Články k osobnosti

Joseph Germanotta

  podnikatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Joseph Germanotta »
 

Lady GaGa se vrací ke kořenům: Chci se vdát v Itálii

 
Lady GaGa je potomek newyorských přistěhovalců z Itálie. A zřejmě proto chce svatbu vystrojit ve vlasti svých předků. Nejednou se zpěvačka nechala slyšet, že lepší italskou pastu v New Yorku člověk nepozře, když nenavštíví restauraci jejího otce Josepha Germanotty. Ale na svatbě chce mít pokrmy připravené přímo italskými šéfkuchaři. A tak se snoubencem Taylorem Kinneym hledají vhodné místo na Apeninském poloostrově.
01.02.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Joseph Germanotta (5 článků) , Taylor York (6 článků)

Víme, kde se chce Lady Gaga vdávat. Bude mít velkou svatbu v zemi svých předků

 
Lady Gaga  (29) je potomek newyorských přistěhovalců z Itálie. A zřejmě proto chce svatbu vystrojit ve vlasti svých předků. Nejednou se zpěvačka nechala slyšet, že lepší italskou pastu v New Yorku člověk nepozře, když nenavštíví restauraci jejího otce Josepha Germanotty. Ale na svatbě chce mít pokrmy připravené přímo italskými šéfkuchaři. A tak se snoubencem Taylorem Kinneym hledají vhodné místo na Apeninském poloostrově.
29.01.2016 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1464 článků) , Joseph Germanotta (5 článků) , Taylor York (6 článků)

Jablko padlo hodně daleko od stromu: Tohle jsou nenápadní rodiče bláznivé Lady Gaga

 
Výstřednost asi nebude doménou celé Germanottovy rodiny... Joseph a Cynthia, kteří jsou rodiči popové ikony Lady Gaga  (28) , jejíž původní jméno zní Stefani Joanne Angelina Germanotta, jsou totiž na ulici naprosto nenápadným párem. Během jejich pobytu ve Francii je zvěčnil jeden z fotografů, jak si v tmavém oblečení, se slunečními brýlemi na nose a kávou a novinami v ruce vykračují podzimní Paříží...
06.11.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1464 článků) , Cynthia Germanotta (1 článek) , Joseph Germanotta (5 článků)

Rodiče Lady Gaga otevírají tuhle luxusní italskou restauraci

 
Rodiče kontroverzní zpěvačky Lady Gaga  (25) Josepha a Cynthii Germanottovi pojí nový závazek. Právě v těchto dnech otevírají novou italskou restauraci na Manhattanu. Podnik nese název Joanne Trattoria.
03.02.2012 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1464 článků) , Joseph Germanotta (5 článků)

Lady GaGa: Tetování mám jen na levé části těla

 
Zpěvačka Lady GaGa má tetování jen na levé části svého těla. Přikázal jí to otec Joseph Germanotta, který dceři dovolil permanentní obrázky v kůži pod podmínkou, že alespoň polovina jejího těla zůstane čistá.
23.03.2011 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Joseph Germanotta (5 článků)
« Předchozí 1 Další »