Články k osobnosti

Josh Hutcherson

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Josh Hutcherson »
 

Další fešák z filmového plátna překvapil: Klidně můžu randit i s klukem

 
Bisexuálních hereček je nepočítaně. Se ženou si prý umějí užívat třeba Michelle Rodriguez, Zoe Saldana či Amber Heard. Ovšem mezi muži se k bisexualitě zatím veřejně nepřihlásil nikdo. Výjimkou je teď nově jednadvacetiletý americký herec Josh Hutcherson. „Můžu se klidně za rok zamilovat do kluka, kdo ví,“ svěřil magazínu Out.
12.10.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Michelle Rodriguez (43 článků) , Josh Hutcherson (2 články) , Zoe Saldana (50 článků) , Amber Heard (135 článků)

Cesta na tajuplný ostrov 2 vede samým dobrodružstvím

 
Mladý cestovatel Sean Anderson má dobrodružství v krvi po svém dědečkovi, vášnivém verneologovi. Tentokrát se s parťáky nevydává na Cestu do středu Země (2008), ale na tajuplný ostrov. V novém filmovém pokračování, které přišlo ve čtvrtek do českých kin, uvidíme americkou vycházející hvězdu Joshe Hutchersona po boku svalovce Dwayna Johnsona, pěkné černovlásky Vanessy Hudgensové či hereckého veterána Michaela Caina.
18.02.2012 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Josh Hutcherson (2 články) , Vanessa Hudgens (74 článků) , Michael Johnson (11 článků) , Sean Cain (1 článek) , Michael Johnson (11 článků) , Michael Anderson (3 články)
« Předchozí 1 Další »