Články k osobnosti

Kam Kam

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Kam Kam »
 

Premiér Johnson s „vydřičkou“ a synem plánuje dovolenou. Kam v době koronaviru vyrazí?

 
Britský premiér Boris Johnson přiznal, že se se snoubenkou Carrie Symondsovou a malým synem Wilfredem chystá na dovolenou. Aby podpořil domácí turismus a ekonomiku v době koronaviru, na konci srpna vyrazí do Skotska. Naposledy svou „vydřičku“, jak partnerce láskyplně říkává, vyvezl do Karibiku, kde ji požádal o ruku. Skotsko si podle všeho Johnson vybral záměrně, žene ho tam zintenzivnění snah o skotskou nezávislost, uvedl list Daily Mail.
09.08.2020 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (182 článků) , Johnson Johnson (152 článků)

Kam zmizela macanda? Slovenská komička s bujným poprsím šla do plavek a překvapila štíhlými nožkami

 
Oblíbená slovenská komička Eva Kramerová alias Evelyn nikdy nebude hubená jako vyžle. Coby ženská krev a mlíko přitom sportuje a udržuje se ve formě.
09.08.2020 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Kramerová (12 článků) , Kam Kam (182 článků)

Družička princezny Diany (†36) se ocitla ve spárech zvrhlíka Epsteina! Kam ji zatáhl

 
Clementine Hambrová (44), která ve svých pěti letech byla za družičku na svatbě princezně Dianě (†36), se během soudního procesu přiznala k návštěvě nechvalně proslulého »pedoostrova« zvrhlíka Jeffreyho Epsteina (†66).
07.08.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (182 článků)

Vinklátová (SLK): Kam za medvědem Brtníkem a masopustními maškarami? Do Zákup

 
Vyrobit si karnevalovou masku a podívat se na zámek, kam se rád vracel i císařpán, je možné v Zákupech, které se řadí k obsáhlému množství Skrytých skvostů Libereckého kraje.
29.07.2020 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (182 článků)

Kam zmizela Krampolová? Manžel šel s pravdou ven

 
Dvaaosmdesátiletý herec popsal muka, která prožívá jeho manželka. Kvůli horku a bolestem v těchto dnech pani Hana raději nevychází z bytu. Ale nic není tak černé, jak se na první pohled zdá ...
29.07.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (182 článků)

Ekoaktivisté, feministky, LGBT a bojovníci proti bílému muži. Kam to povede? Spisovatel Vondruška tuší

 
Spisovatel Vlastimil Vondruška na svém blogu upozorňuje, že dnes sice stále žijeme v kapitalismu, ale mohutná řeka času ho může podemlít a odnést podobně jako kdysi odnesla prvobytně pospolné uspořádání společnosti, poté smetl i otrokářství, feudalismus, kapitalismus 19. století i socialismus. Vondruška nepochybuje, že jednou může být nějakým novým uspořádáním nahrazen i současný kapitalismus 21. století. Vondruška už tuší, čím bude nahrazen.
29.07.2020 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Vondruška (123 článků) , Kam Kam (182 článků)

Kam zmizela Mia Nelson, která se svlékla v Prostřenu: Změnila se k nepoznání

 
Před čtyřmi lety se v oblíbeném kulinářském pořadu Prostřeno objevily dvě slečny z Ostravy, které chtěly udělat díru do světa českého šoubyznysu. Ostravačky Mia Nelson a Žaneta Šťastná pořad rozhodně okořenily a nic podobného se v Prostřenu od té doby nestalo. Na každém z večerů se rády posilnily vínem a obnažování začalo být takovou menší tradicí, ze které se ostatním soutěžícím protáčely panenky. Černovláska Mia se zanedlouho poté stáhla a až nedávno se objevila na sociálních sítích. Lidé se ale pozastavují nad jejím vzhledem...
25.07.2020 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (182 článků)

Další kraj se vrací zpět k nošení roušek: Kam bez nich na Liberecku lidé nesmějí

 
Kvůli rostoucímu počtu nově nakažených koronavirem zavádí další kraj povinnost nosit roušky. Od 24. července budou muset znovu nosit ochranu dýchacích cest lidé v Libereckém kraji. Roušky bude nutné nosit především v nemocnicích, ordinacích lékařů a v lékárnách.
21.07.2020 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (182 článků)

Kam po stopách slavných filmů? Mnohé režiséry okouzlila česká architektura!

 
V Česku je spoustu úžasných míst, ať již třeba zámků, hradů, měst či rozmanitých obcí, které si vybrali mnozí čeští filmaři pro natáčení řady scén ve svých snímcích. Velkým lákadlem, a to i pro zahraniční tvůrce, je bezpochyby stověžatá matička Praha, která se hrdě řadí mezi nejkrásnější města Evropy.
20.07.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (182 článků)

Janda slavil s celou rodinou: Pivo s bráchou na vozíčku

 
Kam až sahají Jandovi? Hujerovi by bledli závistí. Petr Janda ( 78) si na svou tradiční, v pořadí už 32. zahradní párty, pozval nejen kolegy a kamarády, ale taky celou rodinu. Nechyběl bratr Jiří (79), ani pravnuk Pepíček z rodiny zesnulého syna Petra. A Rozárka (8) tátu rovnou zachránila.
17.07.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (751 článků) , Petr Janda (751 článků) , Petr Janda (293 článků) , Kam Kam (182 článků)

Unie seškrtala seznam bezpečných zemí. Kam nemají Evropané raději jezdit?

 
Státy Evropské unie vyškrtnou Srbsko a Černou Horu ze seznamu zemí, jejichž obyvatelé mohou cestovat přes vnější hranice evropského bloku. Podle informací ČTK se na tom v úterý shodli velvyslanci unijních zemí, kteří zúžili na 13 seznam bezpečných států, z nichž je možné přijíždět do EU. Listina, na níž figurují některé asijské či africké státy, je pouze doporučením a například Česko již zařadilo zmíněné balkánské země mezi rizikové z hlediska koronaviru v pondělí.
14.07.2020 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (182 článků)

Slovensko není džungle. Chystá vouchery na podporu turistiky, prozradil eXtra.cz ambasador Tuhý

 
Pandemie covid-19 změnila celou planetu. Nemoc paralyzovala řadu aktivit. Jednou z oblastí, která byla nejvíce postižena, je turismus. Kam mohou Češi letos vycestovat za oddychem nebo za poznáním? Je Slovensko bezpečné? O tom promluvil v prvním díle exkluzivního rozhovoru pro eXtra.cz Tomáš Tuhý, velvyslanec ČR na Slovensku.
14.07.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (182 článků)

Kam s olejem? Ne do dřezu, ale do sběrných nádob. V Nedvězí přibyly dvě

 
Pražané si pomalu ale jistě uvykají na nové sběrné nádoby v ulicích hlavního města. Po žlutých na plast, modrých na papír, bílých a zelených na sklo či hnědých na bioodpad, existují také ty na jedlé tuky a oleje. V Nedvězí přibyly hned dvě
12.07.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (182 článků)

V 11:00 si StB došla pro známého herce. Jenže ten byl namol, zamčený v bytě i s milenkou. Začalo galapředstavení. Kam se hrabe Dvořák s Bohdalovou…

 
CHARTA 77 Při listování archivními záznamy StB vyvstávají nové skutečnosti. Tou nejmarkantnější zůstává absolutní a až hrůzná pečlivost, s jakou policejní orgány přistupovaly i k tomu nejmenšímu detailu týkajícímu se takzvaně zájmové osoby. Většinou tyto zprávy nemířily pouze na dotyčného člověka. Často jen tak mimoděk zmínily okruh jemu blízkých. V dnešním případu půjde o výpověď režiséra, scenáristy a producenta, výrazného představitele české nové vlny 60. let Pavla Juráčka.
11.07.2020 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Juráček (3 články) , Pavel Dvořák (129 článků) , Pavel Dvořák (129 článků) , Kam Kam (182 článků)

Jihočeská centrála cestovního ruchu: Sousedé na jižní hranici Česka se zvou k vzájemné návštěvě

 
Povzbudit a rozproudit cestovní ruch v „koronavirově bezpečných“ regionech podél jižní hranice Česka si dal za cíl nový česko-rakouský přeshraniční projekt Poznejte turistické cíle v srdci Evropy s podtitulem Kam k sousedům?
10.07.2020 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (182 článků)

Epicentrum: Kam letos vyrazí Češi na dovolenou? A kde hotely ještě neotevřely?

 
S létem přišel i čas dovolených a řada z nás ji bude trávit v Česku. Mnoho hotelů má ale stále kvůli neobsazenosti zavřeno. Která ubytování v tuto chvíli preferují Češi a jak velký je zájem turistů ze zahraničí? To bylo téma čtvrtečního Epicentra Blesku se šéfem největší tuzemské hotelové sítě EuroAgentur Josefem Bárou.
09.07.2020 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (182 článků)

Voborníková slavila ve velkém stylu! Kam se poděl Spálený?

 
Sedmdesátku měla zpěvačka sice už v prosinci, ale slavila až nyní a to v hodně kvalitní sestavičce vesměs z prostředí spolupracovníků a přátel z legendárního Semaforu. Proč ale na párty chyběl manžel Petr?
08.07.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Spálený (50 článků) , Kam Kam (182 článků)

Těhotná Konvičková v 7. měsíci v plavkách: Kam se podělo roustoucí bříško?!

 
Chorvatsko otevřelo dveře Čechům a ti toho náležitě využívají. A protože se letos v létě zřejmě nepodívají do tropických letovisek typu Bali nebo Thajsko, vydala se k Jadranu také spousta hvězd českého šoubyznysu, kde nehrozí, že jim ze dne na den vnutí karanténu a povinné testování. Sluníčka si zde užívá i těhotná Markéta Konvičková (26), která ukázala bříško v plavkách. Tedy, pokud ho najdete.
08.07.2020 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (368 článků) , Kam Kam (182 článků)

V kamionu policie našla 211 migrantů, mezi nimi i 63 dětí. Kam je řidič (27) vezl?

 
Kamion plný migrantů, včetně více než šesti desítek dětí, jedoucí od řeckých hranic zastavili v pondělí před půlnocí na jihu Severní Makedonie tamní policisté. Informovalo o tom severomakedonské ministerstvo vnitra. Ve vozidle bylo 211 uprchlíků.
08.07.2020 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (182 článků)

Kam za vínem v okolí Znojma

 
Znojmo, druhé největší město Jihomoravského kraje, se nachází poblíž rakouských hranic. Kromě své bohaté a zajímavé historie a množstvím kulturních památek je také neodmyslitelně a úzce spjato s vínem. Na víno a s ním spojené zážitky zde můžete narazit takřka na každém rohu, a to nejenom v samotném městě, ale i v jeho blízkém  okolí. Kam tedy vyrazit a co navštívit, pokud se dostanete do okolí Znojma?
06.07.2020 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (182 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »