Články k osobnosti

Joshua Jackson

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Joshua Jackson »
 

Pacey z Dawsonova světa se dočkal: Joshua Jackson se stal poprvé otcem

 
Herec Joshua Jackson a modelka Jodie Turner-Smith se dočkali dítěte. Co se data narození nebo jména týče, nebyli sdílní. Mluvčí páru magazínu People pouze potvrdil, že holčička už je na světě. „Matka i dítě jsou zdravé a šťastné,“ napsal.
22.04.2020 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Joshua Jackson (11 článků) , Jodie Smith (1 článek) , Joshua Smith (3 články) , Joshua Joshua (6 článků) , Joshua Smith (3 články) , Joshua Smith (3 články)

Porod klepe na dveře: Manželka hvězdy Dawsonova světa čeká holčičku

 
Herec Joshua Jackson, kterého fanoušci znají mj. jako Paceyho ze seriálu Dawsonův svět, a jeho manželka Jodie Turner-Smith čekají první dítě . Budou mít holčičku, jak modelka prozradila na sociální síti.
13.03.2020 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Joshua Jackson (11 článků) , Joshua Smith (3 články) , Joshua Joshua (6 článků) , Joshua Smith (3 články) , Joshua Smith (3 články)

Pacey z Dawsonova světa bude tátou: Dítě mu porodí tato krásná modelka

 
Herec Joshua Jackson, známý ze seriálu Dawsonův svět, se brzy stane otcem. Dítě čeká s manželkou Jodie Turner-Smith. Pár dorazil na předávání Filmových cen Britské akademie (BAFTA), kde byla modelka k nepřehlédnutí. Díky vysokému stupni těhotenství i jasně žlutým šatům. Výraznější neměla žádná jiná žena.
04.02.2020 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Joshua Jackson (11 článků) , Joshua Smith (3 články) , Joshua Joshua (6 článků) , Joshua Smith (3 články) , Joshua Smith (3 články)

Joshua Jackson: Lidé spolu málo mluví a všechno řeší přes telefon

 
Herec Joshua Jackson (38) se s herečkou Diane Krugerovou (40) rozešel letos v červenci. Ačkoli si myslel, že je pro něj Diane ta pravá a v budoucnu spolu založí rodinu, dohodli se, že půjdou od sebe a Joshua teď hledá novou lásku. Není to ale tak lehké, jak původně předpokládal.
22.12.2016 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Joshua Jackson (11 článků)

Konec velké lásky. Slavný pár jde po 10 letech od sebe...

 
Ještě před pár dny hereckou dvojici Joshuu Jacksona a Diane Krugerov obdivovali, že i po deseti letech soužití vypadají spolu tak šťastně. Dvojice ale v pondělí 18. července oznámila, že se jejich vztah proměnil v přátelství, tak se rozhodli jít každý svou cestou a hledat nového životního partnera. Přitom v pátek 15. července spolu slavili Dianiny čtyřicáté narozeniny a vypadali jako zamilovaní.
21.07.2016 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Joshua Jackson (11 článků)

Diane Krugerová se po deseti letech vztahu rozešla s Joshuou Jacksonem

 
Herec Joshua Jackson (38) a herečka Diane Krugerová (40) ještě nedávno tvořili šťastný pár. V pátek spolu oslavili Dianiny čtyřicáté narozeniny a v pondělí se po deseti letech soužití rozešli. Každý chce prý v životě jít jiným směrem, tudíž spolu už nadále nemohou být.
19.07.2016 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Joshua Jackson (11 článků)

Krasavec Joshua Jackson: Být monogamní je pro mě těžké

 
Herec Joshua Jackson přiznal, že má problém s konceptem monogamie. Ačkoli žije s německou herečkou Diane Krugerovou, s níž si slíbili věrnost, není pro něho dodržování tohoto závazku jednoduché. Hvězda seriálu Dawsonův svět otevřeně přiznává, že žít celý život sexuálně s jedinou ženou je pro něj tvrdé.
18.05.2015 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Joshua Jackson (11 článků)

Dlouholetý partner atraktivní herečky překvapil: Být monogamní je pro mě těžké

 
Herec Joshua Jackson přiznal, že má problém s konceptem monogamie. Ačkoli žije s německou herečkou Diane Kruger, s níž si slíbili věrnost, není pro něho dodržování tohoto závazku jednoduché. Hvězda seriálu Dawsonův svět otevřeně přiznává, že žít celý život sexuálně s jedinou ženou je pro něj tvrdé.
17.05.2015 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Joshua Jackson (11 článků) , Diane Kruger (27 článků)

Kam se poděla božská Helena Trojská? Diane Kruger v mrazu krásou neoplývá

 
Herec Joshua Jackson zná svou partnerku Diane Kruger po sedmi letech vztahu lépe než kdokoli jiný. Zatímco my se podivujeme nad jejími půvaby na červeném koberci, jak vypadá po ránu nebo po celém dni stráveném na lyžích, je velkou neznámou. Platilo to alespoň do úterního odpoledne...
31.01.2014 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Joshua Jackson (11 článků) , Diane Kruger (27 článků) , Helen (9 článků) , Kam (17 článků)

Podívejte, jak na filmové premiéře tokali i po šesti letech vztahu Diane Kruger a Joshua Jackson

 
Slavná herecká dvojice Diane Kruger (36) a Joshua Jackson (34) jsou v Hollywoodu nevídaným párem. Přestože spolu žijí již šest let, jejich vztah není přetřásán žádnými skandály. Dodnes se navíc chovají jako čerstvě zamilovaní, což bylo evidentní i během hollywoodké premiéry filmu Hostitel režiséra Andrewa Niccola, kde Diane ztvárňuje jednu z hlavních rolí.
31.03.2013 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Joshua Jackson (11 článků) , Diane Kruger (27 článků) , Andrew Niccol (1 článek)

Diane Kruger s přítelem: Mrkněte do galerie, jaké mu připravila nahé překvápko!

 
Půvabná herečka Diane Kruger (36) si vyšla na hollywoodskou premiéru snímku The Host se svým přítelem, hercem Joshuou Jacksonem (34), kterého si ještě možná někteří vybavíte z kdysi populárního teenagerského seriálu Dawsonův svět.
20.03.2013 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Joshua Jackson (11 článků) , Diane Kruger (27 článků)
« Předchozí 1 Další »