Články k osobnosti

Julie Walters

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Julie Walters »
 

Mamince z Harryho Pottera diagnostikovali rakovinu: Myslela si, že se lékaři spletli

 
Herečka Julie Walters (69), českým divákům známá především ze série Harry Potter, ve které ztvárnila maminku Weasleyovou, v rozhovoru pro BBC uvedla, že jí lékaři před 18 měsíci diagnostikovali rakovinu tlustého střeva ve třetím stádiu. Podstoupila operaci a chemoterapie a nyní je podle svých slov v pořádku.
21.02.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Julie Walters (4 články) , Harry Potter (1615 článků) , Harry Harry (1843 článků) , Julie Julie (222 článků)

Herečka Julie Walters byla britskou královnou povýšena do šlechtického stavu

 
Herečka Julie Walters, která zrovna natáčí pokračování filmového muzikálu Mamma Mia!, byla britskou královnou Alžbětou II. povýšena do šlechtického stavu. Přijala od ní Řád britského impéria s hodností komandérka, čímž získala právo užívat nedědičný titul dáma.
10.11.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Julie Walters (4 články)

Hvězda Harryho Pottera: Herectví je dnes už jen pro bohaté!

 
Herečka Julie Walters tvrdí, že současný systém vysokoškolského vzdělávání ve Spojeném království ohrožuje dramatické umění. Herectví si totiž můžou dovolit jen bohatí, a mnozí velmi talentovaní lidé kvůli nedostatku financí kvalitní dramatickou školu nevystudují. Čtyřiašedesátiletá držitelka Zlatého glóbu vystudovala herectví v šedesátých letech v Liverpoolu.
10.12.2014 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Julie Walters (4 články) , Harry Potter (1615 článků)

Mezinárodní ceny Emmy ovládla Británie, získala pět sošek

 
Do Británie putuje pět mezinárodních televizních cen Emmy, které v noci na úterý v New Yorku již po sedmatřicáté udělovala Mezinárodní akademie televizních umění a věd. Mezi oceněnými byli i britští herci Julie Waltersová, známá ze série filmů o Harrym Potterovi nebo z filmového muzikálu Mamma Mia!, a mladý Ben Whishaw. Cenu za celoživotní přínos získal slavný britský moderátor a producent David Frost.
24.11.2009 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Julie Walters (4 články) , Ben Whishaw (20 článků) , David Frost (2 články) , David Frost (2 články) , David Frost (2 články) , Harry Potter (1615 článků)
« Předchozí 1 Další »