Články k osobnosti

Karlos Vémola

  mma zápasník, bojovník, zápasník

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Karlos Vémola »
 

Takhle chutná vítězství: Karlos Vémola po boku svých holek Lely a Lili ukázal pravé hodnoty

 
V posledních měsících měl MMA bijec Karlos Vémola (35) pořádnou smůlu. Nejdříve musel podstoupit plánovanou operaci kolene, následně byl pozitivně testovaný na kroonavirus a aby toho nebylo málo, tak na povrch vyplula jeho krize s přítelkyní Lelou Ceterovou (30). Po včerejší výhře nad Norem Thomasem Robertsenem to ale vypadá, že se vše v dobré začíná obracet. Na sociálních sítích se zápasník pochlubil menší oslavou v rodinném kruhu.
18.10.2020 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (178 článků)

Karlos Terminátor Vémola je zpět: Zvítězil a dal si hodně těžké předsevzetí

 
Karlos Terminátor Vémola (35) měl v poslední době pořádnou smůlu. Nejdříve musel na plánovanou operaci kolene a poté byl pozitivně testovaný na koronavirus. Nyní se prakticky po roce vrátil do klece Oktagonu. MMA bijec Nora Thomase Robertsena porazil ve třetím kole.
17.10.2020 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (178 článků)

Velký návrat není vyloučen: Nejdříve přišel pugét od Vémoly, pak dojemná slova Lely

 
Playmate a čerstvá maminka Lela Ceterová (30) prochází v současné době partnerskou krizí s MMA zápasníkem Karlosem Vémolou (35), se kterým má dceru Lili. Sympatická Lela momentálně žije s dcerou ve vlastním bytě v Bratislavě a s Karlosem se s péčí o malou střídají. V rozhovoru pro eXtra.c prozradila, jaký mají s Karlosem vztah a nevyloučila návrat.
16.10.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (178 článků)

Velký návrat sexbomby Lely k Vémolovi? Zápasník už jí posílá obří pugéty růží

 
Chystá se velký návrat? Karlos Terminátor Vémola  (35) si svoji expřítelkyni a maminku dcery Lili Lelu Ceterovou hýčká i na dálku. Navíc po rozchodu . Lela se před měsícem od Karlose odstěhovala zpět domů na Slovensko. Teď ji hvězdný zápasník MMA překvapil obrovským pugétem růží.
15.10.2020 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (178 článků)

Single mamina Lela překvapila! Karlos si ji „koupil“ zpět pugétem růží?

 
Vztah Lely Ceterové (31) a Karla Vémoly (35), jenž si v MMA ringu nechává říkat Karlos nebo Terminátor, je jako na houpačce. Kvůli nevěře se od něj někdejší playmate sice odstěhovala i s dcerkou a prohlašovala, že teď hodlá žít coby single mamina, nyní se však pochlubila pugétem od Karlose a překvapila slovy o rodině… Že by došlo na velký návrat?
14.10.2020 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (178 článků)

Lela vytasila obří dekolt! Usmíření s Karlosem, nebo lov nového prince?

 
Slovenská playmate Lela Ceterová (31) potěšila své fanoušky fotkou v pohádkových šatech s dekoltem, který praskal ve švech. Její silikony držela na uzdě síťka v tělové barvě a bradavky pokrýval nespočet blyštivých kamínků.
11.10.2020 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (178 článků)

Vémola se ujal malého lvíčete, které prý někdo vyhodil v krabici: Lidé to zápasníkovi nevěří

 
Karlos „Terminátor“ Vémola rozhodně ví, jak upoutat pozornost. Tentokrát zaujal fotkou, na níž drží v náručí malou lvici. Jak Vémola tvrdí, někdo mládě šelmy vyhodil v krabici ven. Zápasník se jí tedy ujal, ale jen dočasně, protože ji chce vrátit do přírody. Tomu ale lidé nevěří a na Instagramu to dali slavnému bijci pořádně pocítit. Nejednou Vémolu označili za podvodníka a lháře, který se snaží akorát pomocí lvíčete nahnat sledující.
30.09.2020 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (178 článků) , Tomu Tomu (141 článků)

Vémolova Lela slavila výhru nad covidem i krizí: Večer s Karlosem prozradil detail na fotce!

 
Včerejší odpoledne strávila Lela Ceterová (30) s expartnerem Karlosem "Terminátorem" Vémolou (35) a jejich osmiměsíční dcerkou Lili! Prozradily je stejné fotky s dcerou v dětské židličce, které oba zveřejnili.
29.09.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (178 článků)

Karlose Vémolu ve Zlaté masce nikdo nečekal: Zatím největší překvapení, reagovali diváci

 
Čtvrtý díl zábavné show Zlatá maska přinesl obrovské překvapení. Pod maskou Pandy se totiž ukrýval známý český bijec Karlos Vémola (35). Soutěž sice opustil, zato se na jeho adresu začaly rozvíjet debaty. Jen velmi málo lidí si MMA zápasníka tipnulo. Pro diváky i pro detektivy v show to bylo opravdu velké překvapení.
28.09.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (178 článků)

Show Zlatá Maska: Pod maskou rozkošné Pandy se ukrýval slavný Terminátor

 
Zlatá maska v neděli večer naposledy běžela v hlavním vysílacím čase. Televizním divákům se show tolik nelíbila, proto ji nahradí detektivní seriál. Nic dalšího se však nezměnilo a opět jste mohli vidět české a slovenské hvězdy v prapodivných maskách, které tančily a zpívaly. Tentokrát Zlatou masku opustila Panda, pod maskou se ukrýval Karlos Vémola (35).
27.09.2020 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (178 článků)

Karlos Vémola ukázal, jak hubne na zápas: Jak teď bojovník vychází se svojí ex Lelou Ceterovou?

 
Karlos Vémola  (35) vyrazil na křest knihy svého kamaráda kulturisty Filipa Grznára Fenomén testosteron. Tam jsme si popovídali o jeho vlastní knižní tvorbě, přípravě na zápasy i o tom, jak v současné době vychází se svojí ex Lelou Ceterovou .
22.09.2020 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Filip Grznár (47 článků) , Karlos Vémola (178 článků)

Náhlý návrat Vémoly k Lele? Cesta do Bratislavy a sladké společné chvíle!

 
Nevzdává se v kleci a podobně nastavené to má nejspíš i v životě. Vypadá to totiž, že se Karlos Vémola (35) vydal do boje za záchranu vztahu s Lelou Ceterovou (31). Za svou bývalou a jejich společnou dcerou Lili (9 měsíců) se vypravil až na Slovensko.
21.09.2020 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (178 článků)

Eva Feuereislová práskla na Vémolu další milenku: Naneštěstí pro Lelu nezůstalo u Lulu

 
Eva Feuereislová (30), které se přezdívá česká královna plastik, na terminátora Karlose Vémolu (35) práskla další milenku. Známý MMA bojovník je nyní středem pozornosti, ale ne kvůli svým ocelovým svalům a pěstem, nýbrž kvůli řadě milenek, se kterými měl podvádět bývalou přítelkyni Lelu Ceterovou (30), s níž má dceru Lili. Do veřejného prostoru se nejdříve dostalo jméno Zdeňky Černé (38), fitness trenérky, která poměr přiznala. Nyní Eva Feuereislová redakci eXtra.cz prozradila Vémolovu další milenku. Tentokrát by se mělo jednat o playboy modelku, která žije ve Velké Británii.
19.09.2020 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Černá (18 článků) , Karlos Vémola (178 článků) , Lulu Lulu (15 článků) , Lulu Lulu (9 článků)

Lela Ceterová překvapuje: Na Vánoce budeme zpátky s Karlosem, už teď se těším

 
I po nepříliš klidném rozchodu Lely Ceterové (30) s odsouvačem termínů zápasů Karlosem Vémolou (35), v němž hrála hlavní roli nedůvěra slovenské krásky v expartnerovu schopnost udržet mimo domov zapnutý poklopec, se zdá, že se rodiče malé Lili dokázali domluvit jako rozumní dospělí lidé. Co všechno čerstvě rozejitá Lela prozradila eXtra.cz?
18.09.2020 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (178 článků)

Lela po rozchodu s Karlosem šokuje: Chce si nechat zmenšit prsa! Kvůli zdraví

 
Ve vztahu se snažila partnerovi zalíbit, jenže teď jsou od sebe a Lela Ceterová (31) tak přemýšlí, jestli by neměla svůj vzhled opět změnit. Po rozchodu s Karlosem Vémolou (35) uvažuje o radikálním zákroku! Jakém?
18.09.2020 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (178 článků)

Vémolova Lulu je připravena se mstít! Neuvěříte, jak chce Karlosovi ublížit

 
Lulu alias Zdeňka Černá (38) vyráží do útoku a hodlá vykonat svou pomstu. Nasvědčuje tomu aspoň její nejnovější nákup. Tentokrát si ale „fitness barbie“, jak Lulu sebe sama nazývá, nepořídila drahou kabelku či lodičky. Obstarala si voodoo panenku, kterou hodlá použít jako nástroj pomsty proti Vémolovi (35).
17.09.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Černá (18 článků) , Lulu Lulu (15 článků) , Karlos Vémola (178 článků) , Lulu Lulu (9 článků)

Vémola opět vycouval z duelu s Mikuláškem: Je to vůči mně nefér, zuří Baba Jaga

 
Vše pro Karlose Vémolu (35)! Organizace Oktagon MMA opět vyšla Terminátorovi vstříc a tak přesunula jeho duel s Václavem "Babou Jagou" Mikuláškem (32) ze 17. října na prosinec. Důvod? Vémola by údajně nestihnul zhubnout do smluvené váhy 84 kilogramů. Přitom to byl sám Terminátor, kdo tuto váhu navrhnul. Na rozhodnutí organizace pak nejvíc tratí Mikulášek, který musí dál vrážet peníze do nákladné přípravy.
17.09.2020 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (178 článků)

Ani Lulu, ani Lela! Další plastiková blondýna v autě Vémoly! Karlos si ji vozil po Praze

 
Zápasník Karlos Terminátor Vémola (35) se netají svou slabostí pro silikonové sexbomby s napíchanými rty jako kačer. Poté, co ho kvůli jeho nevěrám opustila matka jejich dcery Lela Ceterová (31), tak se ukázalo, že je v jeho životě ještě fitnesska Zdena Černá alias Lulu. Ale rozhodně není jediná, které se bijec ve volném čase věnuje.
17.09.2020 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Lulu Lulu (15 článků) , Karlos Vémola (178 článků) , Lulu Lulu (9 článků)

Prsatá Lela po odchodu od Vémoly: První noc plná bolesti a sladkých hříchů!

 
A je to skutečně tu. Lela Ceterová (31) jen planě nevyhrožovala, ale doopravdy opustila společnou luxusní domácnost, kterou dosud sdílela s Karlosem Vémolou (35). S dcerou Lili přesídlila blonďatá playmate do Bratislavy a společně už mají za sebou i první noc v novém. Byla ale plná bolesti…
15.09.2020 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (178 článků)

Lela pláchla i s Lili: Když bude chtít Vémola vidět dceru, bude muset do zahraničí

 
Když slibovala, že se kvůli zklamání ze vztahu s údajně nevěrným Karlosem Vémolou  (35) , s nímž má dcerku Lili, odstěhuje do své rodné země , nemlela Lela Ceterová prázdnou slámu. Vnadná silikonová blondýna už se ohlásila z nového bydliště v Bratislavě.
13.09.2020 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (178 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »