Články k osobnosti

Justin Bartha

  herec, scénárista, režisér, producent, skladatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Justin Bartha »
 

Justin Bartha: Co dělá hvězda z „Hangover“ trilogie a „Sexy 40“ dnes?

 
Na přelomu desetiletí byl Justin Bartha na vrcholu své kariéry. Zrovna dotočil úspěšnou komedii „Sexy 40“, než si zahrál v letech 2009, 2011 a 2013 v trilogii „Pařba ve…“. Od té doby se objevil v několika dalších projektech a dodnes ho můžeme zahlédnout v novějších filmech.
20.06.2021 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bartha (3 články)

Ashley Olsen chystá zásnuby

 
Herečka Ashley Olsen bude v nejbližší době požádána o ruku. Její přítel Justin Barth se prý poohlíží po zásnubním prstenu a doufá, že ho Ashley neodmítne, jako posledně… Herečka Ashley Olsen bude brzy zasnoubená. Její přítel Justin Barth se totiž rozhodl, že mladou herečku, s kterou randí již dva roky, požádá o ruku. Pro Justina [...]
10.10.2010 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Ashley Olsen (18 článků) , Justin Bartha (3 články)

Nový film Sexy 40: Starší ženy jsou na "zajíčky"!

 
Sandy (Catherine Zeta-Jones, 40) je šťastně vdaná, s manželem vychovává dvě děti a v životě jí nic nechybí. Jednoho dne je však donucena se ze svého dokonalého života probudit. Odhalí totiž nevěru manžela. Sandy mu záletnictví odmítá odpustit. Následuje rozvod a stěhování, ale hlavně psychicky se přes všechno dostat. Po nějaké době je čas začít randit a sexy čtyřicátnice si hned na mušku vezme pětadvacetiletého mladíka Arama (Justin Bartha, 32).
14.07.2010 15:36 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Zeta-Jones (155 článků) , Justin Bartha (3 články)
« Předchozí 1 Další »