Články k osobnosti

Karel Fiala

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Karel Fiala »
 

„Vážení přátelé, to nejhorší je za námi.“ Fiala se opřel o statistiky. Ale proč nepoužil ty české?

 
Předseda vlády natočil pozitivní video. Pozitivní video o klesající inflaci v Česku. A vysokoškolský pedagog a ekonom mu ho okamžitě strhal. Stínový premiér za ANO Karel Havlíček nabídl zcela jiný obrázek Česka. Pochmurného Fialova Česka. Z něhož podle Havlíčkových představ vytáhne tuto zemi až další vláda hnutí ANO.
23.02.2024 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Fiala (270 článků) , Karel Fiala (165 článků)

Kdo pojede do Prahy, nechce demokracii. Ministr zašel ještě dál než Fiala

 
Hosty první hodiny Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News byli ministr zemědělství Marek Výborný (KDU-ČSL) a první místopředseda hnutí ANO Karel Havlíček. Pustili se do sebe nejen kvůli cenám potravin. Havlíček ve studiu hřímal, že české zemědělství jde kvůli vládě pětikoalice „do kopru“. Především kvůli cenám energií. A v tu chvílí Výborný vybouchl. Chvílemi se napětí ve studiu dalo krájet. I ve chvíli, kdy došlo na dovoz zemědělských produktů z Ukrajiny.
18.02.2024 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Fiala (270 článků) , Karel Fiala (165 článků)

Marek Benda: Babiš je pokrytec, Fialu za lži nikdy neodsoudili. Ale proti němu byl Havlíček...

 
Předseda hnutí ANO Andrej Babiš ve čtvrtek v Poslanecké sněmovně označil premiéra Petra Fialu za nejprolhanějšího člověka, kterého v politice potkal a to zejména v souvislosti s nepřiznaným milionem korun v Podnikatelské družstevní záložně. Poslanec ODS Marek Benda to považuje za neuvěřitelné pokrytectví. „Pan Babiš je čtyřikrát odsouzený za to, že nějaké jeho výroky byly lživé, panu Fialovi se toto nestalo ani jednou a Babiš má takovou drzost, že ve Sněmovně nazývá Fialu lhářem,“ prohlásil Benda. Podle místopředsedy Sněmovny Karla Havlíčka (ANO) Fiala jako gramotný člověk musel vědět, že ukládá peníze do pochybné kampeličky plné kmotrů a podvodníků.
09.02.2024 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26147 článků) , Petr Fiala (6166 článků) , Marek Benda (675 článků) , Karel Fiala (270 článků)

Horší než ten milion. Fiala se dnes prořekl o vážnější věci

 
Zatajil premiér téměř milionovou částku schovanou v Podnikatelské družstevní záložně, anebo na tyto peníze pouze zapomněl? Lidovečtí a pirátští koaliční partneři mají pochopení, opoziční představitelé už méně. Padly i výzvy k rezignaci nebo otázka, kdo z běžných občanů kdy zapomněl na uložený milion korun. Vysvětlování Petra Fialy zavedlo Karla Havlíčka a Roberta Šlachtu ke jménu premiérova poradce a známého lobbisty Miloše Růžičky.
22.01.2024 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6166 článků) , Karel Fiala (270 článků) , Miloš Fiala (75 článků)

Bouřlivé reakce na projev premiéra Fialy: Je odtržený od reality, vyčítá mu opozice

 
Příští rok bude lepší než ten letošní. Takové poselství nesl projev premiéra Petra Fialy, který na druhý svátek vánoční přednesl. Slíbil rekordní investice do dopravní infrastruktury i obrany, koaliční partneři projev chválí. Opozice už tak nadšena není, což ukázala na sociálních sítích. Podle představitelů hnutí ANO i SPD je premiér odtržený od reality. Podle stínového premiéra Karla Havlíčka si Fiala odmítá připustit odpovědnost za své chyby a používá marketingové fráze.
27.12.2023 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6166 článků) , Karel Fiala (270 článků)

Fiala si podle opozice odmítá připustit odpovědnost, koalice jeho projev chválí

 
Premiér Petr Fiala (ODS) je odtržený od běžných lidí a odmítá si připustit odpovědnost za současnou situaci, zhodnotil šéf stínové vlády opozičního hnutí ANO Karel Havlíček Fialův vánoční projev. Havlíček ČTK napsal, že vláda není schopná přiznat chybu, a místo toho pomocí marketingových frází vysvětluje, jak vše dobře ustála. Lídři koaličních stran označili na dotaz ČTK projev za realistický, vyvážený, lidský či nelakující věci narůžovo.
27.12.2023 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6166 článků) , Karel Fiala (270 článků) , Karel Fiala (165 článků)

Vystrčil poučil Havlíčka: Měli byste nechat toho, kdo vládne, vládnout. A neobstruovat!

 
Od nástupu koaliční vlády premiéra Petra Fialy (ODS) opozice ve Sněmovně pravidelně opakuje, že koalice si osvojila totalitní praktiky. Tato slova říká nejen SPD, ale i ANO. Nejen o tom byla řeč v pořadu Otázky Václava Moravce s předsedou Senátu Milošem Vystrčilem (ODS), s místopředsedou Poslanecké sněmovny Karlem Havlíčkem (ANO) a s někdejším šéfem odborů Milanem Štěchem.
10.12.2023 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6166 článků) , Milan Štěch (776 článků) , Karel Fiala (270 článků) , Miloš Fiala (75 článků)

Fiala rozdával medaile. Prozradil, za co ji má Němcová

 
Premiér Petr Fiala (ODS) v tomto týdnu v Kramářově vile ocenil za zásluhy medailí Karla Kramáře 17 osobností, které dle něj naši společnost „posunují dál“. Mezi oceněnými je senátorka a někdejší předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová (ODS), jež medaili Karla Kramáře získala za zásluhy o budování svobodné demokratické společnosti, či další politici ODS. Za zásluhy o rozvoj občanské společnosti pak od premiéra ocenění obdržel také šéf neziskovky Člověk v tísni Šimon Pánek.
09.12.2023 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6166 článků) , Šimon Pánek (44 článků) , Miroslava Němcová (1780 článků) , Karel Kramář (45 článků) , Karel Fiala (270 článků)

Fiala prohodil Válka dveřmi, smál se Havlíček. Připomněli mu, co dělal Babiš Vojtěchovi

 
Místopředseda Poslanecké sněmovny Karel Havlíček (ANO) kritizuje premiéra Petra Fialu (ODS), který dohodl s lékaři navýšení platů v příštím roce, ačkoliv ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) tuto možnost dlouho odmítal. „Premiér prohodil ministra Válka dveřmi, obešel ho,“ tvrdí Havlíček. Místopředsedové sněmovny Jan Skopeček (ODS) i Věra Kovářová (STAN) mu připomněli, že expremiér Andrej Babiš také zasahoval do zdravotnictví a na tiskových konferencích dokonce ztrapňoval svého ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha.
08.12.2023 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26147 článků) , Petr Fiala (6166 článků) , Jan Skopeček (427 článků) , Vojtěch Adam (1792 článků) , Karel Fiala (270 článků) , Karel Fiala (165 článků)

Premiér Fiala: Evropská unie nutně potřebuje reformu migrační politiky

 
Premiér Petr Fiala se v pondělí 4. prosince setkal ve Vídni s rakouským spolkovým kancléřem Karlem Nehammerem, se kterým jednal o aktuální migrační situaci v Evropě, rozšiřování EU, válce na Ukrajině a spolupráci v oblasti dopravy a energetiky.
05.12.2023 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6166 článků) , Karel Fiala (270 článků)

Fiala v Rakousku – s kancléřem Nehammerem si notovali. Ale zbývá jim necelý rok

 
Premiér Fiala se dnes sešel se svým rakouským protějškem Karlem Nehammerem a notovali si v oblasti migrace a i v jiných tématech. Také se pomodlili za zesnulého Karla Schwarzenberga. Tento stav však asi nevydrží dlouho. Do 23. října musí v Rakousku proběhnout volby. A favoritem je někdo jiný, než současný kancléř a jeho lidovci.
04.12.2023 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4144 článků) , Karel Fiala (270 článků)

Fiala na klimatickém summitu v Dubaji. Nabádal k využití jádra

 
Po britském králi Karlovi III., papeži Františkovi a dalších státnících promluvil na mezinárodní konferenci World Leader´s Summit UNFCCC COP28 v Dubaji i český premiér Fiala. Oznámil, kolik Česko zaplatí do klimatického fondu a nabádal, že řešením klimatické krize může být využití jaderné energie.
02.12.2023 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Fiala (270 článků)

Babiš chtěl dnes mlčet. Ale slyšel Fialu a vypustil bomby

 
Vláda by měla okamžitě odstoupit, premiér Fiala nekomunikuje a zemi škodí, uvedl dnes v souvislosti s protesty odborů šéf opozičního hnutí ANO Andrej Babiš. Jeho slova na krátkém tiskovém brífinku doplnil i místopředseda ANO Karel Havlíček, jenž uvedl, co vše vláda Petra Fialy (ODS) slíbila a nesplnila.
27.11.2023 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26147 článků) , Petr Fiala (6166 článků) , Karel Fiala (270 článků) , Karel Fiala (165 článků)

Premiér Fiala: Zemřel Karel Schwarzenberg, občanští demokraté vzpomínají

 
S hlubokým zármutkem a úctou přijali občanští demokraté zprávu o úmrtí pana Karla Schwarzenberga, který nás opustil.
13.11.2023 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4144 článků) , Karel Fiala (270 článků) , Karel Fiala (165 článků)

„Fiala má jednat v Bruselu. Místo toho hladí hrochy v Africe!“ Havlíček totálně vypěnil

 
Hrozící zdražování energií a video premiéra Petra Fialy na nákupech v Německu, které v české společnosti vyvolalo vlnu kritiky, byla v nedělní Partii témata místopředsedy Sněmovny Jana Skopečka z ODS a Karla Havlíčka z hnutí ANO. Ten se opřel do premiéra Petra Fialy, že místo aby řešil v Bruselu drahé energie, „hladí hrochy v Africe“. Kritizoval jej také za to, že srovnávacími nákupy cen potravin v Německu a Česku zesměšnil Česko.
12.11.2023 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6166 článků) , Jan Skopeček (427 článků) , Karel Fiala (270 článků)

Fialova vláda pod palbou kritiky kvůli růstu elektřiny. Češi platí mnohem víc než ostatní, tepe do ni Babišovo hnutí ANO

 
Hnutí ANO opět vytáhlo do boje proti vládě Petra Fialy. Tentokrát kvůli drahým energiím a zvýšení ceny regulované složky energie, která je naplánovaná na celý rok. Zatímco stínový ministr Karel Havlíček ukazuje, že Češi platí za elektřinu skoro nejvíce v Evropě, Patrik Nacher na sociálních sítích tepe Fialovy nesplněné sliby a pozadu nezůstávají ani další členové nejsilnějšího opozičního hnutí.
07.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6166 článků) , Karel Fiala (270 článků) , Karel Fiala (165 článků)

Vůdci zemí EU budou dva dny jednat o kdečem, hlavně o Blízkém východě

 
V Bruselu dnes začíná dvoudenní zasedání prezidentů a premiérů zemí Evropské unie. Hlavními tématy, o kterých budou na Evropské radě debatovat, jsou situace v Izraeli a Pásmu Gazy a další vojenská a finanční podpora Ukrajiny. Česko bude na summitu zastupovat premiér Petr Fiala. Ten ve středu spolu se svým rakouským kolegou Karlem Nehammerem navštívil židovský stát a uvedl, že bude usilovat o to, aby unijní summit potvrdil jednoznačnou podporu Izraele a jeho právo na sebeobranu.
26.10.2023 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6166 článků) , Karel Fiala (270 článků)

Premiér Fiala ve středu poletí do Izraele vyjádřit solidaritu

 
Český premiér Petr Fiala ve středu společně s rakouským kancléřem Karlem Nehammerem poletí do Izraele, potvrdil mluvčí vlády Václav Smolka. Cílem návštěvy bude vyjádřit solidaritu s Izraelem a koordinovat jeho podporu s ohledem na blížící se summit Evropské unie. Fiala se v Izraeli sejde se svým protějškem Benjaminem Netanjahuem a prezidentem Jicchakem Herzogem.
24.10.2023 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6166 článků) , Václav Český (634 článků) , Karel Fiala (270 článků) , Václav Fiala (204 článků)

Karel Havlíček se navezl do Petra Fialy: Mluví jako kovaný komunista, řekl a přirovnal ho k Jakešovi

 
Premiér a předseda ODS Petr Fiala podle místopředsedy Sněmovny a opozičního hnutí ANO Karla Havlíčka se vyjádřil jako "kovaný komunista", když ve čtvrtek vyzval potravinářské firmy s rekordními zisky ke snížení cen produktů. Místopředseda Sněmovny Jan Skopeček (ODS) se proti Havlíčkovu osočení svého stranického šéfa ohradil. Podle něj byla premiérova výzva logická. Uvedli to dnes v pořadu Partie Terezie Tománkové.
01.09.2023 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6166 článků) , Jan Skopeček (427 článků) , Karel Fiala (270 článků) , Karel Fiala (165 článků)

Snižte si zisk... Fialova výzva zvedla ze židle Havlíčka: Jako Jakeš o Zagorové!

 
Místopředsedové Sněmovny Jan Skopeček (ODS) a Karel Havlíček (ANO) se v Partii CNN Prima News střetli nad konsolidačním balíčkem a jeho změnami. Řeč byla i o cenách energií. Někdejší ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček také zkritizoval premiéra Petra Fialu (ODS) za jeho výzvu ke snížení zisku potravinářů.
27.08.2023 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6166 článků) , Jan Skopeček (427 článků) , Karel Fiala (270 článků) , Karel Fiala (165 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »