Josef Šural

fotbalista

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Josef Šural »

Kouč Vrba udělal před Islandem v nominaci tři změny, vrací se Hořava

Tři změny udělal reprezentační trenér Pavel v nominaci pro kvalifikační zápas o postup na mistrovství Evropy proti Islandu. Do národního týmu se vrací Tomáš Hořava, naopak oproti říjnovým utkáním v Turecku a Kazachstánu v nominaci scházejí  Daniel Kolář s Josefem Šuralem. Místo brankáře Jiřího Pavlenky byl pak povolán David Bičík.
05.11.2014 14:00 |

Osobnosti: Daniel Kolář (42 článků) , Josef Šural (11 článků) , Pavel Pavlenko (2 články) , Pavel Vrba (391 článků) , David Daniel (10 článků) , Pavel Vrba (385 článků)

Vrba prozradil nominaci! Vrací se Hořava, s Kolářem se nepočítá

Trenér fotbalové reprezentace Pavel Vrba udělal pro zápas kvalifikace o postup na mistrovství Evropy s Islandem tři změny oproti minulé nominaci na říjnové duely v Turecku a Kazachstánu. Do národního týmu se vrací Tomáš Hořava, naopak scházejí Daniel Kolář a zatím i Josef Šural. Místo brankáře Jiřího Pavlenky je v týmu David Bičík. Ve dvaadvacetičlenné nominaci nechybějí hlavní opory kapitán Tomáš Rosický a brankář Petr Čech, Vrba ještě později dodatečně povolá jednoho hráče.
05.11.2014 11:00 |

Osobnosti: Tomáš Rosický (575 článků) , Petr Čech (1102 článků) , Daniel Kolář (42 článků) , Pavel Vrba (391 článků) , Josef Šural (11 článků) , Pavel Vrba (385 článků) , Pavel Pavlenko (2 články) , Jiří Rosický (5 článků) , David Daniel (10 článků) , Pavel Čech (135 článků)

Plzeň remizovala v Liberci a o bod vede fotbalovou ligu

Fotbalisté Liberce remizovali v dohrávce 7. ligového kola s Plzní 1:1. Západočeši vedli poté, co se v deváté minutě trefil Václav Pilař, pak ale zahodili několik šancí a Slovan je potrestal vyrovnáním, když se v 58. minutě z velkého úhlu prosadil Josef Šural.
15.09.2014 21:30 |

Osobnosti: Václav Pilař (83 článků) , Josef Šural (11 článků)

SKVĚLÉ! Liberec vyhrál v Estorilu a i na jaře bude hrát Evropskou ligu

Fotbalisté Liberce poprvé v postoupili ze základní skupiny evropských pohárů. V utkání 6. kola Evropské ligy zvítězili v Estorilu 2:1 díky brankám Josefa Šurala a Michaela Rabušice a obsadili druhé místo v tabulce skupiny H.
12.12.2013 23:10 |

Osobnosti: Michael Rabušic (14 článků) , Josef Šural (11 článků)

Liberec ve Freiburgu nastoupí bez Šurala, domácí nasadí Krmaše

Fotbalisté Liberce v dnešním úvodním utkání základní skupiny Evropské ligy nastoupí v základní sestavě bez záložníka Josefa Šurala, místo kterého dostal šanci více defenzivně laděný Martin Frýdek. Kouč Jaroslav Šilhavý jinak sáhl k osvědčené zahajovací jedenáctce. Do ní se vrátil po krátkém výpadku stoper Renato Kelič.
19.09.2013 21:10 |

Osobnosti: Josef Šural (11 článků)

Liberecký Šural hattrickem sestřelil Duklu, Slavia remizovala s Baníkem

Mistr z Liberce ukázal velkou morální sílu a také nového kanonýra. I bez nemocného Štajnera otočil zápas s Duklou. Na konečném výsledku 3:2 měl lví podíl Josef Šural, střelec hattricku. Ve druhém utkání Slavia remizovala v Ostravě 2:2.
04.08.2012 20:35 |

Liberec podává k disciplinárce podnět na sparťana Kweukeho

Vedení fotbalového Liberce podalo podnět k disciplinární komisi na sparťana Léonarda Kweukeho. Severočeši poukazují na to, že kamerunský forvard v utkání zranil Jiřího Fleišmana, kterému loktem vyrazil zuby, a předtím prý beztrestně fauloval i Josefa Šurala. Liberec oficiálně protestuje také proti výkonu rozhodčího Radka Příhody. Domácí, kteří Spartě v přímém souboji o první místo podlehli 1:3, tvrdí, že měl proti Spartě nařídit dvě penalty.
11.04.2012 14:45 |

Osobnosti: Josef Šural (11 článků) , Léonard Kweuke (20 článků) , Josef Příhoda (3 články)

Sparta se po výhře v Liberci vrátila do čela, dva góly dal Krejčí

Fotbalisté Sparty zvítězili v přímém souboji o první místo v lize na hřišti Liberce 3:1 a po týdnu se vrátili do čela tabulky. Pražany poslal ve šlágru jara v 32. minutě do vedení Josef Hušbauer a v 73. minutě přidal pojistku Ladislav Krejčí. Slovan sice vzápětí snížil díky střídajícímu Josefu Šuralovi, drama ale odmítl v 80. minutě svou druhou brankou v utkání Krejčí.
08.04.2012 14:10 |

Osobnosti: Ladislav Krejčí (40 článků) , Josef Šural (11 článků)

Liberec vyraboval Boleslav, které nasázel čtyři góly

Fotbalisté Mladé Boleslavi prohráli v sobotním utkání 6. kola Gambrinus ligy na domácí půdě s Libercem 1:4. Slovan byl během zápasu lepším mužstvem a zaslouženě si odvezl pod Ještěd tři body, dvakrát se zapsal do střelecké listiny Jiří Štajner, jednou skórovali Jan Polák a Josef Šural.
10.09.2011 23:05 |

Osobnosti: Jan Polák (43 článků) , Jan Polák (43 článků) , Jiří Štajner (62 článků) , Josef Šural (11 článků)