Články k osobnosti

Kanye West

  zpěvák, rapper

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Kanye West »
 

Kim Kardashian se hroutí: Spory s manželem Kanyem Westem vyústily v hysterický pláč

 
Kandidát na prezidenta Kanye West se čím dál častěji potýká s psychickými problémy, které zasáhly i jeho manželku Kim Kardashian. Zpěvák na sociálních sítích prozradil, že chystají rozvod a navíc se ve svých komentářích obul i do své ženy. Ta se snažila celou situaci urovnat. Místo toho se ale dočkala hádky a neubránila se slzám.
29.07.2020 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (542 článků) , Kim Kardashian (1300 článků)

Jak tohle dopadne? Kim Kardashian se při setkání s manželem neubránila slzám

 
Po shromáždění na podporu své prezidentské kampaně, které skončilo fiaskem , se Kanye West  (43) na Twitteru ostře pustil do manželky Kim Kardashian  (39) . Tweety ze sociální sítě vzápětí smazal, ale padla i slova o rozvodu.
29.07.2020 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (542 článků) , Kim Kardashian (1300 článků)

Kim Kardashianová se hroutí z duševní poruchy Kanyeho Westa: Bude rozvod!

 
Veřejné zhroucení rappera a prezidentského kandidáta Kanye Westa (43) a jeho následná znepokojivá prohlášení na twitteru otevřely téma o psychických poruchách a jejich vnímání. Zpěvák také adresoval rozvod s reality hvězdou Kim Kardashianovou (39), která se po několika dnech mlčení k manželově kauze konečně vyjádřila. Fanoušky prosí zejména o pochopení.
24.07.2020 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (542 článků) , Kim Kim (1609 článků)

Trpí bipolární poruchou, omlouvá rapera Westa manželka Kardashianová

 
Americká celebrita Kim Kardashianová sdělila, že její muž, raper Kanye West trpí bipolární poruchou. Westovo chování nedávno vyvolalo pozornost, mimo jiné ohlásil, že hodlá kandidovat v amerických prezidentských volbách. Kardashianová požádala veřejnost o soucit a pochopení.
23.07.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (542 článků) , Kim Kim (1609 článků)

Rapper West kandiduje na prezidenta: Obětuje manželství s Kim Kardashianovou?!

 
Prezidentský kandidát Kanye West (43) má doma řádné dusno. Poté, co se už na prvním setkání s voliči rozbrečel, se jej prý manželka Kim Kardashianová (39) pokusila nechat zavřít do blázince kvůli jeho bipolární poruše. A teď si pro změnu navzájem hrozí rozvodem!
22.07.2020 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (542 článků) , Kim Kim (1609 článků)

S Kim se snažím rozvést, chce mě zavřít do blázince, psal Kanye West na Twitteru: Fanoušci se bojí o jeho duševní zdraví

 
Po fiasku během prvního shromáždění Kanyeho Westa  (43) na podporu jeho prezidentské kampaně, se většina fanoušků a uživatelů sociálních sítí začala strachovat o rapperovo mentální zdraví. Tím spíš po tweetech, kterými dva dny po akci zahltil Twitter.
22.07.2020 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (542 článků) , Kim Kim (1609 článků)

Potraty, Bůh a otroctví: Známý rapper pobouřil voliče v USA i svou ženu Kim Kardashianovou

 
Ačkoli stále není jasné, zda to s ohlášenou kandidaturou na prezidenta USA myslí vážně, rapper Kanye West už má za sebou první předvolební mítink. Na nedělní „neortodoxní“ akci v Charlestonu v Jižní Karolíně vystoupil v ochranné vestě s nápisem „security“ a bez mikrofonu dlouze hovořil o tématech od potratů až po mezinárodní obchod, uvádí BBC a agentura AP. Vyslechnout si jej přišlo několik set lidí. Svými „řečmi“ vyšokoval také svou manželku Kim Kardashianovou a její rodinu – Kayne West totiž prohlásil, že se ženou při jejím prvním těhotenství s dcerou North (7) uvažovali o potratu, ale odradila je od toho prý „zpráva od Boha“.
21.07.2020 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (542 článků) , Kim Kardashian (1300 článků)

Kanye West zaskočil fanoušky dojemnou řečí: Málem jsem zabil svou dceru, plakal

 
Raper Kanye West to s kandidaturou na prezidenta USA myslí vážně. V neděli tak v Charlestonu započal svou předvolební kampaň. Tam ale neudržel na uzdě emoce. Na místě se rozbrečel a svěřil se s šokující informací o své manželce a jejich dceři. Od všech přítomných se ale dočkal pochopení.
20.07.2020 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (542 článků)

Kandidát na prezidenta USA Kanye West se hroutil při projevu: Málem jsem zabil vlastní dceru, vzlykal

 
Že Kanye West  (43) promuje veškeré své projekty kontroverzními vyjádřeními, které většinou vyvolají skandál, není novinkou. Bohužel tento způsob proma nešťastně zvolil i tentokrát během prvního shromáždění na podporu své prezidentské kampaně. Během bizarního projevu se zhroutil a propukl v pláč, když mluvil o své rodině.
20.07.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (542 článků)

Slavný raper West: Vakcína proti koronaviru? Chtějí do nás vpravit čipy. A demokraté? Vyhrožovali mi. Až budu prezident USA...

 
Raper Kanye West oznámil, že se chystá kandidovat na amerického prezidenta. V rozhovoru pro časopis Forbes pak následně objasnil své názory na mnohé stěžejní otázky Spojených států, i jak bude vypadat země po jeho případném vítězství. „Až vyhraji, bude to narozeninová oslava pro všechny,“ tvrdí. Z rasismu viní mnohé demokraty a neušel mu ani výrok jejich kandidáta Joea Bidena. „Řekl, že pokud ho někdo nevolí, není černý. Budeme se chovat, jako že k tomu nedošlo?“ vpálil mu.
09.07.2020 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (542 článků) , Joe Biden (64 článků)

Rapper Kanye West „sundal“ Trumpovu čepici. Do boje o Bílý dům jde s heslem jako Babiš

 
Americký rapper Kanye West naznačil, že už nepodporuje prezidenta Donalda Trumpa, a prohlásil, že do letošních prezidentských voleb jde s cílem zvítězit. Hudebník to uvedl v rozhovoru s časopisem Forbes, v němž se rovněž vyslovil proti dobrovolným potratům a vyjádřil pochyby ohledně očkování proti koronaviru.
08.07.2020 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (542 článků) , Donald Trump (5094 článků)

Kr*téni a malá hov*nka. Donald Trump má problém, prý i konkurenta

 
Rapper Kanye West oznámil, že chce kandidovat na prezidenta Spojených států a nahradit Donalda Trumpa v Bílém domě. Publicista levicově orientovaného ‚Deníku Referendum‘ Petr Bittner upozornil v souvislosti s Westovou kandidaturou na článek, v němž je řečeno, že Westova kandidatura ohrožuje Trumpovo znovuzvolení, protože raper může prezidentovi odebrat část klíčových hlasů od ‚kret*nů‘.
07.07.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (542 článků) , Donald Trump (5094 článků)

Nečekaný soupeř pro Trumpa: O úřad prezidenta se hlásí raper Kanye West

 
Americký raper Kanye West, který patří k fanouškům prezidenta Donalda Trumpa, v sobotu ohlásil úmysl kandidovat v podzimních prezidentských volbách. West své rozhodnutí zveřejnil na twitteru, ale jak napsala agentura Reuters, není jasné, zda jde o opravdový zájem a zda zpěvák vyplnil nezbytné formality, aby se mohl o kandidaturu ucházet.
05.07.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (542 článků) , Donald Trump (5094 článků)

Kardashianová se chlubila, že je miliardářka. Podle Forbesu to není pravda

 
V médiích se na konci června objevila zpráva, že Kim Kardashianová (39) se stala dolarovou miliardářkou. K tomuto úspěchu jí na sociálních sítích přál i manžel Kanye West (43). Magazín Forbes ale tvrdí, že profesionální celebrita neříká pravdu, zveličuje své ekonomické úspěchy a miliardářkou není.
03.07.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (542 článků) , Kim Kim (1609 článků)

Ujeté manýry Kanye Westa a manželky Kim? Bodyguard přiznal, co po něm chtěli!

 
Starat se o něčí bezpečnost, to chce obrovskou dávku důvěry. Občas z takových nejprve čistě profesionálních spojení vzniknou doživotní přátelství. V případě Kanye Westa (42) a jeho někdejšího osobního strážce to ale nebude ten případ. Spíš naopak. A z bodyguardova vyprávění vám hned bude jasné proč...
19.05.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (542 článků) , Kim Kim (1609 článků)

Kim Kardashianová plastiky už nezapře! FOTO ji prozradilo

 
Je to vůbec ještě ona?! Reality hvězda Kim Kardashianová (39) se na sociální síti pochlubila fotkou z dob dospívání a všichni zůstali v němém úžasu. Za ta léta a po všech těch plastikách, které ona zuřivě popírá, se manželka rappera Kanye Westa (42) změnila poměrně dost…
16.04.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (542 článků) , Kim Kim (1609 článků)

Šílený trapas Meghan a Harryho: Kanye West drsně zesměšnil jejich nový projekt!

 
Pořádnou ostudu si utrhli Meghan (38) a Harry (35), jejichž webová stránka, která měla informovat o nové nadaci Archewell, každého zvídavého fanouška přesměrovala úplně jinam – na nelichotivé hudební video „Zlatokopka“ Kanye Westa (42)!
09.04.2020 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (542 článků) , Harry Harry (664 článků)

Taylor Swiftová a Kim Kardashianová opět ve válce: Jsi lhářka! křičí na sebe

 
Kim Kardashianová (39) a Taylor Swiftová (30) byly kdysi dávno dobrými přítelkyněmi. Pak se na scéně objevil Kanye West (42), oblíbenou country zpěvačku dvakrát znemožnil a největší svár v historii moderní hudby byl na světě. I když se poslední ohnivá interakce mezi ikonami pop žánru a reality show odehrála před čtyřmi lety, spory nikdy nevyřešily. A nově uniklé nahrávky tomu vůbec nepomohly.
25.03.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (542 článků) , Kim Kim (1609 článků) , Kim Taylor (1 článek)

Líbačka a pak zklamání! Neuvěříte, jak se ke Kim Kardashianové zachoval její muž

 
Tohle byla poměrně úsměvná taškařice. Aktuální pokus manželů Kanye Westa (42) a Kim Kardashianové (39) o to ukázat, jak romantický mají vztah, nejenže nevyšel, ale dal by se hravě označit za fiasko. A na vině je slavný rapper. Co udělal?
24.02.2020 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (542 článků) , Kim Kim (1609 článků)

Takhle si ji vyfotil manžel: Kim mu zapózovala v bikinách s pěkně vyšponovaným poprsím

 
Po úspěchu promo snímku k nové kolekci vlastní značky prádla se Kim Kardashian  (39) rozhodla, že svých 160 miliónů sledujících na Instagramu obšťastní ještě několika odhalenými snímky. Konkrétně těmi, které na valentýnském výletu do Mexika pořídil její manžel Kanye West  (42) .
20.02.2020 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (542 článků) , Kim Kardashian (1300 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »