Články k osobnosti

Juliette Binoche

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Juliette Binoche »
 

Filmové premiéry: Česká komedie ordinující nevěru a zatajování vládních informací

 
Česká komedie ordinující nevěru, válka o zveřejnění tajných vládních informací, fotbalový zápas v době kamenné, tajemství na závodní dráze, fantasticky pojaté vnímání života očima dětí, Juliette Binoche hledající životní lásku, oslňující analýza posedlosti horami a Čapkova hra, kde se hmyz chová jako lidi a lidé jako hmyz. V tomto týdnu se můžeme těšit na 8 filmových premiér.
21.02.2018 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Juliette Binoche (11 článků)

Hvězda Anglického pacienta provokuje i po padesátce: Obrovský výstřih byl sázkou na jistotu

 
Ikonická francouzská herečka Juliette Binoche (51) se na ceremoniálu, kde se udílely španělské filmové ceny Goya, pořádně blýskla. Ve stříbrno-černých šatech dokázala, že se stále může pochlubit svým hrudníkem.
10.02.2016 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Juliette Binoche (11 článků)

Berlinale zahájí Juliette Binoche v mrazivém Grónsku

 
Pětašedesátý ročník Berlinale zahájí 5. února snímek režisérky Isabel Coixet Nobody Wants Night s Juliette Binoche v hlavní roli.
09.01.2015 16:02 |

podobné články

Osobnosti: Juliette Binoche (11 článků)

Kritici smekli před Kristen Stewart: V novém filmu předvedla nejlepší výkon kariéry i dokonalé pozadí

 
Na festivalu v Cannes se dočkal premiéry i nový počin Oliviera Assayase z hereckého prostředí Clouds of Sils Maria z francouzsko-švýcarsko-německé koprodukce. Ve více než dvouhodinovém dramatu excelují tři skvělé herečky Juliette Binoche, Chloë Grace Moretz a Kristen Stewart. Právě pro poslední zmiňovanou jde podle kritiků o dosud nejlepší roli. Kromě hereckého nadání však Kristen fanouškům předvede i něco ze svého útlého těla.
29.05.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Juliette Binoche (11 článků) , Kristen Stewart (322 článků)

Herečka Juliette Binoche přiznala: Syn mi oloupal zlato z Oscara

 
Herečka Juliette Binoche dostala Oscara v roce 1997. Původní sošku ale doma nemá. Nedávno získala novou. Její syn Raphael si totiž nahého muže s vavřínem na hrudi zamiloval a začal si s ním hrát. Soška však není ze zlata, je pouze pozlacená. A chlapec postupně barvu s povrchu oloupal. Americká filmová akademie Juliette sošku vyměnila.
23.04.2014 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Juliette Binoche (11 článků)

Tuhle známe jen podle hlasu? Koukněte, jaká je kočka jedna z našich nejznámějších dabérek

 
Bez jejího hlasu si nedokážeme představit Phoebe ze seriálu Přátelé a vlastně ani žádnou jinou postavu, kterou hraje herečka Lisa Kudrow. Je také hlavní dabérkou Juliette Binoche. Ovšem Stanislava Jachnická má nejen příjemnou barvu hlasu, ale je to i půvabná žena.
10.01.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Lisa Kudrow (27 článků) , Juliette Binoche (11 článků) , Stanislava Jachnická (10 článků)

Brangelina: Snový pár, který dostává Berlinale do kolen!

 
Nebezpečně éterická, jako vždy noblesně úsporná Angelina Jolie ruku v ruce s fešácky dandyovským džentlmenem Bradem Pittem. Koketně ležérní Juliette Binoche, která v sobě šarm Francouzky nezapře. Elegantně výstřední německá star Diane Kruger... Ti a další jiné osobnosti světové kinematografie se v těchto dnech v plném lesku předvádí v Berlíně.
13.02.2012 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1652 článků) , Angelina Jolie (2058 článků) , Diane Kruger (21 článků) , Juliette Binoche (11 článků)

Premiéra - Věrná kopie

 
Jediným filmem tohoto týdne a zároveň poslední premiérou roku 2010 je oceňovaný snímek s Juliette Binocheovou Věrná kopie.
30.12.2010 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Juliette Binoche (11 článků)

Gérard Depardieu: Juliette Binochová je herecká nicka!

 
Francouzský komik Gérard Depardieu se rozhodl veřejně vyjevit svůj názor na herecký talent kolegyně Juliette Binoche . Jenže nehýřil v tomto případě zrovna pochvalou, ale naopak se podivil nad tím, proč svět obdivuje někoho, kdo vlastně moc hereckého umu nepobral. I když má Oscara, je to prý herecká „nicka“.
06.09.2010 12:59 |

podobné články

Osobnosti: Gérard Depardieu (172 článků) , Juliette Binoche (11 článků)

Juliette Binoche: Za urážkami Depardieua je závist

 
Francouzští herci Gérard Depardieu a Juliette Binocheová si vyměňují nelichotivé narážky v evropském tisku. Depardieu se nejdříve v rozhovoru pro jeden rakouský deník podivoval nad tím, co je na Binocheové tak zajímavého, že je jednou z nejúspěšnějších francouzských hereček.
06.09.2010 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Gérard Depardieu (172 článků) , Juliette Binoche (11 článků)

Gérard Depardieu: Juliette Binoche je herecká nicka!

 
Francouzský komik Gérard Depardieu se rozhodl veřejně vyjevit svůj názor na herecký talent kolegyně Juliette Binoche. Jenže nehýřil v tomto případě zrovna pochvalou.
02.09.2010 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Gérard Depardieu (172 článků) , Juliette Binoche (11 článků)
« Předchozí 1 Další »