. “Omluvu od něj nepotřebuju, jeho chování hovoří o všem,” sdělil Rytmus v rozhovoru pro eXtra.cz. Jak situaci zhodnotil profesionální MMA zápasník Karlos Vémola?
03.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (485 článků)

Mariánek se smál Marpovi, od lidí dostal kouř: Lepší než machrovat s prachama kámoše!

 
Známý provokatér, kontroverzní český youtuber žijící v Americe Jon Mariánek, si rád bere na paškál české osobnosti. Tentokrát využil situace a za cíl si zvolil Otakara Petřinu alias Marpa. Stalo se tak krátce po jeho prohře s Karlosem Vémolou, což byl zápas, jehož výsledek rozdělil republiku na dva tábory. Ke které straně se Mariánek připojil, je hned jasné po jeho výroku. “Rozhodčí tě zachránil,” vzkázal rapperovi přes svůj Instagram. 
28.05.2022 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (485 článků) , Jon Jon (86 článků)

Karlos Vémola má jasno: Na zápas Separa se Spiritem bych nevsadil ani korunu

 
Karlos "Terminátor" Vémola zhodnotil nadcházející galavečer Fight Night Challenge, který nejen fanouškům bojových sportů nabídne velmi zajímavou podívanou! Proti sobě se postaví mnoho známých tváří a o hlavní zápas večera se postarají dvě ikony rapové scény, Majk Spirit se Separem. “Na ten zápas bych nevsadil ani korunu, nevěděl bych na koho,” prozradil Karlos v rozhovoru pro eXtra.cz 
27.05.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (112 článků) , Karlos Vémola (485 článků)

Lela Ceterová o drastickém hubnutí Karlose: Musela jsem před ním zamykat jídlo, říká

 
MMA zápasník Karlos Vémola (36) si před boxerským zápasem pod organizací Oktagon MMA prošel peklem. Aby splnil váhový limit, musel den do oficiálního vážení "shodit" deset litrů vody, což se mu podařilo. O drastickém shazování váhy svého partnera promluvila Lela Ceterová (32). Pro eXtra.cz prozradila, že musela před Karlosem jídlo doslova zamykat. 
26.05.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (485 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »