Články k osobnosti

Kam Kam

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Kam Kam »
 

„Ty zm*de, stav se za mnou.“ Městapo. Praha v ohni kvůli VIDEU facky kvůli roušce. Radši nečíst

 
Kam až mohou strážci zákona zajít při vynucování zákazů vydaných vládou? Dle videa, které se rychle šíří, někdy až moc daleko. Strážník městské policie vlepil facku mladé ženě. Městská policie se už za něj omluvila. Prý jde o selhání jednotlivce. Ale to se nelíbí Miroslavu Kalouskovi, takže se obrátil na primátora Hřiba, který poslanci pro změnu připomenul jeho fackovací incident. Padlo i slovo „městapo“.
06.04.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6899 článků) , Kam Kam (100 článků)

Pro oběd do okna: Pražské restaurace se v době koronavirové krize proměnily ve výdejny. Kam si zajít pro jídlo?

 
Mimořádné nařízení vlády kvůli koronavirové krizi udělalo většině gastropodniků pořádnou čáru přes rozpočet. Hosty přes práh pouštět nesmějí. „Hladová okna“, kam si lidé přijdou pro jídlo s sebou, ale fungovat mohou, a tak se mnohé pražské restaurace rychle přizpůsobily, aby měly alespoň část zisků. Podívejte se, ve kterých restauracích v jednotlivých městských částech funguje výdejní okénko.
06.04.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (100 článků)

Žena adoptovala fenku, pak ji „odhodila“. Neviděli jste ztracenou Cordy?

 
Po fence Cordy, která se u nich narodila, pátrá spolek Pes nejvěrnější přítel. Jde o kříženku stafordširského teriéra a ohaře, kterou si adoptovala Hana K., která se jí pak ale v rozporu s darovací smlouvou zbavila. Fenka skončila v útulku, odkud putovala do dalšího domova. Kam, to nikdo neví. Spolek proto prosí její nové majitele, aby se ozvali.
04.04.2020 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (100 článků)

Krizový štáb Prahy: Pošle nakažené bezdomovce do Písnice? „Nepřijatelné,“ říká její starosta

 
Kam v Praze s nakaženými bezdomovci a nepřizpůsobivými lidmi, které policie vyvedla z domova? To v pátek odpoledne řešil pražský krizový štáb. Doporučil, aby město pro tyto osoby využilo nedávno zrušené učiliště v Písnici, proti tomu se však postavil starosta Libuše Jiří Koubek (TOP 09) a celý klub Spojených sil pro Prahu (TOP 09 a STAN). „Nese to s sebou riziko toho, že se nákaza bude šířit i mezi obyvatele sídliště,“ ohradil se proti záměru krizového štábu Jiří Pospíšil (TOP 09).
03.04.2020 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2053 článků) , Jiří Pospíšil (2053 článků) , Kam Kam (100 článků)

Kam na dovolenou, pokud neotevřou hranice? Cizokrajná místa s klidem nahradí tyto české skvosty!

 
České republice reálně, i podle předsedy vlády Andreje Babiše, hrozí, že v létě zůstanou hranice uzavřené kvůli celosvětové pandemii koronaviru. Cestovatelé tak smutní, že nebudou moci vyjet za dalším dobrodružstvím. Nová internetová kampaň však ukazuje, že i v tuzemsku jsou místa, která mohou směle konkurovat těm nejproslulejším přírodním a kulturním památkám na světě! Podívejte se, která to jsou.
02.04.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18019 článků) , Kam Kam (100 článků)

Domácí násilí poroste, varuje advokátka! Kam v karanténě utéct?

 
Den po dni, nekonečné hodiny. Spolu, bez možnosti úniku, navíc ve všeobecné atmosféře strachu, nervozity a paniky. Karanténa kvůli hrozbě koronaviru se může v mnohých rodinách změnit v soukromé peklo. Podle advokátky a Ombudsmanky Blesku JUDr. Lucie Hrdé je dokázáno, že při krizových událostech vzrůstá počet útoků v rámci domácího násilí.
01.04.2020 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (100 článků)

Až 8 tisíc nakažených v Česku během dvou týdnů. Zdravotnictví to zvládne, ujišťuje Vojtěch

 
V polovině dubna bude v Česku podle modelů zdravotnických statistiků kolem 8000 laboratorně potvrzených případů nemoci COVID-19. Na konci měsíce 14.200. Podíl nakažených seniorů může stoupnout zhruba na 40 procent. Novinářům to dnes řekl ředitel Ústavu zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS) Ladislav Dušek.
01.04.2020 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (503 článků) , Adam Vojtěch (403 článků) , Kam Kam (100 článků)

Česká podnikatelka v Německu: Na Čechy jsem pyšná, jak to zvládají. Kam se na nás hrabou Němci. Přejedu hranici a úplně jiný svět

 
ROZHOVOR „Jsem pyšná na Čechy, protože jsou disciplinovaní. To by mě v životě nenapadlo, že se takto semkneme. Kam se na ně hrabou Němci,“ říká česká podnikatelka v Německu Bohumila Kamenzová. „Po deseti dnech jsem byla v pondělí v Česku. To byl pro mě úplně jiný svět. Jak to bylo všechno dokonale organizované, z Německa jsem to neznala. Úplně úžasná disciplinovanost, všichni roušky, všichni drželi odstupy. Pak jsem v českém obchodě našla obrovské regály toaletního papíru. Tady v Německu je to problém číslo jedna. Fotila jsem si to tam a posílala fotky Němcům,“ dodává.
27.03.2020 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (100 článků)

VIP karanténa světových hvězd: V tomhle luxusu se skrývají před koronavirem!

 
Když je zle, do karantény musí všichni. Platí to i pro světoznámé celebrity. Mezi čtyřmi holými zdmi ale netrpí. Domácí vězení totiž tráví ve svých luxusních sídlech! Kam se některé z hvězd zavřely?
26.03.2020 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (100 článků)

„Dusil jsem se,“ přiznal Kalousek. A za Schwarzenbergem na zámek nesmí vnoučata

 
Miroslav Kalousek (59, TOP 09) se ve Sněmovně dusil. Bojoval s rouškou, těžko popadal dech. Roušku si chvílemi nadzdvihoval jednou rukou, pak druhou, začal se i znatelně třást. U pultíku v jednacím sále vytrval a Blesk Zprávám popsal, co se dělo. Ale i to, že se mu doma sešla řada nových roušek, což ho dojalo. To Karel Schwarzenberg (82, TOP 09) mezi poslanci chyběl. Zůstal v izolaci na zámku Dřevíč. Kam za ním nesmí jeho vnoučata, posteskl si.
25.03.2020 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3857 článků) , Miroslav Kalousek (6899 článků) , Karel Schwarzenberg (610 článků) , Kam Kam (100 článků)

Jiří Baťa: Kam se poděla EU a její „veledůležité“ orgány?

 
Od doby, kdy ve světě, především pak v Evropě, vypukla pandemie Covid(u)-19, Evropská unie (EU) jakoby nebyla.
23.03.2020 20:26 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (100 článků)

Obří letoun Ruslan: Roušky z Číny běžným Čechům nepřivezl, Babiš zas chválil Zemana

 
Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) se raduje a nejen on. Do Česka dorazila velká dodávka zdravotnického materiálu z Číny. Vypůjčený letoun Ruslan dopravil s mezipřistáním v Káráčí z Číny 106 tun nákladu.
21.03.2020 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1655 článků) , Kam Kam (100 článků)

Honěná v Římě: Pornhub nabízí zdarma prémiové členství Italům, aby doma mastili a nešířili koronavirus

 
Kam se nyní vydat v Římě? Nejlépe do postele před chytrou televizi nebo se usadit před počítačem a nevylézat ven. Pandemie koronaviru postihla Itálii ze všech evropských zemí nejhůře. Aby šíření viru, na který stále neexistuje vakcína, bylo zabráněno, přispěchal na pomoc pornografický gigant Pornhub se zajímavým řešením.
13.03.2020 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (100 článků)

Přemysl Votava: Kam se schovala EU?

 
Evropská unie (EU) nám byla od samého počátku našeho vstupu do EU představována jako, záruka naší bezpečnosti, jak politické, tak i ekonomické. Dnes po 16 letech členství přišla první větší krizová zkouška. Právě krizové situace jsou tím věrohodným měřítkem k objektivnímu hodnocení a to nevychází pro EU příliš dobře.
13.03.2020 15:06 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (100 článků)

Kráčí levice ke konzervativnímu socialismu?

 
Na levé straně politického spektra se začíná debatovat o tom, že by levice měla přehodnotit některá svá východiska. Měla by se posunout více konzervativním směrem a přiblížit se k voličům, pro něž jsou důležitá levicová témata, neholdují však tomu, co bývá označováno za kulturně-progresivní. Je ve hře konzervativní socialismus? A co si pod ním představit?
12.03.2020 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (100 článků)

Koronavirus v Česku. SENIOŘI: JAK SE OCHRÁNIT! Proč nehlídat vnoučata...

 
Kam s dětmi, které kvůli karanténě nemohou do školy? To od včera řeší rodiče více než milionu školou povinných potomků. Odborník ale radí, aby lidé pomoc prarodičů odmítli. Ohrozili by je nákazou!
12.03.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (100 článků)

Eva Perkausová končí ve Velkých zprávách: Kam má po odchodu namířeno?

 
Moderátorka Eva Perkausová (25) končí ve Velkých zprávách na Primě. Jelikož zanedlouho startuje nový zpravodajský kanál CNN, kde budou využíváni stávající moderátoři televize Prima, přesune se na jiné místo i oblíbená blondýnka. Jenže ve zpravodajství to nebude. Kam tedy má parťačka Romana Šebrleho (45) namířeno? A co bude s někdejším desetibojařem, který je aktuálně ve dvoutýdenní karanténě?
07.03.2020 14:26 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (352 článků) , Eva Perkausová (451 článků) , Kam Kam (100 článků)

VIDEO Písnička o smrti Zemana s Babišem. A sranda z Čechů, co mají strach. Kam se hrabe Hutka

 
Bavič a zpěvák Quido Černý, na YouTube vystupující coby Quido MC, si dlouhodobě utahuje z Babiše a Zemana. Nejinak i ve svém novém satirickém hudebním počinu, kterému nechybí politický kontext. Nese název „Koronavirus song“, písničkář v něm pěje „dělám si plané naděje, že vezme si Miloše, Andreje...“
07.03.2020 12:36 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18019 článků) , Miloš Zeman (23646 článků) , Kam Kam (100 článků)

Meghan poprvé od megxitu zpátky v Anglii! Hned si dopřála pořádný luxus

 
Meghan Markleová (38) přiletěla ve čtvrtek ráno do Anglie. Je to vůbec poprvé od řešení oficiálního odchodu z královské rodiny, kdy se vrátila na místo činu. Kam mířily její první kroky a co má s Harrym (35) v plánu?
05.03.2020 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (100 článků)

Ztraceni v jeskyni. Chystaný český film má být dobrodružný i psychologický

 
Film Kam motýli nelétají připravuje režisér Roman Němec s dramaturgem Martinem Bezouškou. Jeho hrdinové uvíznou v jeskynním komplexu plném spletitých chodeb, dómů, strmých propastí a vody.
05.03.2020 15:16 |

podobné články

Osobnosti: Martin Bezouška (1 článek) , Roman Němec (3 články) , Kam Kam (100 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »