Články k osobnosti

Karel Zajíc

  hlasatel a moderátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Karel Zajíc »
 

Proč přišel hlasatel Karel Zajíc o práci v ČT? Důvod je doslova neuvěřitelný!

 
Televizní obrazovky se kdysi nedokázaly obejít bez hlasatelů. Jedním z nich byl i Karel Zajíc (48), který provázel diváky do roku 1998. Potom musel z televize odejít. Proč? Budete se divit...
02.05.2016 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Zajíc (5 článků)

HLASATELÉ POD LUPOU: Můj obličej neladil s dekorací, říká Karel Zajíc

 
Karel Zajíc (48) skončil jako hlasatel v roce 1998. Důvod jeho odchodu byl velmi neobvyklý. Písemně mu oznámili, že se vzhledově nehodí do nového studia. „Tehdy se v televizi měnil design a já mám dodnes schovaný dopis, kde se píše, že se svým vzhledem nehodím do nového grafického pojetí,“ vzpomíná.
02.05.2016 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Zajíc (5 článků)

Sociolog Zajíc se zamýšlí nad hysterií a tendenčními výkřiky kolem Zemana. A odpůrcům prezidenta připomíná...

 
ROZHOVOR Šílené věci a tendenční výkřiky v souvislosti s prezidentem Milošem Zemanem. Ředitel společnosti SANEP, který se věnuje mediálnímu poradenství, Oldřich Zajíc, ztrhal média a pochválil hlavu státu: „Reprezentuje názor většiny veřejnosti. To je po hodně dlouhé době jediný politický reprezentant, u kterého se tento fenomén projevuje.“ V kontextu rozhovoru pak překvapivě zmiňuje i Karla Gotta.
29.02.2016 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5199 článků) , Miloš Zeman (22849 článků) , Karel Zajíc (5 článků)

Sociolog krotí rozzuřené umělce: Nebuďte hysterky, nejsme ve válce

 
Překvapivě i po prezidentské volbě se do sebe pustily oba tábory podporovatelů prezidentských kandidátů Miloše Zemana a Karla Schwarzenberga. V pondělí jedni řekli: „Miloši Zemane, nejste náš prezident“. Ti druzí pak na to reagovali dnes. „Pane Svěráku nebo Hanáku, respektujte výsledek voleb,“ zvolali. Jenže sociolog Oldřich Zajíc varuje: „Pozor, nejsme na prahu žádné války, žádné diktatury, žádného extremismu. Respektujme proto názory druhého!"
29.01.2013 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3811 článků) , Miloš Zeman (22849 článků) , Karel Zajíc (5 článků)

Karel Schwarzenberg, čistý muž bez skandálu. Nikomu nevěříte víc

 
Kdo z předsedů parlamentních stran je u voličů nejoblíbenější a nejdůvěryhodnější? Průzkum agentury SANEP uvedl, že to je předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg. „Není spojován s minulými vládami a celkovou nespokojeností lidí. Jedná se o politika, který nefiguroval v žádné z polistopadových korupčních afér, a tak si získal u široké veřejnosti jistý politický, ale i morální kredit,“ vysvětlil ParlamentnímListům.cz ředitel SANEPu Oldřich Zajíc umístění ministra zahraničí.
27.01.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3811 článků) , Karel Zajíc (5 článků)
« Předchozí 1 Další »