Články k osobnosti

Karel Kovář

  youtuber

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Karel Kovář »
 

Trendu otužování zatím nepropadl: Youtuber Kovy prodělal covid už dvakrát a nyní buduje imunitu běháním

 
Zastihnout Karla Kováře  (24) alias Kovyho ve společnosti je poslední měsíce takřka nemožné. Známý youtuber se do povědomí televizních diváků dostal v roce 2019, když soutěžil ve StarDance. A jak sám přiznal, kvůli koronaviru moc příležitostí ukázat se na parketu neměl.
25.02.2021 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Kovář (48 článků)

Czech Social Awards: Mezi 12 výherci byli i Slováčková, Krajčo nebo Roman z MasterChefa

 
Dvanáct lidí, kteří sdílejí své názory, zážitky, informace, videa či snímky na internetu, získalo ocenění pro nejinspirativnější osobnosti sociálních sítí. Sledují je stovky tisíc fanoušků. Ceny Czech Social Awards se rozdávaly už poosmé. Mezi oceněnými pro letošek jsou třeba youtuber Karel Kovy Kovář, politik Dominik Feri, herečky Iva Pazderková a Anička Slováčková či manželé Richard a Karin Krajčovi.
30.11.2020 16:01 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (333 článků) , Dominik Feri (123 článků) , Richard Krajčo (359 článků) , Karel Kovář (48 článků)

Rozpory v pochybném byznysu Martina Dejdara se zdravicemi: Utopil v tom 100 tisíc!

 
Tvrdí, že chtěl jen pomoct kolegům, kteří jsou kvůli covidu bez peněz. Stránky s prodejem zdravic slavných ale Martin Dejdar (55) vymazal ve dvě hodiny ráno. Tedy záhy poté, co se vlivný influencer Karel Kovář (24) alias Kovy dožadoval vysvětlení, proč na nich je bez souhlasu uveden i on.
06.11.2020 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (498 článků) , Karel Kovář (48 článků)

Kovy má covid! Populární youtuber diagnózou dokonale zaskočil moderátorku ČT

 
Slavných tváří pozitivních na virové onemocnění covid-19 explozivně přibývá. Zařadil se mezi ně i jeden z nejznámějších českých youtuberů Karel „Kovy“ Kovář (24). Kovy nákazu covidem potvrdil během online diskuze na České televizi.
29.10.2020 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Kovář (48 článků)

Youtuber a hvězda StarDance má koronavirus: Kovy onemocněl až poté, co natočil video, jak se chránit

 
Také youtuber a bývalý tanečník ze StarDance Karel Kovy Kovář  (24) onemocněl covidem-19. Svěřil to v diskuzním pořadu v České televizi, jehož se účastnil online. Osobně nemohl. "Jsem pozitivní," vysvětlil.
29.10.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Kovář (48 článků)

Demograti, změna klimata. Zemegule. Idol mládeže Kovy si vzal do tužky premiérova videa. Nepopsatelné

 
Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) se dostal do křížku s youtuberem Karlem „Kovy“ Kovářem. Youtuber na Babiše udeřil, že svou současnou politikou výrazně zkomplikuje život dnešní mladé generaci. Babiš přešel do protiútoku, ale ani Kovy nemlčel. Rozjela se slovní přestřelka...
12.09.2020 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21003 článků) , Karel Kovář (48 článků)

Jablko nepadlo daleko od stromu: Synové Vlastiny Svátkové točili v létě víc než maminka

 
Premiéru dlouho očekávaného snímku Tenet od Christophera Nolana si nenechala ujít celá řada známých tváří. Kromě Emmy Smetany  (32) a Jordana Haje, kteří zde prezentovali své partnerské štěstí, tam zavítali Václav Neužil, Jakub Kohák, Veronika Hejlíková, Karel Kovy Kovář nebo třeba Vlastina Svátková  (38) se svými staršími syny. V kině nám Vlastina hrdě oznámila, že jí děti začínají fušovat do řemesla.
06.09.2020 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Vlastina Svátková (131 článků) , Christopher Nolan (64 článků) , Jakub Kohák (243 článků) , Jordan Haj (124 článků) , Karel Kovář (48 článků)

VIDEO „Kdo kritizuje vládu, nemá rád důchodce a chce, aby jejich pejsci a kočičky neměli co papat!“ Tohle až uvidí Babiš...

 
Jeden z nejznámějších českých influencerů Karel Kovář, známý pod pseudonymem Kovy, ve svém nejnovějším youtubovém videu pod názvem „Andrej Kovyš“ paradoval českého premiéra Andreje Babiše (ANO), který v neděli odmítavě reagoval na jeho tweet o tom, jak si kupuje voliče a zadlužuje naši zemi. Babišova slova ho nepřesvědčila, že by měl svůj názor změnit, a do předsedy vlády se opět opřel.
05.09.2020 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21003 článků) , Karel Kovář (48 článků)

VIDEO „Kdo kritizuje vládu, nemá rád důchodce a chce, aby jejich pejci a kočičky neměly co papat!“ Tohle až uvidí Babiš...

 
Jeden z nejznámějších českých influencerů Karel Kovář, známý pod pseudonymem Kovy, ve svém nejnovějším youtubovém videu pod názvanem „Andrej Kovyš“ paradoval českého premiéra Andreje Babiše (ANO), který v nědeli odmítavě reagoval na jeho tweet o tom, jak si kupuje voliče a zadlužuje naši zemi. Babišova slova jej nijak nepřesvědčila o tom, že by měl svůj názor změnit a do předsedy vlády se opět slušně opřel.
05.09.2020 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21003 článků) , Karel Kovář (48 článků)

Kalousek nesnáší důchodce! Babiš se naštval a házel papíry. I mládežník dostal

 
„ODS a Kalousek nesnášeli a stále nesnáší důchodce,“ pravil premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš ve svém posledním hlášení „Čau lidi“. Teď se rozhodl svou myšlenku podrobně rozvést. Rýpl si přitom i do youtubera Karla „Kovyho“ Kováře. Nahlédněte.
03.09.2020 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21003 článků) , Karel Kovář (48 článků)

Vášnivý sběratel lega Karel z Brna: Kvůli kostičkám přestal kouřit i chodit do hospody

 
Karel Kovář začal lego sbírat před více než třiceti lety. A nejen to, vyrábí také své vlastní modely. Sestavil i unikátní půlmetrový prototyp nejznámější brněnské dominanty hradu Špilberku.
15.08.2020 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Kovář (48 článků)

Youtuber Karel „Kovy“ Kovář ukázal na Instagramu poprvé svého partnera

 
Youtuber a influencer Karel „Kovy“ Kovář (23) je už půl roku šťastně zadaný. Nyní své fanoušky na sociálních sítích potěšil první společnou zamilovanou fotografií se svým partnerem Miroslavem Romanivem.
12.05.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Kovář (48 článků)

Zamilovaný youtuber Kovy konečně odhalil partnera! Společná romantika a vymknutý kotník

 
I zraněním někdy mohou skončit hezké víkendy, jak se na vlastní kůži přesvědčil sympatický youtuber Karel Kovář (23) alias Kovy. Na sociální síti se rozhodl odtajnit svého přítele, s nímž je už půl roku, a zároveň přiznal, že příjemně strávený víkend pro něj skončil bolestivou pohmožděninou…
12.05.2020 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Kovář (48 článků)

Youtuber Kovy ukázal přítele: Lásku s pohledným Miroslavem tajil Karel Kovář půl roku

 
Youtuber Kovy (23), který zazářil v zatím poslední řadě show StarDance, se poprvé pochlubil přítelem. Na Instagram umístil rovnou dvě společné fotky a fanoušci i slavní kolegové jsou nadšení a zahrnují ho gratulacemi.
11.05.2020 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Kovář (48 článků)

Chvilkařka Filipová chce z vlády zvracet. Doufá v pomstu u soudu

 
„Chce se mi z celé naší vlády zvracet a doufám, že jim jejich počínání bude náležitě spočítáno nejen ve volbách, ale i u soudu!“ obořila se do vlády demonstrantka Milionu chvilek pro demokracii Jana Filipová, známá pro svůj soudní spor s premiérem Andrejem Babišem (ANO). Negativní emoce v ní mělo vyvolat video, v němž vloger Karel Kovář shrnoval, jak naše vláda podle v krizi obstála. Filipová je rozhodnuta. Vláda aktuální situaci dle ní nezvládá.
06.05.2020 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21003 článků) , Karel Kovář (48 článků)

V ČT školili děti o komunismu. I ,,cenzor" Kartous přišel. Pak to ale nenabralo dobrý směr

 
V současné době se v Čechách dějiny spíše tvoří, než vyučují. Ale na včerejší večer zařadila ČT dokument, na kterém spolupracoval youtuber Karel Kovář. Nechyběly výpovědi školáků, ozvala se i nenávist k dějepisu a varování, že člověk neznalý dějepisu je manipulovatelný a může skočit na populismus. Ale podle novináře Pavla Kosatíka dokument ČT nic neřeší a „nápad ztratil koule“. A přisadil si i Jiří Ovčáček.
01.04.2020 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Kovář (48 článků)

Greta, Soukup, Írán. Mladík Kovy nakládal. Čekali jste otevřené nepřátelství vůči Babišovi? Budete hodně zklamaní

 
Moderátorka Barbora Tachecí přivítala v Českém rozhlase Karla Kováře alias Kovyho. Dozvěděla se od něj, že se nechystá vstupovat do politiky, ale také že nadšeně sleduje nejen Gretu Thunbergovou, ale také celé klimatické hnutí. Andreje Babiše (ANO) prý nevnímá jako hrozbu. Nakonec prozradil, co považuje za největší bizár v české společnosti.
28.01.2020 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21003 článků) , Karel Kovář (48 článků)

Nenabažili jste se ho během StarDance? Nezoufejte! Youtuber Kovy prozradil své další plány

 
Že se dostane tak daleko, ho na začátku vůbec nenapadlo. Pro youtubera Kovyho  (23) neboli Karla Kováře skončilo StarDance před branami finále. Z výsledku ani Kovy, ale ani jeho tanečnice Veronika Lišková příliš smutní nebyli . A jak sama dvojice přiznala, vídat se hodlají i po soutěži.
09.12.2019 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Lišková (12 článků) , Karel Kovář (48 článků) , Veronika Lišková (9 článků)

Matouš Ruml ze StarDance v slzách: Nikdy jsem nebyl takhle vynervovaný

 
Jasný finalista taneční soutěže StarDance Matouš Ruml  (34) oslnil v sobotu porotu, která ho obdařila za perfektní paso doble desítkami. Herec neskrýval dojetí při postupu. Zároveň ale také přiznal, že ho dojal postup kolegyně Veroniky Khek Kubařové  (32) , která postoupila do finále jako třetí z rozstřelu s Karlem Kovym Kovářem  (23) .
09.12.2019 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Matouš Ruml (81 článků) , Veronika Kubařová (151 článků) , Karel Kovář (48 článků)

Drama ve StarDance! Favoritka soutěže Kubařová (32): KOLAPS NERVŮ

 
Sobotní StarDance bylo plné emocí. Nervy na uzdě neudržela herečka Veronika Khek Kubařová (32). Před zraky všech jí tekly po tvářích slzy jako hrachy, třásla se, skoro nemohla mluvit. Očekávala, že v závěrečném rozstřelu místo ní postoupí youtuber Karel Kovy Kovář (23). Její blízcí se o ní v závěru vysílání strachovat. Aby ne, už v minulosti trpěla na úzkost!
09.12.2019 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Kubařová (151 článků) , Karel Kovář (48 článků) , Drama Drama (159 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »