Články k osobnosti

Joy Fieldingová

  herečka, producentka, spisovatelka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Joy Fieldingová »
 

Detektivky, zpovědi a historické příběhy. Takové knihy u nás v první polovině roku vyjdou

 
Radka Denemarková, Ljudmila Ulická, Michael Connelly, Joy Fieldingová i Danielle Steelová, ti všichni v letošním roce nabídnou své společenské romány, historické příběhy i detektivky. Na zajímavé knihy bohatý leden předznamenává dobrý literární rok.
10.01.2019 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Connelly (3 články) , Joy Fieldingová (5 článků) , Danielle Danielle (22 článků)

Fieldingová proměňuje téma i styl

 
Kdo by čekal, že loňský román kanadské autorky bestsellerů Joy Fieldingové Potok stínů, který se v létě dostal v překladu Mileny Havlové díky nakladatelství Ikar k českému čtenáři, zůstane věrný její tradici, bude překvapen.
24.08.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Joy Fieldingová (5 článků)

Fieldingová: Neexistuje šťastné a spokojené manželství bez problémů

 
Kanadská prozaička Joy Fieldingová přijela po šestnácti letech do Česka a v rozhovoru pro deník Právo mimo jiné uvedla, že neexistuje šťastné manželství bez problémů.
22.10.2012 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Joy Fieldingová (5 článků)

Nové knihy: Palahniuk, Lutes, Roslund&Hellström, Indridason i Fieldingová a Steelová

 
Nabídku tohoto týdne ovlivňuje pondělní Světový den knihy, který se sobotním datem přináší bohatou hrst titulů z akce Knihománie. Úvodem dvanáctá kniha amerického mága Chucka Palahniuka, potom grafický román jeho rodáka Jasona Lutese. Vychází rovněž první z kriminálních románů švédské autorské dvojice Anders Roslund a Börge Hellström, dále norský detektivkář Arnaldur Indridason i americký klasik Ed McBain. Tři příběhy s ženskými hrdinkami napsaly Joy Fieldingová, Louise Bagshaweová a Danielle Steelová. Nádavkem tři komiksy legendárních autorů z USA, Japonska i Francie.
20.04.2012 09:31 |

podobné články

Osobnosti: Danielle Steel (10 článků) , Chuck Palahniuk (32 článků) , Louise Bagshawe (1 článek) , Joy Fieldingová (5 článků)

Nové knihy - Jan Guillou, Joy Fieldingová i T. J. MacGregorová

 
Z prázdninových titulů vybíráme první díl historické ságy z dob křižáckých válek Cesta do Jeruzaléma od Jana Guilloua, dále román Ještě mě nezabíjej oblíbené kanadské spisovatelky Joy Fieldingové, nebo sci-fi thriller Vražedný čas od T. J. MacGregorové.
16.07.2010 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Joy Fieldingová (5 článků) , Jan Guillou (3 články)
« Předchozí 1 Další »