Články k osobnosti

Julia Zlata

  gymnastka, hadí žena

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Julia Zlata »
 

Zoolander 2 aspiruje na nejhorší film roku: Získal 9 nominací na Zlatou malinu

 
Komedie z oblasti módního průmyslu Zoolander 2 a snímek o střetu komiksových superhrdinů Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti získaly letos nejvíc nominací na filmovou anticenu Zlatá malina. Mezi nominovanými v hereckých kategoriích jsou i držitelé Oscarů z minulých let Robert De Niro, Ben Affleck či Julia Robertsová. Nositele Zlaté maliny za nejhorší film a za nejhorší režisérský a herecký výkon porota oznámí 25. února.
24.01.2017 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Ben Affleck (230 článků) , Julia Zlata (6 článků)

Už jste někdy měli sex se stavebnicí? S touhle Kazaškou to musí být velká divočina!

 
Julia Günthel (27) je pravděpodobně tou nejohebnější ženou na světě. Je známá pod pseudonymem Zlata a se svým tělem nyní dobývá svět!
17.03.2015 14:16 |

podobné články

Osobnosti: Julia Zlata (6 článků)

Hadí žena z Ruska nafotila kalendář neuvěřitelných poloh: Sledujte, jak si láme tělo a roztahuje nohy, je to víc vzrušující než Kámasútra!

 
Julia Gunthel, která si říká Zlata (27), se živí jako "hadí žena":http://www.extra.cz/nejsilenejsi-vystoupeni-jake-kdy-uvidite-jsou-tyhle-zeny-mimozemstane-mezi-nami. Pro rok 2014 nafotila kalendář, ve kterém předvádí ty nejextrémnější pózy, které se svým tělem dokáže.
25.12.2013 18:22 |

podobné články

Osobnosti: Julia Zlata (6 článků)

Sexy blondýnka má tělo jako z gumy a vejde se i do kufru

 
Sedmadvacetiletá Julia Gunthelová, která si říká Zlata, je nejohebnější ženou světa. Ruska žijící v Německu nafotila už několik kalendářů, v nichž předvádí své dovednosti. Některé její kousky vyrážejí dech. Další články k tématu: Hadí žena Zlata
03.09.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Julia Zlata (6 článků)

Tahle sexy Ruska se stala oficiálně nejohebnější ženou světa. Se svým tělem dokáže doslova veletoče!

 
Sedmadvacetiletá Ruska Julia Gunthel, která je známá pod uměleckým jménem Zlata, je nejohebnější ženou světa. Nad jejím pružným tělem se tají dech nejednomu muži, který sní o tom mít doma ženu, se kterou může dělat doslova psí kusy.
02.09.2013 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Julia Zlata (6 článků)

Tyhle fotky vám zastaví dech: Nejohebnější žena světa nafotila pořádně žhavý kalendář

 
Pětadvacetiletá Ruska Julia Gunthel známá pod uměleckým jménem Zlata, je považována za majitelku nejpružnějšího těla na světě. Profesionální gymnastka vystupuje se svou dech beroucí show po celém světě a letos se rozhodla, že potěší početné řady svých fanoušků, a proto nafotila sexy fotky do kalendáře pro příští rok.
02.12.2011 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Julia Zlata (6 článků)
« Předchozí 1 Další »