Články k osobnosti

Justin Long

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Justin Long »
 

Drew Barrymore se po osmi letech dala dohromady s expřítelem Justinem Longem

 
Herečka Drew Barrymore se před dvěma roky potřetí rozvedla. Willu Kopplemanovi se zasnoubila v roce 2012, vzali se téhož roku v červnu, ale klapalo to jen čtyři léta do července 2016. Před židovským obchodníkem, kvůli němuž konvertovala k judaismu, randila s hercem Justinem Longem. A po osmi letech od rozchodu to vypadá, že opět našli důvod být víc než jen kamarády.
17.09.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Drew Barrymore (168 článků) , Justin Long (12 článků)

Hvězda muzikálu Mamma Mia je kočka, která se nestydí. Podívejte se na odvážné snímky v galerii

 
Kdo by to do ní řekl? Ve filmu Mamma Mia vypadala Amanda Seyfried (31) jako naivní blondýnka, která nikdy neviděla muže. Opak je ale pravdou. Ve skutečnosti je to pěkná nestyda, která se nezdráhá pózovat na odvážných snímcích.
16.03.2017 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Justin Long (12 článků) , Amanda Seyfried (64 článků) , Amanda Long (3 články)

Blondýnka z muzikálu Mamma Mia! už není k mání: Přátelství s kolegou z branže přerostlo v lásku

 
Herečka Amanda Seyfried (30), která si v muzikálu Mamma Mia! zahrála dceru Meryl Streep, má opět důvod k radosti. Po loňském rozchodu s kolegou Justinem Longem to dala dohromady s Thomasem Sadoskim (39), který také působí ve stejnému oboru.
04.03.2016 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Meryl Streep (198 článků) , Justin Long (12 článků) , Amanda Seyfried (64 článků) , Amanda Long (3 články)

Hvězda trháku Mamma Mia! odkopla dalšího milence. Stojí za tím vážná nemoc?

 
Hollywoodská kráska vždy o sobě tvrdila, že jí žádný vztah nikdy nevydrží. Bohužel se nemýlila a další přítel už je z její postele pryč. Po dvou letech se rozešla s kolegou Justinem Longem a zůstala jak kůl v plotě.
03.10.2015 13:31 |

podobné články

Osobnosti: Justin Long (12 článků)

Amandě Seyfried láska nepřeje: Už je zase opuštěná...

 
Štěstí v lásce nepřeje tento rok ani Amandě Seyfried a Justinu Longovi. Po dvou letech se totiž rozešli. Jejich vztah provázely čtyři krvavé Měsíce, a když svět zíral na ten poslední z letošního září, oni dva si balili věci a dávali sbohem. Sedmatřicetiletý Long je prý z rozchodu zdrcený.
02.10.2015 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Justin Long (12 článků) , Amanda Seyfried (64 článků)

Dva roky stačily: Nádherná herečka poslala kolegu k vodě. Po rozchodu zůstal zdrcený

 
Jen něco málo přes dva roky vydržel herečce Amandě Seyfried (29) vztah s o osm let starším kolegou Justinem Longem. Dvojice se prý rozešla už před pár týdny a iniciátorem měla být půvabná Amanda.
30.09.2015 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Justin Long (12 článků) , Amanda Seyfried (64 článků) , Amanda Long (3 články)

Drew Barrymore: Randím sama se sebou

 
Herečka Drew Barrymore dostala kopačky od přítele Justina Longa . Ale hvězda Charlieho andílků prý není nešťastná. Naučila se už, že největší štěstí může člověk nalézt ve vztahu k sobě samému a že vztahy přicházejí a odcházejí. Teď je prý nejspokojenější v sebelásce.
08.04.2010 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Drew Barrymore (168 článků) , Justin Long (12 článků)

Drew Barrymore dostala kopačky

 
Herečka Drew Barrymore je opět nezadaná. Její partner Justin Long jí dal kopačky. Nesnesl prý životní styl své partnerky, která více času než doma tráví neustálým večírkováním a vymetáním klubů. „Ten rozchod je rozhodně Justinovo rozhodnutí. Udělal to s velmi těžkým srdcem,“ přiznal Longův kamará
02.04.2010 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Drew Barrymore (168 článků) , Justin Long (12 článků) , Justin Long (2 články)

Drew Barrymore stráví Valentýna schválně bez partnera

 
Herečka Drew Barrymore nenávidí Valentýna. A hned ze dvou důvodů. Ti, co partnera mají, by podle ní měli mít svátek lásky každý den a o svůj protějšek láskyplně pečovat neustále. A ti, kteří vztah nemají, se právě 14. února trápí samotou ještě více než kdy jindy. Proto čtyřiatřicetiletá hvězda Charlieho andílků bude raději na Valentýna bez svého partnera Justina Longa.
04.02.2010 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Drew Barrymore (168 článků) , Justin Long (12 článků)

Drew Barrymore: Sex teď nepotřebuju

 
Herečka Drew Barrymore (34) se dvakrát zklamala v manželství. Proto už neklade důraz na vztahy a nehodlá se vázat ani se současným partnerem Justinem Longem. Ten se navíc musí smířit s faktem, že si příliš neužije v posteli. „Sexuální láska je pro mě teď druhořadá,“ přiznala Drew magazínu Parade.
26.09.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Drew Barrymore (168 článků) , Justin Long (12 článků)

Drew Barrymore je posedlá delfíny

 
Herečka Drew Barrymore se stala sběratelkou delfínů. Je jimi doslova posedlá. Kolik jich má doma? A proč je sbírá? V kolekci delfínů herečky Drew Barrymore se nahromadilo už přes 200 sošek a figurek delfínů. Jsou z různých materiálů. Od křišťálu až po dřevo. „Jsou to opravdu neobyčejná stvoření a velmi vyvinutá,“ svěřila se Drew příteli. „Abych ti řekla pravdu, jsem přesvědčená, že jsem v minulém životě byla delfínem. Proto mi tak učarovali.“ Delfíni nejsou její jedinou láskou. Herečka byla nedávno spatřena se svou bývalou láskou Justinem Longem. Procházeli se v důvěrném objetí po New Yorku. „Chovají se jako školáci při každé příležitosti,“ uvádí bulvár National Enquirer. „Dokonce žádají kolemjdoucí, aby je vyfotili při líbání.“
19.08.2009 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Drew Barrymore (168 článků) , Justin Long (12 článků)

Drew Barrymore je opět zadaná

 
Herečka Drew Barrymore (34) už není single. Pořídila si sice nový styl oblékání, ale láska zůstává stejná. Dala se totiž dohromady se svým ex-přítelem Justinem Longem (31). Vše se potvrdilo po tom, co byl nedávno ...
18.06.2009 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Drew Barrymore (168 článků) , Justin Long (12 článků)
« Předchozí 1 Další »