Justin Gatlin

sprintér

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Justin Gatlin »

Jamajský blesk udeřil i v Riu! Bolt ovládl stovku i na třetí olympiádě v řadě

Jamajský sprinter Usain Bolt se stal potřetí za sebou olympijským vítězem v běhu na 100 metrů. Ve finálovém závodě dokázal v přímém souboji o zlato porazit svého největšího rivala a zároveň nejrychlejšího muže sezony Američana Justina Gatlina, třebaže mu nevyšel start a musel útočit ze zadních pozic.
15.08.2016 04:45 |

Osobnosti: Justin Gatlin (23 článků) , Usain Bolt (372 článků)

Bolt zůstává na sprinterském trůnu. Dvoustovku vyhrál suverénně, Gatlin neměl nárok

Jamajský sprinter Usain Bolt dokázal, že sprint na 200 metrů je jeho trať. Stejně jako na stovce porazil svého největšího soka Justina Gatlina, ale rozdíl mezi nimi byl tentokrát mnohem větší. V Ptačím hnízdě pokořil Američana letošním nejlepším časem 19,55 sekundy a má rekordní desátý titul z MS. Překážkář Petr Svoboda vypadl v semifinále.
27.08.2015 16:26 |

Osobnosti: Justin Gatlin (23 článků) , Petr Svoboda (592 článků) , Petr Svoboda (583 článků) , Usain Bolt (372 článků) , Petr Svoboda (592 článků)

Gatlin přišel o neporazitelnost, sprinterům dál vládne Bolt

Světový rekordman Usain Bolt porazil ve finále běhu na 100 metrů nejrychlejšího muže sezóny Justina Gatlina a obhájil tak titul mistra světa z Moskvy 2013. Bronz získali shodným výkonem dvacetiletí sprinteři Trayvon Bromell a Andre De Grasse.
23.08.2015 16:16 |

Bolt v Pekingu: Jestli mě chce Gatlin porazit, musí přidat

Usain Bolt má před světovým šampionátem sebevědomí na rozdávání. Přestože letos nepředvádí oslnivé výkony, nechal se tento fenomenální sprinter po příletu do Pekingu slyšet, že jeho největší soupeř Američan Justin Gatlin bude muset zrychlit, jestli ho chce v porazit.
20.08.2015 16:11 |

Bolt v Pekingu chybět nebude. Jamajka posílá na MS všechna sprinterská esa

Nad jeho startem na atletickém mistrovství světa v Pekingu dlouho visel otazník. Fenomenální sprinter Usain Bolt nakonec v jamajské nominaci nechybí. Fanoušci se tak mohou těšit na jeho souboj s prvním mužem světových tabulek Justinem Gatlinem z USA.
11.08.2015 11:15 |

Udělá Bolt z Gatlina hlupáka? To se ukáže na šampionátu v Pekingu

Ke špičkové formě má zatím fenomenální sprinter Usain Bolt daleko, ale že by měl mít ze svých rivalů v čele s Američanem Justinem Gatlinem strach? To v žádném případě. Naopak se těší, až se spolu utkají na mistrovství světa v Pekingu.
12.06.2015 14:50 |

K NEZASTAVENÍ. Sprinter Gatlin během celé sezony neprohrál

Američan Justin Gatlin prošel celou sezonou bez porážky, což se naposledy mezi sprintery podařilo před pěti lety světovému rekordmanovi Usainu Boltovi.
07.09.2014 19:35 |

Bolt na Zlaté tretře v Ostravě nepoběží, místo něj přijede Američan Gatlin

Fenomenální jamajský sprinter Usain Bolt zrušil plánovaný start na Zlaté tretře v Ostravě. Oznámili to dnes organizátoři s tím, že jako náhradu za trojnásobného světového rekordmana a šestinásobného olympijského vítěze získali Justina Gatlina z USA. Na mítinku 17. června poběží Gatlin závod na 100 metrů, v němž drží časem 9,87 sekundy nejlepší výkon roku.
06.06.2014 16:40 |

Sprinteři zbrojí! Gay porazil Gatlina a na dálku i BOLTA

Tyson Gay vyhrál na americkém šampionátu v Des Moines běh na 100 metrů nejlepším časem sezony 9,75. Porazil tak nejen svého reprezentačního rivala Justina Gatlina, ale na
22.06.2013 09:35 |

Osobnosti: Tyson Gay (41 článků) , Justin Gatlin (23 článků)

Senzace v Římě! Hvězdný Bolt prohrál, nestačil na Gatlina

Šestinásobný olympijský vítěz a světový rekordman, hvězdný Jamajčan Usain Bolt po dlouhé době prohrál! Na mítinku Diamantové ligy v Římě nestačil na stovce o jedinou setinu na Američana Justina Gatlina, který proběhl cílem v čase 9,94 vteřiny.
06.06.2013 22:15 |

Bronzový sprinter Gatlin ukončil kvůli nemoci sezonu

Bronzový medailista z olympijského závodu na 100 metrů Justin Gatlin ukončil atletickou sezonu. Třicetiletý Američan se kvůli nemoci odhlásil ze čtvrteční Diamantové ligy v Lausanne a vrátí se do Spojených států. Oznámili to pořadatelé švýcarského mítinku.
22.08.2012 11:20 |

Osobnosti: Justin Gatlin (23 článků)

Usain Bolt vstupuje mezi nesmrtelné

Nejočekávanější disciplínu olympiády, běh mužů na 100 metrů, vyhrál Usain Bolt. Jamajský fenomén prolétl po nejkratší atletické trati v olympijském rekordu 9,63 sekund, přitom neodstartoval nejrychleji a musel s vypětím nahánět soupeře. Stříbro získal jeho krajan Yohan Blake (9,75), bronz vybojoval olympijský šampion z Atén Justin Gatlin z USA (9,79).
05.08.2012 23:45 |

Osobnosti: Justin Gatlin (23 článků) , Usain Bolt (372 článků) , Yohan Blake (17 článků)

Americký sprinter Gatlin si zajistil účast na olympiádě

Americký sprinter Justin Gatlin je zpátky, stejně jako jeho reprezentační kolega Tyson Gay. Oba při americké olympijské kvalifikaci zaběhli výborné časy a kvalifikovali se do Londýna.
25.06.2012 13:05 |

Omrzlý Gatlin má puchýře na nohách, ale závodit na MS bude

S puchýři a jizvami na nohách přijel na mistrovství světa v Tegu americký sprinter Justin Gatlin. Nohy mu omrzly, když si olympijský vítěz z Atén v běhu na 100 metrů vzal do kryokomory vlhké ponožky. Gatlin se loni vrátil na dráhu poté, co si odpykal čtyřletý trest za doping.
24.08.2011 16:55 |

Gatlin zaběhl své maximum po vypršení trestu za doping

Olympijský vítěz z Atén v běhu na 100 metrů a pozdější dopingový hříšník Justin Gatlin z USA vstoupil do atletické sezony časem 10,06 sekundy.
15.05.2011 11:00 |

Sprinter Gatlin vyhrál i druhý závod po trestu za doping

Američan Justin Gatlin vyhrál stovku na mítinku v Tallinnu v čase 10,17.
08.08.2010 22:35 |

Sprinter Gatlin se vrátil po trestu na dráhu časem 10,24

Americký sprinter Justin Gatlin se vrátil na atletický ovál časem 10,24 na stovce a výhrou při mítinku v estonském Rakvere. Osmadvacetiletý Američan běžel poprvé po čtyřech letech, minulou sobotu mu vypršel čtyřletý trest za doping.
04.08.2010 11:35 |

Gatlin se vrátil a vyhrál stovku, stačil mu ale průměrný čas

Americký sprinter Justin Gatlin se vrátil na atletický ovál časem 10,24 na stovce a výhrou při mítinku v estonském Rakvere.
03.08.2010 21:05 |

Gatlin je před návratem nervózní, ale chce běžet pod 10 sekund

Nervózní, ale připravený běžet pod deset sekund je při svém návratu na atletickou dráhu sprinter Justin Gatlin. Osmadvacetiletému Američanovi vypršel minulou sobotu čtyřletý trest za doping a v úterý se představí na mítinku v estonském Rakvere.
03.08.2010 15:15 |

Sprinter Gatlin je před návratem nervózní, ale chce běžet pod 10 sekund

Nervózní, ale připravený běžet pod deset sekund je při svém návratu na atletickou dráhu sprinter Justin Gatlin.
02.08.2010 20:20 |