Články k osobnosti

Juliette Lewis

  herečka, režisérka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Juliette Lewis »
 

Scientologie: Církev amerických hvězd a její podivné praktiky

 
John Travolta, Tom Cruise, Giovanni Ribisi nebo Juliette Lewis, ti všichni jsou členové scientologické církve. V čem jejich vyznání spočívá a proč kolem něho panuje tolik kontroverzí?
22.03.2021 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (1016 článků) , John Travolta (358 článků) , Juliette Lewis (9 článků) , Giovanni Ribisi (2 články)

Z herečky se stala cvičící fanatička. Po čtyřicítce má postavu jako děvče před vývinem

 
Pyšná na své super pevné tělo sdílela minulý měsíc herečka Juliette Lewis fotku přímo z posilovny . Napumpované svalstvo byste u ní přitom ještě před rokem hledali marně. Loni sice přišla s předsevzetím, že svůj organismus zbaví veškerých nečistot a součástí detoxu byl i zákaz kávy, jenže herečka nominovaná na Oscara za thriller Mys hrůzy s očistou těla zachází možná až příliš daleko.
24.06.2015 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Juliette Lewis (9 článků)

Zfotrovatělý DiCaprio odhodil svršky: V dámské společnosti chytal bronz na luxusní jachtě

 
Hollywoodský herec Leonardo DiCaprio (40) ví, jak si užívat života. Na dvanáctidenním festivalu v Cannes si zpestřil program a vyrazil se svými přáteli na luxusní jachtu. Společnost mu dělala i herečka Juliette Lewis (41), která je známá z filmů Vyfič! nebo Blízko od sebe. Na jachtě ukázala svou luxusní postavičku.
21.05.2015 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Juliette Lewis (9 článků)

Hvězda filmu Co žere Gilberta Grapea ve 41 letech směle konkuruje kulturistkám!

 
Americká herečka a zpěvačka Juliette Lewis se po čtyřicítce stala doslova závislou na posilování. Výsledky jejího téměř každodenního snažení už jsou pořádně znát, a tak je jasné, že si je Juliette nenechá jen pro sebe. Rodilá Kaliforňanka má nejpevnější postavu za celou svou pětadvacetiletou hereckou kariéru a jak sama podotýká, míří dost vysoko!
15.05.2015 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Juliette Lewis (9 článků) , Lewis Gilbert (1 článek)

Krátce před osmdesátinami zemřel americký herec a zasloužilý otec deseti dětí

 
V úterý ve věku 79 let zemřel ve svém domě ve Woodland Hills v Kalifornii americký herec Geoffrey Lewis. Stalo se tak pouhé tři měsíce před významným jubileem. Lewis byl charakterním hercem známým převážně z filmů svého kamaráda Clinta Eastwooda jako Tulák z širých plání, Půlnoc v zahradě dobra a zla, Nikdy neprohrát či Bronco Billy. Herec, který podle dostupných informací zemřel přirozenou cestou, byl otcem deseti dětí, mimo jiné i herečky Juliette Lewis. Většina z nich se věnuje filmařině, ať už herectví či produkci.
08.04.2015 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Juliette Lewis (9 článků) , Clint Eastwood (144 článků) , Geoffrey Lewis (2 články) , Geoffrey Lewis (2 články)

RECENZE: Julia, Meryl a hrozná „famílie“ z Oklahomy

 
Americký režisér John Wells se pustil do psychologické rodinné konverzačky a přizval si k tomu více než hvězdnou hereckou sestavu – Benedict Cumberbatch, Ewan McGregor, Chris Cooper, Meryl Streepová, Julia Robertsová a Juliette Lewisová hrají rodinu, která skrývá hodně zoufalství.
23.01.2014 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Julia Roberts (286 článků) , Juliette Lewis (9 článků) , Meryl Streep (217 článků) , Chris Cooper (2 články) , Benedict Cumberbatch (140 článků) , John Wells (8 článků)

Nová DVD: Avengers, Nadějný rok, Kalifornie a Durhamští Býci

 
Ve filmu Avengers spojili své síly největší superhrdinové všech dob. Steve Martin, Jack Black, Owen Wilson hrají milovníky ptactva v komedii Nadějný rok. V retro edici vychází psychologické drama Kalifornie, v níž na Brada Pitta a Juliette Lewisovou čeká plno dobrodružství i hrůzy a sportovní Durhamští Býci aneb Kevin Costner a Tim Robbins na baseballovém hřišti i mimo něj.
28.08.2012 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1918 článků) , Kevin Costner (88 článků) , Owen Wilson (49 článků) , Juliette Lewis (9 článků) , Steve Martin (9 článků) , Tim Robbins (25 článků) , Jack Black (48 článků)

Nicole Richie tráví dovolenou s touhle exmilenkou Lindsay Lohan Samanthou Ronson

 
Mexické město a oblíbené letní letovisko celebrit Cabo San Lucas v těchto dnech hostí zajímavou návštěvu. Na společnou dovolenou si tam totiž zajely tři známé ženy a kamarádky. Herečka a módní návrhářka Nicole Richie (30), bývalá přítelkyně Lindsay Lohan textařka a dýdžejka Samantha Ronson (34) a herečka Juliette Lewis (38). Dámy si tam užívají horkého počasí a koupání v oceánu i v bazénu u hotelu.
27.09.2011 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Juliette Lewis (9 článků) , Lindsay Lohan (710 článků) , Nicole Richie (36 článků) , Samantha Ronson (19 článků) , Samantha Lewis (6 článků)

Juliette Lewisová vyvázla jen o vlásek. Neznámý ji naboural a ujel

 
Nebezpeční řidiči se nevyhýbají nikomu...
13.10.2010 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Juliette Lewis (9 článků)
« Předchozí 1 Další »