Články k osobnosti

Kaiser Chiefs

  Herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Kaiser Chiefs »
 

Berlínská Lollapalooza se přesouvá k řece a láká na Radiohead i New Order

 
Druhý ročník festivalu Lollapalooza proběhne 10. a 11. září v Berlíně a jako headlinery nabídne Radiohead, Kings Of Leon nebo Major Lazer. Během dvou zářijových dnů ještě zahrají New Order, Kaiser Chiefs, Milky Chance, The 1975, Lindsey Stirling, Róisín Murphy, G-Eazy nebo James Blake. Idea putovního festivalu pochází z roku 1991 od frontmana kapely Jane’s Addiction. V Evropě se bude konat teprve podruhé, letos vystřídá letiště Tempelhof rozlehlý Treptower Park na břehu Sprévy. Dvoudenní vstupenky stojí 139 eur, jednodenní pak shodně na sobotu a neděli 79 eur.
12.07.2016 11:30 |

podobné články

Osobnosti: James Blake (9 článků) , Róisín Murphy (3 články) , Kaiser Chiefs (7 článků) , New Order (14 článků) , Lindsey Stirling (3 články)

RECENZE: Kaiser Chiefs překonali frustraci

 
Poslední dva roky byly pro britskou skupinu Kaiser Chiefs nejtěžší v kariéře. Odešel bubeník Nick Hodgson, který formaci spoluzakládal a psal mnoho skladeb, a v beznaději se zmítající zbylá čtveřice chtěla skončit.
03.04.2014 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Nick Hodgson (1 článek) , Kaiser Chiefs (7 článků)

Nová alba: Kaiser Chiefs, Anna K, Vladimír Mišík a další

 
V tomto týdnu se na trh dostává nové album britských Kaiser Chiefs, jedno z nejočekávanějších na britských ostrovech vůbec. Anna K vydává vzpomínku na své akustické koncerty, Vladimír Mišík dal dohromady sérii balad a Supraphon vydává dosud nikdy nezveřejněný koncert Karla Kryla.
02.04.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Mišík (80 článků) , Karel Kryl (140 článků) , Kaiser Chiefs (7 článků)

Sázavafestu dali tempo Molotov, Nightwork a Fun Lovinʼ Criminals

 
V Benešově u Prahy probíhá od čtvrtečního odpoledne dvanáctý ročník multikulturního Sázavafestu. Byť několik dnů před jeho zahájením kvůli nedostatku financí stáhl ředitel festivalu Pavel Kloupar z programu britské Kaiser Chiefs, do té doby největších slibovanou hvězdu, v pátek večer řekl, že na akci dorazilo patnáct tisíc diváků.
04.08.2012 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Kaiser Chiefs (7 článků)

Kaiser Chiefs a Skindred na Sázavafest nepřijedou

 
České festivalové léto potkala další nepříjemnost. Po zrušení Prague City Festivalu, nevystoupení Faith No More na Rock for People a odvolání účasti zpěvačky Björk na Colours Of Ostrava oznámili pořadatelé Sázavafestu (2.–5. 8. v Benešově u Prahy), že museli zrušit účast britské skupiny Kaiser Chiefs. Ve stejném čase odřekla účast i formace Skindred.
24.07.2012 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Björk (25 článků) , Kaiser Chiefs (7 článků) , Faith Faith (84 článků)

Kytaroví Kaiser Chiefs bilancují

 
Necelou desítku let nás britští Kaiser Chiefs zásobují celkem chytrým přímočarým indie rockem a letos se rozhodli, že je čas shrnout singly na výběrovce, která nese název Souvenir 2004-2012.
08.06.2012 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Kaiser Chiefs (7 článků)

Nová alba: Dvakrát McCartney i noví Kaiser Chiefs

 
Okurková sezóna se i v hudebním průmyslu zahání vydáváním reedic. Universal Music přišel s dvěma zajímavými, neboť vydává první dvě samostatná sólová alba Paula McCartneyho. Přidává k tomu i novinku britských Kaiser Chiefs, kdysi kapely nadšeně oslavované a nadějné, nebo živák českých The Prostitutes.
10.08.2011 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Kaiser Chiefs (7 článků)
« Předchozí 1 Další »