Karel Piták

fotbalista

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Karel Piták »

Slavia má první vítězství pod holandským trenérem. Pastoora potěšil kapitán

Ve fotbalovém Edenu poprvé slavil vítězství nizozemský kouč Alex Pastoor. Radost ze tří bodů ze zápasu se Znojmem mu zařídil dvěma góly kapitán Karel Piták. Sešívaní vyhráli 2:1.
14.03.2014 22:10 |

Osobnosti: Karel Piták (15 článků) , Alex Alex (510 článků)

VELKÝ NÁVRAT: Do Slavie míří Piták! Přijde i manažer z Feyenoordu?

Fotbalová Slavia pokračuje ve stavbě nového týmu. Poté, co řekla čtyřem hráčům včetně Martina Fenina, aby si hledali práci jinde, naznačila, kdo přijde. Velký návrat do Edenu plánuje bývalý kapitán Karel Piták!
18.12.2013 19:06 |

Osobnosti: Karel Piták (15 článků) , Martin Fenin (77 článků)

Umřeli jsme na neproměňování, smutnil kapitán Jablonce Piták

Jablonecký kapitán Karel Piták skóroval v pěti předešlých soutěžních zápasech, až v úvodním duelu 4. předkola fotbalové Evropské ligy proti Betisu Sevilla mu střelecké štěstí došlo. Neproměnil nejméně tři veliké gólové šance a Baumit i kvůli tomu smolně prohrál 1:2.
23.08.2013 06:40 |

Osobnosti: Karel Piták (15 článků)

Jablonec vyplenil Teplice 4:0 a poskočil do čela ligy

Fotbalisté Jablonce potvrdili v předehrávce šestého kola Gambrinus ligu dobrou formu z úvodu sezony a v Teplicích vyhrály 4:0, čímž se o skóre prodrali před dosud vedoucí Spartu. Hned dvakrát se trefil záložník Tomáš Čížek, který nastoupil místo opory Karla Pitáka, a David Lafata.
31.08.2012 22:40 |

Osobnosti: Karel Piták (15 článků) , David Lafata (118 článků)

Liberec se díky Štajnerovi přiblížil Spartě na tři body

Fotbalisté Liberce využili v 18. ligovém kole páteční porážky vedoucí Sparty v Hradci Králové a díky domácímu vítězství 2:0 nad Příbramí se k letenskému celku přiblížili v tabulce na tři body. Oba góly domácích vstřelil Jiří Štajner. Jablonec zachránil bod na hřišti čtrnácté Ostravy až v třetí minutě nastavení, gólem Karla Pitáka urval na Bazalech remízu 2:2. V nastavení se měnilo skóre i na stadionu Slovácka. Branka střídající útočníka Zdeňka Klesnila ve druhé minutě prodloužení zajistila hostům z Olomouce výhru 1:0.
26.02.2012 11:20 |

Osobnosti: Karel Piták (15 článků) , Jiří Štajner (62 článků)

Ztratili jsme dva body, smutnil kouč Baníku po jabloneckém vyrovnávacím gólu

V poslední možné sekundě přišli o dva body fotbalisté Baníku Ostrava, když v sobotním utkání 18. kola Gambrinus ligy vyrovnal po trestném kopu Marka Jarolíma jablonecký Karel Piták hlavou na konečných 2:2. Hosté si více nezasloužili, domácí byli hodně zklamaní.
25.02.2012 20:20 |

Osobnosti: Karel Piták (15 článků) , Marek Jarolím (16 článků)

Lafata rozhodl 19. gólem v sezoně o vítězství Jablonce nad Bohemkou

Fotbalisté Jablonce zvítězili v utkání 17. kola Gambrinus ligy na trávníku Bohemians 1905 2:1. Na vedoucí branku Karla Pitáka odpověděl ve druhé půli Pavel Vyhnal, ovšem tři body zajistil Severočechům osm minut před koncem 19. trefou v sezoně kanonýr David Lafata.
19.02.2012 19:10 |

Osobnosti: Karel Piták (15 článků) , David Lafata (118 článků) , Pavel Vyhnal (2 články)

Piták byl rád, že na Strahově přidal proti Dukle další gól

Zatímco většina fotbalistů jezdí k zápasům na stadionu Evžena Rošického s odporem, jablonecký záložník Karel Piták má k nepopulárnímu Strahovu pozitivnější vztah. V dresu Slavie tam za čtyři a půl roku vstřelil podstatnou část ze svých 46 ligových branek a před včerejším duelem s Duklou, která naproti svazovému sídlu našla útočiště v době instalace vyhřívání na Julisce, věřil, že přidá další. Přání se mu splnilo, v závěru pečetil výhru svého týmu 3:1.
23.10.2011 09:15 |

Děti mě asi pochválí, řekl ke své parádní trefě záložník Jablonce Piták

Ústřední postavou dvojzápasu 2. předkola Evropské ligy mezi fotbalisty Jablonce a Flamurtari Vlora byl Karel Piták. Zkušený záložník nahrál před týdnem v Albánii na dva góly Davidu Lafatovi, ve čtvrteční odvetě pak sám dvakrát skóroval, a navíc připravil první důležitou branku pro Kovaříka.
22.07.2011 07:50 |

Piták do Hradce přestoupit nemůže, je to proti regulím ČMFS

Přestup záložníka Karla Pitáka z Jablonce do Hradce Králové je podle ČMFS neplatný.
17.09.2010 14:35 |

Komňacký: Pitákovo jednání je nepříjemné. Já s ním ale do týmu počítám

Trenér Jablonce František Komňacký připouští, že jednání záložníka Karla Pitáka rozhodně není hodno profesionála. Hůl nad ním ale (zatím) neláme.
10.09.2010 12:50 |

Jablonec nadále posiluje. Po Krajčíkovi přichází Piták

Karel Piták se vrací do české ligy po čtyřech letech
17.06.2010 12:47 |

Po Krajčíkovi přichází do Jablonce i bývalý reprezentant Piták

Fotbalový záložník Karel Piták se po čtyřech letech strávených v Salcburku vrací do české ligy.
17.06.2010 12:40 |

Salcburk obhájil rakouský titul, Junovy góly Austrii nepomohly

V rakouské lize obhájili titul fotbalisté Salcburku, do jejichž kádru patří i český záložník Karel Piták. Jeho tým v posledním kole uhájil díky vítězství 2:0 na hřišti Sturmu Štýrský Hradec jednobodový náskok před Austrií Vídeň. Té nepomohly ani dva góly českého útočníka Tomáše Juna, jenž zařídil výhru 2:0 nad Riedem.
13.05.2010 22:35 |