Články k osobnosti

Kája Pavlíček

  podnikatel, stylista, vizážista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Kája Pavlíček »
 

Bizár roku! Objevitel Jágrovy ex: Má z ostudy kabát!

 
Tak tohle se nepovedlo. Objevitel moderátorky a expřítelky Jaromíra Jágra Inny Puhajkové, někdejší organizátor Miss Internet a stylista Kája Pavlíček (44), má z ostudy kabát. Jeho kolegové totiž poslali do světa pozvánku na jeho blížící se narozeniny s tím, že aby se oslava mohla konat, mají se dopředu poslat peníze místo dárku – rovnou s číslem účtu!
13.07.2017 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2631 článků) , Inna Puhajková (345 článků) , Kája Pavlíček (12 článků)

LECHTIVÝ SPECIÁL nejen PRO ŽENY! Test: Jaká jste v posteli?

 
Už jen pár dní zbývá do konce máje, měsíce lásky. Pokud se vám v něm v milostných záležitostech příliš nedařilo, nezoufejte. Můžete využít rad čarodějnic, jak si lásku přivolat, anebo jak si v případě, že váš vztah ochladl, přivolat vášnivou noc. Abyste se i ve spodním prádle před partnerem cítila jistě, poradí stylista Kája Pavlíček, jaké prádélko si pořídit podle typu postavy. A v neposlední řadě se díky našemu speciálu můžete otestovat, jaká jste v posteli. Vášnivá dračice, anebo vám v ložnici sebevědomí spíš chybí? To zjistíte za pár minut….
28.05.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Kája Pavlíček (12 článků)

Přední český stylista vzkazuje Čechům: Kraťasové plavky jsou nechutné, vyhoďte je!

 
Stylista Kája Pavlíček, který pracoval pro luxusní značky jako Dior nebo YSL, se rozčílil na dovolené v Tunisku. Hlava mu nebere, že Češi jsou v oblékání tak out, a zvlášť co se týká plavek, v tom jde už do mdlob.
29.05.2016 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Kája Pavlíček (12 článků)

StarDance na jednom pódiu: Schneiderová zula boty, Batulková lítala vzduchem! Když to hvězdy rozjedou!

 
Jak vypadá párty bez televizních kamer, kde křepčí hvězdy současných i minulých řad StarDance? Kdo to rozjel a řádil a komu to nejvíc slušelo? Stylista Kája Pavlíček nám navíc v Benefiční tančírně na podporu Centra Paraple ohodnotil vymóděné hvězdy.
29.11.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Kája Pavlíček (12 článků)

Puhajková povýšila, bude moderovat Sportovní noviny

 
Bývalé přítelkyni Jaromíra Jágra Inně Puhajkové se ve sportovní redakci televize Nova daří. Teprve před třemi měsíci nastoupila jako reportérka bez předchozích zkušeností a už to dotáhla na moderátorku. Další články k tématu: Nepřestali jsme pro sebe existovat, říká Puhajková o rozchodu s Jágrem Inna Puhajková míří na Novu, posílí redakci sportu Jaromír Jágr je opět volný, s Puhajkovou se rozešel v dobrém Puhajková před odletem do Ameriky ukázala Česku jedinečnou krásu Jágrova přítelkyně Puhajková vyměnila blonďaté vlasy za černou Vizážista Kája Pavlíček má svou Marilyn, je to Inna Puhajková
06.02.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2631 článků) , Inna Puhajková (345 článků) , Kája Pavlíček (12 článků)

Módní policie: Jágrova Inna se učí být rafinovaná

 
Moderátorka Lucie Borhyová a herečka Ilona Svobodová se spolu s jinými populárními tvářemi objevily na tiskové konferenci jedné komerční televize. Modelka Inna Pluhajková, přítelkyně hokejisty Jágra, oslavila s vizážistou Kájou Pavlíčkem jeho narozeniny a Dara Rolins se stala hlavní celebritou Dock summer party v pražském holešovickém přístavu.
01.08.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2451 článků) , Ilona Svobodová (116 článků) , Lucie Borhyová (1468 článků) , Kája Pavlíček (12 článků) , Karel Svoboda (562 článků)

Kája Pavlíček si na vás posvítí: Obleče vás do trendů

 
Stylista radí mnohým českým celebritám
05.10.2010 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Kája Pavlíček (12 článků)

Šaty dělají člověka, aneb Být šik není problém

 
Volné tričko, kapsáče, skejtové boty, a když je zima, tak mikina s kapucí. Styl oblékání redaktora Šípu PLUS působí na pohled nudně, a tak jsme se rozhodli ve spolupráci se stylistou Kájou Pavlíčkem a společností Next hodit Štěpána trochu do gala.
13.06.2010 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Kája Pavlíček (12 článků)

Vizážista Kája Pavlíček má svou Marilyn, je to Inna Puhajková

 
Vizážista Kája Pavlíček se postaral o parádní podívanou, když uspořádal první přehlídku make-upů v České republice. Na patnácti modelkách, mezi nimiž nechyběla přítelkyně Jaromíra Jágra Inna Puhajková, předvedl, jaká kouzla dokáže udělat s kvalitní dekorativní kosmetikou. Innu například proměnil v Marilyn Monroe.
11.04.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2631 článků) , Marilyn Monroe (414 článků) , Inna Puhajková (345 článků) , Kája Pavlíček (12 článků)

Misska Smatanová jako Audrey Hepburn. Z této proměny jsme si sedli na zadek

 
V této Módní hlídce se zaměříme na proměny modelek ve známé historické osobnosti. Co všechno dokáže make-up, předvedl vizážista Kája Pavlíček, který modelky nalíčil kosmetikou Nee Milano. Jak se proměny vydařily, posuďte sami. Komentovala módní redaktorka Markéta H.
02.04.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Audrey Hepburn (59 článků) , Kája Pavlíček (12 článků)

Puhajková vyráží do ulic bez Jágra! Chodí ještě spolu?

 
Modelka Inna Puhajková (23) se již víc než půl roku neobjevila po boku hokejového mága Jaromíra Jágra (37), s nímž už tři roky chodí. Na party vyráží se stylistou Kájou Pavlíčkem nebo s kamarádkami.
25.08.2009 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2631 článků) , Inna Puhajková (345 článků) , Kája Pavlíček (12 článků)
« Předchozí 1 Další »