Karel Abraham

Motocyklový závodník MotoGP

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Karel Abraham »

Abraham v trénincích na VC Japonska zatím paběrkuje

V úvodních dvou trénincích na Velkou cenu Japonska obsadil ve třídě MotoGP Karel Abraham až 16. místo.
30.09.2011 11:35 |

Osobnosti: Karel Abraham (345 článků)

Abraham: Doufám, že mi odpočinek pomohl

Český Motocyklista Karel Abraham odletěl do Japonska s velkým odhodláním zabojovat o solidní umístění.
29.09.2011 14:20 |

Motocyklista Abraham už opustil nemocnici

Karel Abraham je po havárii v první zatáčce Velké ceny Aragonie zcela v pořádku.
19.09.2011 13:45 |

Abraham i Kornfeil dojeli v San Marinu dvanáctí

Ve Velké ceně San Marina bodovali oba čeští motocyklisté v kubatuře do 125 ccm. Jakub Kornfeil skončil na 12. místě. Miroslav Popov, který startoval díky divoké kartě, dojel hned za ním a v šampionátu získal body poprvé v kariéře. Karel Abraham v královské třídě MotoGP obsadil 12. místo a po dvou nedokončených závodech rovněž bodoval.
04.09.2011 16:35 |

Osobnosti: Karel Abraham (345 článků) , Jakub Kornfeil (157 článků) , Miroslav Popov (19 článků)

VC San Marina: Abraham byl po předchozích karambolech dvanáctý

Motocyklový závodník Karel Abraham dojel v rámci VC San Marina ve třídě MotoGP na 12. příčce. Stejné umístění si připsal Jakub Kornfeil ve třídě do 125 ccm. Hned za ním skončil Miroslav Popov, který v závodě MS poprvé bodoval.
04.09.2011 12:25 |

VC San Marina: Abraham byl v kvalifikaci dvanáctý, Popov v malorážkách senzačně šestý

Sobotní kvalifikaci na Velkou cenu San Marina silničních motocyklů vyhrál v kategorii MotoGP Australan Casey Stoner, Karel Abraham skončil dvanáctý.
03.09.2011 15:25 |

Osobnosti: Casey Stoner (46 článků) , Karel Abraham (345 článků)

VC San Marina: Abraham byl v posledním tréninku čtrnáctý, Popov v elitní desítce

Sobotní třetí trénink na Velkou cenu San Marina silničních motocyklů vyhrál v kategorii MotoGP Australan Casey Stoner, Karel Abraham skončil čtrnáctý.
03.09.2011 12:00 |

VC San Marina: Abrahamovi se v trénincích moc nedařilo, překvapil mladíček Popov

Český motocyklista Karel Abraham obsadil v pátečních trénincích na VC San Marina desáté a čtrnácté místo. Ve třídě do 125 ccm zaujal jedenáctou příčkou talent Miroslav Popov.
02.09.2011 17:50 |

Osobnosti: Karel Abraham (345 článků) , Miroslav Popov (19 článků)

MotoGP: Abraham v USA nezáří, v kvalifikaci byl až 16.

Karel Abraham v Indianapolis předvádí matné výkony. Lépe se dařilo jeho krajanovi Kornfeilovi, který v kubatuře do 125 ccm vybojoval solidní 12. místo.
27.08.2011 21:45 |

Abraham skončil ve druhém tréninku poslední

Motocyklista Karel Abraham obsadil ve druhém tréninku na Velkou cenu Indianapolis v kategorii MotoGP sedmnáctou pozici.
26.08.2011 18:15 |

Karel Abraham: Zase propadák!

arodil se v Brně, bydlí v Brně, jenže místní klima mu nepřeje. Motocyklový závodník Karel Abraham (21) zase nezvládl domácí Grand Prix. V nejsilnější třídě Moto GP startoval z posledního místa, v pátém kole spadl a v devátém ho zradila motorka. „Dopadlo to jako vždy v Brně,“ pokrčil »Abája« smutně rameny.
15.08.2011 12:10 |

Hašek (ČSSD): Podpora šampionátu Moto GP

Přímo na GP Brno se na podnět Jihomoravského hejtmana Michala Haška dohodli politici na podpoře šampionátu i v příštích letech. portret Jednání se účastnil Jihomoravský hejtman Michal Hašek, za město Brno primátor Roman Onderka, za vládu ministři dopravy a školství Pavel Dobeš a Josef Dobeš, za AMD Brno Karel Abraham. Podrobnosti jednání oznámí po skončení dnešních závodů.
15.08.2011 08:55 |

Osobnosti: Karel Abraham (345 článků) , Pavel Dobeš (512 článků) , Michal Hašek (2360 článků) , Pavel Roman (285 článků) , Roman Dobeš (13 článků)

Motocyklový závodník Karel Abraham: Potápěč? Hledač vraků!

Na čtvrt milionu lidí mu dnes bude tleskat při brněnské Grand Prix silničních motocyklů. Domácí jezdec Karel Abraham (21) povýšil před sezonou do elitní třídy MotoGP mezi největší hvězdy.
15.08.2011 05:20 |

Brno je pro Abrahama snad zakleté. Vždycky je tady něco špatně, stěžoval si jezdec

Motocyklový závodník Karel Abraham svou špatnou bilanci na domácím Masarykově okruhu při Velké ceně České republiky v neděli nevylepšil. Po pádu a technické závadě 11. podnik MS nedokončil, v Brně zatím dojel do cíle při sedmi startech pouze jednou.
14.08.2011 18:25 |

Kornfeil dojel v Brně po spanilé jízdě sedmý. Smolař Abraham nedokončil

Motocyklový jezdec Jakub Kornfeil obsadil ve Velké ceně České republiky sedmé místo v kubatuře do 125 ccm a vyrovnal své letošní maximum v mistrovství světa. Naopak druhý stálý český jezdec v šampionátu Karel Abraham pokračoval ve smolné brněnské sérii a svoji domácí premiéru v královské třídě MotoGP nedokončil.
14.08.2011 17:25 |

Osobnosti: Karel Abraham (345 článků) , Jakub Kornfeil (157 článků)

Abraham v domácí Grand Prix ZNOVU UPADL A ZÁVOD NEDOKONČIL

Český závodník Karel Abraham nedokončil nedělní Velkou cenu České republiky silničních motocyklů ve třídě MotoGP. Svou letošní suverenitu v Brně potvrdil Australan Casey Stoner, který vyhrál pošesté v sezoně a zvýšil svůj náskok v čele šampionátu.
14.08.2011 15:05 |

ON-LINE GRAND PRIX ČR: ABRAHAM domácí závod nedokončil. Vyhrál Stoner

V podrobné ON-LINE reportáži jste mohli sledovat závod MotoGP, který se jel v rámci motocyklové Grand Prix České republiky. Na startu nechyběl jediný český zástupce v královské třídě Karel Abraham.
14.08.2011 13:35 |

Češi v kvalifikaci na GP v Brně: Výbuch!

Pokud pojedou čeští motorkáři dnešní závod GP České republiky v Brně jako včerejší kvalifikaci, koledují si na domácí půdě o pěknou ostudu. Karel Abraham totiž skončil v kategorii MotoGP až poslední sedmnáctý a Jakub Kornfeil ve stopětadvacítkách dvacátý. Tedy žádný šlágr.
14.08.2011 12:10 |

Grand Prix České republiky JE TU! Abrahama čeká STÍHACÍ JÍZDA

Fanoušci silničních motocyklů se v neděli konečně dočkají, po dvou dnech tréninků a kvalifikaci se v Brně pojede Velká cena České republiky, která je 11. podnikem MS. Chybět nebudou ani čtyři čeští zástupci v čele s Karlem Abrahamem startujícím v nejsilnější třídě MotoGP.
14.08.2011 08:35 |

Abrahamovi se kvalifikace nepovedla. UPADL A BYL AŽ SEDMNÁCTÝ

Český jezdec Karel Abraham skončil v kvalifikaci na Grand Prix České republiky na 17. místě. Na vítězného Španěla Pedrosu ztratil více než 2 sekundy.
13.08.2011 15:15 |