Články k osobnosti

Josef Smolík

  teolog

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Josef Smolík »
 

Nejsilnější momenty z pohřbu Náhlovského: Nemocný hypochondr a slova Karla Šípa o posledních dnech

 
Ve čtvrtek 14. dubna se rodina a kolegové naposledy rozloučili s komikem a moderátorem Josefem Aloisem Náhlovským (†72). Na pohřeb dorazilo velké množství známých osobností, mezi nimiž nechyběli třeba Jiřina Bohdalová, Karel Šíp, Alois Švehlík nebo Jakub Smolík. Tohle jsou nejsilnější momenty z posledního rozloučení. Redakce eXtra.cz byla na místě.
14.04.2022 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Šíp (431 článků) , Jiřina Bohdalová (1241 článků) , Alois Švehlík (119 článků) , Jakub Smolík (59 článků) , Josef Smolík (19 článků)

Smolík a Bohdalová o smrti Náhlovského: Po odchodu Mladého to tak trochu zabalil

 
Do Strašnic dorazilo ve čtvrtek ráno velké množství lidí. V tamním krematoriu se totiž konalo poslední rozloučení s komikem a moderátorem Josefem Aloisem Náhlovským (†72), který 7. dubna zemřel. Naposledy se přišel rozloučit také jeho blízký kamarád Jakub Smolík (62), který sdílel dojemnou vzpomínku. Společně s Jiřinou Bohdalovou (90) se navíc shodli na tom, že byl Náhlovský smutný komik. Redakce eXtra.cz byla na místě.
14.04.2022 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (1241 článků) , Jakub Smolík (59 článků) , Josef Smolík (19 článků) , Josef Mladý (31 článků)

Poslední rozloučení s Pepou Náhlovským (†72): Odešel smutný klaun, vzpomínají zdrcené hvězdy

 
Ve čtvrtek 14. dubna proběhlo ve strašnickém krematoriu poslední rozloučení s komikem Josefem Aloisem Náhlovským (†72). Přišla se rozloučit nejen rodina, ale také blízcí přátelé a slavné osobnosti. Mezi smutečními hosty tak bylo možné zahlédnout třeba Jiřinu Bohdalovou, Jakuba Smolíka, Aloise Švehlíka, Karla Šípa, Aleše Hámu nebo Pavla Nového. Redakce eXtra byla na místě.
14.04.2022 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nový (491 článků) , Karel Šíp (431 článků) , Jiřina Bohdalová (1241 článků) , Aleš Háma (258 článků) , Alois Švehlík (119 článků) , Jakub Smolík (59 článků) , Karel Nový (223 článků) , Josef Smolík (19 článků)

Zapeklitý trojúhelník lásky: Daniela Zálešáková promluvila o rozchodu a možném návratu k milionáři

 
Modelka a Miss Daniela Zálešáková (21) to nemá v současné době vůbec jednoduché. Zatímco ještě před pár týdny zásobovala sociální sítě zamilovanými selfies s podnikatelem Markem Friedlem, tak nyní je všechno jinak. Objevily se spekulace, že se modelka vrátila k milionáři Josefu Smolíkovi (53). Daniela redakci eXtra.cz poskytla vysvětlení, jak to tedy je s jejím milostným trojúhelníkem. 
07.09.2021 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Josef Smolík (19 článků) , Daniel Friedl (8 článků) , Daniel Mark (11 článků)

Milostný trojúhelník Daniely Zálešákové: Rozchod s milionářem a velkolepý návrat k ex?!

 
Modelka a Miss Daniela Zálešáková (21) se před pár měsíci zcela nečekaně rozešla s dlouholetým partnerem, podnikatelem Josefem Smolíkem (53). Ani ne týden po rozchodu na sociálních sítích oznámila, že je šťastně zadaná s novým partnerem, podnikatelem Markem Friedlem. Nyní se objevily spekulace, že se půvabná modelka vrací ke svému bývalému partnerovi. 
05.09.2021 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Smolík (19 článků) , Daniel Friedl (8 článků) , Daniel Mark (11 článků)

Ex Miss trojka Zálešákové si našel půvabnou náhradu: Josef Smolík jen září

 
Není to tak dávno, co se podnikatel Josef Smolík (53) rozešel s modelkou Danielou Zálešákovou (21). Zatímco Daniela si záhy našla partnera, Josef zůstával sám. Nyní je ale všechno jinak. Josef Smolík je v současné době zamilovaný až po uši do půvabné osmadvacetileté slečny, o které něco málo prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz. 
24.06.2021 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef Smolík (19 článků)

Drsný rozchod Zálešákové se zazobaným podnikatelem: Tyhle věci jsem musela vrátit

 
Půvabná modelka Daniela Zálešáková (21) dlouhá léta tvořila pár s podnikatelem Josefem Smolíkem (53). Jak sama přiznala na sociálních sítích, vztah dlouhodobě provázely problémy, které následně vyústily v rozchod. Před pár dny se modelka svěřila s tím, jaké věci musela svému bývalému partnerovi vrátit. 
24.05.2021 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Smolík (19 článků)

Zálešáková o rozchodu poprvé upřímně: Prozradila hlavní důvody a co bylo špatně

 
Modelka Daniela Zálešáková (21) je v současné době zamilovaná do třineckého podnikatele Marka Friedla. O rozchodu s podnikatelem Josefem Smolíkem (53) promluvila pro eXtra.cz již dříve, ale tentokrát se víc rozpovídala na sociálních sítích. 
22.05.2021 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Josef Smolík (19 článků) , Daniel Friedl (8 článků) , Daniel Mark (11 článků)

Milionář Daniely Zálešákové promluvil: Pravda je jinde, žil jsem 3 roky v pekle

 
Modelka Daniela Zálešáková (21) se po velmi nečekaném rozchodu s dlouholetým partnerem Josefem Smolíkem (53) rychle otřepala a světu ukázala nového přítele, zámožného podnikatele Marka Friedla. Ač to na první pohled vypadá, že Daniela odloudila otce dvou dětí, tak pravda je podle Marka trošku někde jinde. Podnikatel z Třince poskytl eXtra.cz rozhovor, ve kterém vysvětluje, co vedlo k rozchodu s jeho bývalou partnerkou a matkou dvou krásných dcer. 
07.05.2021 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Smolík (19 článků) , Daniel Friedl (8 článků) , Daniel Mark (11 článků)

Expartnerka milionáře, který randí s Danielou Zálešákovou: Před 2 měsíci jsem dostala auto, je mi z toho zle

 
Půvabná modelka a bisexuálka Daniela Zálešáková (21) zhruba před týdnem ohlásila rozchod se svým dlouholetým partnerem Josefem Smolíkem (53). Neuběhlo ani pár dní a modelka ukázala nového partnera. Jedná se o zámožného podnikatele Marka Friedla z Třince, který má ovšem dvě děti se svojí nyní bývalou partnerkou Petrou. V rozhovoru pro eXtra.cz se nechal slyšet blízký přítel Petry, který popsal, že je maminka dvou dcer z rozchodu velmi špatná. 
06.05.2021 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Smolík (19 článků) , Daniel Friedl (8 článků) , Daniel Mark (11 článků)

Bisexuální modelka opustila o 32 let staršího milionáře kvůli jinému muži! A zase je to zadaný boháč s rodinou

 
Modelka a bisexuálka Daniela Zálešáková má již za o 32 let staršího partnera Josefa Smolíka, se kterým žila od svých patnácti let, náhradu. Poslední rok navíc s nimi žila exotická Tereza, která byla dle jejich slov Daniely milenkou.
04.05.2021 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Smolík (19 článků)

Milostná trojice je zpět: Pár dní po rozchodu odtajnila Daniela Zálešáková nového přítele

 
Půvabná modelka Daniela Zálešáková (21) před pár dny oznámila rozchod s podnikatelem Josefem Smolíkem (53). Nejenom pro fanoušky to byl pěkný šok, protože Daniela a Pepa plánovali společné potomky a budoucnot. Jen pouhých pár dní po rozchodu se Daniela svěřila eXtra.cz, že má nového přítele. 
30.04.2021 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Smolík (19 článků)

Rozpad trojky Daniely Zálešákové: Její exotická milenka Tereza prozradila, jak to mají

 
Rozchod Daniely Zálešákové (21) a Josefa Smolíka (53) byl pro všechny pěkným šokem. Daniela a Pepa patřili mezi jeden z nejhezčích a nejstabilnějších párů českého šoubyznysu a rozchod přišel jako blesk z čistého nebe. Daniela se před časem eXtra.cz svěřila, že je bisexuální a má vztah s exotickou kráskou Terezou. Zůstaly holky samy, nebo se jejich cesty také rozešly?
29.04.2021 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Smolík (19 článků)

Rozpad milostné trojky Daniely Zálešákové: Pepa promluvil o rozchodu i návratu

 
Úspěšná modelka Daniela Zálešáková (21) a podnikatel Josef Smolík (53) patřili dlouhou dobu k nejstabilnějším párům českého šoubyznysu. Proto všechny překvapilo, když prosákl na veřejnost jejich nečekaný rozchod, který následně modelka redakci eXtra.cz potvrdila. K rozpadu vztahu se vyjádřil i expřítel Josef, který promluvil o možném návratu. 
27.04.2021 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Smolík (19 článků)

Konec vztahu ve třech: Bisexuální modelka opustila o 32 let staršího milionáře Pepu, exotickou přítelkyni si nechala

 
Vypadalo to, že jim to klape, i když jim do vztahu přibyla třetí osoba. Modelka Daniela Zálešáková přiznala, že s milionářem Josefem Smolíkem, který byl o 32 let starší a byla s ním od svých 15 let, se v pondělí rozešla. "Proběhlo to po zprávách a telefonu. A ujišťuji vás, že v dobrém," řekla Super.cz
26.04.2021 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Smolík (19 článků)

Daniela Zálešáková pro eXtra: Konec! Trojka s krásnou Terezou a milionářem Pepou se rozpadla

 
Půvabná modelka Daniela Zálešáková (21) ještě nedávno plánovala s partnerem podnikatelem Josefem Smolíkem (53) společnou budnoucnost, svatbu a děti. Bohužel nakonec k ničemu z toho nedojde. Miss redakci eXtra.cz potvrdila, že se po letech rozešli. 
26.04.2021 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Smolík (19 článků)

„Proč jsem si já nešťastná nevzala Pištu Hufnágla!“ Co jste nevěděli o seriálu Smolíkovi

 
Obyčejná rodinka z Budapešti, která žije obyčejný život. Přece se ale tento maďarský animovaný seriál udržel díky svým příběhům na našich obrazovkách. Pepa Smolík, manželka Gábi, dcera Týna a syn Ládínek. Správná čtverka, která se postará o vaši zábavu.
15.03.2021 18:46 |

podobné články

Osobnosti: Josef Smolík (19 článků)

Exotická partnerka Miss Zálešákové promluvila o lásce k Daniele i soužití ve třech

 
Půvabná modelka Daniela Zálešáková (21) se nedávno rozpovídala o své orientaci a životě se svým snoubencem Josefem Smolíkem a zároveň partnerkou Terezou Nguyenovou (22). Krásná přítelkyně modelky nyní poskytla eXtra.cz exkluzivní rozhovor, ve kterém se rozpovídala nejenom o sobě, ale také o tom, co cítí k Daniele, a uvedla na pravou míru údajný život ve třech.
10.02.2021 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Smolík (19 článků)

Eva Holubová má novou roli: A s domalovanými vlasy fakt vypadá jako Gábi Smolíková

 
Divadlo Studio DVA chystá novou hru a v jedné z hlavních rolí se představí stálice scény Eva Holubová  (56) . Tentokrát to nebude one woman show jako v případě Hvězdy, kde Holubová téměř dvě hodiny nesleze z jeviště, ale hra o čtyřech ústředních postavách: Gábi, Pepovi, Ládínkovi a Týně. Smolíkovi.
31.03.2015 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (385 článků) , Josef Smolík (19 článků)
« Předchozí 1 Další »