Články k osobnosti

Josef Novotný

  bývalý senátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Josef Novotný »
 

Tajný plán Krézlové na vypadnutí ze Survivoru: Chtěla předčasně domů, pak přišel nečekaný tah

 
Pozor, tento článek obsahuje spoilery! Matěj Quitt odhalil šokující pozadí poslední kmenové rady, během které Johanka skrytou imunitou udržela ve hře Karolínu Krézlovou. A vysvětlil, proč jí společně s Pepou Kůrkou radili, aby darovanou záchranu s díky odmítla. Během živého vysílání s Ondřejem Novotným v rámci jeho pravidelného recapu totiž odhalil, co se v kmenu Hrdinů dělo, zatímco se kamery nedívaly. Karolína Krézlová podle všeho chtěla boj o titul Survivora vzdát a soutěž opustit.
10.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků) , Josef Novotný (206 článků) , Josef Novotný (52 článků) , Josef Novotný (206 článků)

Pohřeb Josefa Aloise Náhlovského (†72): Šíp přišel mezi prvními! A za ním dav hvězd! Co řekli?

 
Rodina, kolegové a přátelé se ve strašnickém krematoriu rozloučili s komikem a moderátorem Josefem Aloisem Náhlovským (†72), který se neprobudil z umělého spánku po krátké, těžké nemoci. Připravujeme celý záznam!
14.04.2022 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novotný (206 článků) , Josef Novotný (206 článků)

Rozloučení s Náhlovským (†72): Otazníky kolem pohřbu!

 
Přesně před týdnem nečekaně, ale po těžké nemoci zemřel legendární český komik Josef Alois Náhlovský (†72). Už ve čtvrtek se ve strašnickém krematoriu uskuteční pohřeb.... Poslední rozloučení ale vzbuzuje mnoho otázek: Kdo promluví nad rakví? Dorazí věrní kamarádi? A co možná jeden z těch nejlepších, Petr Novotný (74), který sám bojuje s těžkou nemocí a zotavuje se po prodělané mrtvici?!
14.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (403 článků) , Petr Novotný (142 článků) , Josef Novotný (206 článků) , Josef Novotný (52 článků) , Josef Novotný (206 článků)

Pavel Novotný s rodinou plný bolesti: Smrt Náhlovského (†72) je zdrtila!

 
Skon jednoho z nejoblíbenějších českých komiků Josefa Aloise Náhlovského (†72) byl pro všechny obrovský šok. V slzách se teď nacházejí nejenom jeho nejbližší příbuzní a fanoušci, ale i kolegové z umělecké branže. Jako Pavel Novotný (41), pro kterého byl skoro druhým otcem a měl s ním bezesporu výjimečný vztah...
08.04.2022 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1259 článků) , Josef Novotný (206 článků) , Josef Novotný (206 článků)

Lůzokracie, Pavel Novotný a hony na čarodějnice. Doktor Zbořil o ANO, Pirátech a SPD v jednom pytli

 
Výběr při letošních volbách je opět otřesnější a další vláda může být zase téměř už tradičně horší než ta předchozí. „Navzdory silným negativům jsou ale ANO, Piráti a SPD pro občany opravdu o řád lepší volba než všechny ostatní subjekty. Společně asi získají více než 50 procent hlasů a mix jejich programů podle mě zakládá naději na budoucí a žádoucí formu občanského obrození, a to nejen pro Českou republiku,“ tvrdí představitel kybernetického občanského humanismu Josef Zbořil. Naopak koalici Spolu by bývalý olomoucký krajský předseda Strany svobodných občanů rozhodně nedoporučil.
22.09.2021 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1259 článků) , Josef Novotný (206 článků) , Josef Novotný (52 článků) , Josef Novotný (206 článků)

Komik Josef Alois Náhlovský: V TV na silvestra není nic ke koukání, Menšík i Novotný byli skvělí

 
Josef Alois Náhlovský (71) už přes čtyřicet let baví publikum, sám se ale v posledním dni roku u české televizní obrazovky moc nezasměje. Co si myslí o nabídce místních stanic a co z minulosti ho nejvíc rozesmálo?
31.12.2020 18:01 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novotný (206 článků) , Josef Novotný (52 článků) , Josef Novotný (206 článků)

„Bitka“ v ODS: Vystrčil podpořil krále hazardu. Volit ho může jen hlupák, postavil se mu Novotný

 
Předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) podpořil ve druhém kole senátních voleb kolegu Ivo Valentu. Proti stranické osobnosti se však hned postavil výrazný starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS). Tomu se totiž nelíbí, že Valenta podporuje finančně hnutí Trikolóra, které si založil poslanec Václav Klaus mladší po tom, co ho ze strany vyhodili. Novotný naopak veřejně podpořil kandidáta lidovců Josefa Bazalu. Modří ptáci teď přitom potřebují, aby do Senátu přišli všichni, kteří právě Vystrčila udrží na postu druhého nejvyššího ústavního činitele.
06.10.2020 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10935 článků) , Pavel Novotný (1259 článků) , Josef Novotný (206 článků) , Josef Novotný (206 článků) , Miloš Novotný (40 článků) , Tomu Tomu (351 článků)

Den architektury nabídne 300 odborných procházek a cyklojízd

 
Začal festival Den architektury. Do 7. října se lidé mohou účastnit ve více než stovce měst architektonických procházek, cyklovyjížděk, exkurzí a diskuzí. Navštíví bývalé továrny, moderní ekologické stavby nebo zapomenuté židovské památky. Festival připomene i osobnosti, jako jsou Adolf Loos, Josef Gočár, Otakar Novotný, Jaroslav Fragner nebo Zdeněk Fránek.
02.10.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef Gočár (8 článků) , Adolf Loos (56 článků) , Josef Novotný (206 článků) , Josef Novotný (52 článků) , Josef Novotný (206 článků)

Josef Skála ke slovům primátora Hřiba: že Sověti přišli k hotovému? Nevkusné!

 
Někdejší místopředseda komunistů pro ideologii Josef Skála vyložil svůj pohled na konec druhé světové války. Právě dnes uplynulo 75 let ode dne, kdy nacistické Německo podepsalo bezpodmínečnou kapitulaci. Za „hloupoučké“ a zcela nemístné označil teze, že Praze pomohli proti Němcům Vlasovci, vyzdvihl roli sovětských vojáků a obul se do pražského primátora Zdeňka Hřiba (Pirát), starosty Řeporyjí Pavla Novotného (ODS) i starosty Prahy 6 Ondřeje Koláře.
08.05.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1259 článků) , Josef Novotný (206 článků) , Josef Novotný (52 článků) , Josef Novotný (206 článků) , Ondřej Novotný (219 článků)

Osvobodili nás Rusové? Doktor Zbořil vytáhl na světlo slova Václava Havla. Kavárně to vonět nebude, Koláře klepne a Novotný ať radši vůbec nečte

 
ROZHOVOR Nežije plně, tedy svobodně a hrdě, ten, kdo vědomě zapomíná, že za jeho život jiní svůj vlastní život položili. Tento výrok Václava Havla připomíná v souvislosti se 75. výročím konce druhé světové války překladatel a autor článků o ohrožení svobod amerického Gatestone Institute Josef Zbořil. Ztotožňuje se i s jeho slovy, že mnoho tisíc mladých příslušníků různých národů Sovětského svazu při osvobozování naší země padlo a zasluhují proto naši trvalou úctu. Naopak oslavovat vlasovce, tedy jednu divizi fašistického tábora, co na vlastní pěst zradila jinou, považuje za esenci čecháčkovské malosti a překrucování dějinné pravdy.
08.05.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6407 článků) , Josef Novotný (206 článků) , Josef Novotný (52 článků) , Josef Novotný (206 článků)

Členové vysílací rady, vyhození Špidlou, vyhráli soud. Žádají ušlou mzdu

 
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) musí vyplatit ušlé mzdy a další náklady šestici svých bývalých členů, kteří byli roku 2003 odvoláni tehdejším premiérem Vladimírem Špidlou. Podle nepravomocného rozsudku bude muset RRTV uhradit nejméně 14 milionů korun a úroky z prodlení Zdeňku Duspivovi, Pavlu Foltánovi, Petru Žantovskému, Josefu Musilovi, Jiřímu Novotnému a Petru Štěpánkovi. Spor začal v souvislosti s arbitráží mezi Českou republikou a Central European Media Enterprises (CME).
27.04.2020 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (970 článků) , Petr Štěpánek (970 článků) , Jiří Novotný (242 článků) , Vladimír Špidla (340 článků) , Jiří Novotný (68 článků) , Jiří Novotný (242 článků) , Josef Novotný (206 článků) , Josef Novotný (206 článků)

Starosta Novotný byl pravomocně odsouzen. Poletí z ODS? Pod Fialou už se to vážně řeší

 
Starosta Řeporyjí Pavel Novotný byl podle serveru iDNES pravomocně odsouzen. Šlo o kauzu s Markem Vítem. „Jde o pravomocný rozsudek. A jelikož podle stanov ODS zaniká členství ve straně z důvodu ‚pravomocného odsouzení člena pro úmyslný trestný čin‘, mohu se zeptat, co teď bude následovat?“ ptal se publicista Josef Provazník na Facebooku. „Mohu se vsadit, že bude následovat nic,“ napsala kandidátka na první místopředsedkyni ODS.
27.02.2020 17:01 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1259 článků) , Josef Novotný (206 článků) , Pavel Marek (357 článků) , Josef Novotný (52 článků) , Pavel Marek (373 článků) , Pavel Fiala (299 článků) , Josef Novotný (206 článků)

Josef Šlerka pro PL: Pravda a láska? Celé naše dějiny! V Rusku vládne organizovaný zločin převlečený za stát

 
ROZHOVOR Útoky na slova pravda a láska? To mě štve, svěřil se ParlamentnímListům.cz mediální expert, pedagog a ředitel Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky Josef Šlerka. V rozhovoru též varuje před představou, že Češi se dělí na dvě ukřičené skupiny. Naše společnost je prý mnohem pestřejší. Vystupování Pavla Novotného vůči Rusku vnímá jako projev svobodného občana, nicméně varuje před nechutí vůči Rusům žijícím u nás. „To, že je Putinovo Rusko zemí, ve které vládne organizovaný zločin maskovaný za stát, by nemělo posilovat v Češích domácí antirusáctví,“ říká Šlerka.
03.12.2019 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1259 článků) , Josef Novotný (206 článků) , Josef Novotný (52 článků) , Josef Novotný (206 článků)

„Svině, zrůdy!“ Facka od Procházkové: Zpěváka to rozrušilo. Toto napsal

 
Ke kauze Petry Procházkové, která dala facku redaktorovi serveru Sputnik Vladimíru Frantovi, se vyjadřují desítky lidí. Na stranu novinářky se přidali bývalý premiér Mirek Topolánek, redaktor Televize Seznam Jindřich Šídlo nebo starosta Řeporyj Pavel Novotný. Proti jejímu násilnému aktu vystoupili poslanec Jaroslav Foldyna (ČSSD) nebo hradní mluvčí Jiří Ovčáček. A svou troškou do mlýna přispěl také písničkář a neúspěšný kandidát do Poslanecké sněmovny i do Senátu za SPD Pepa Nos.
26.11.2019 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2446 článků) , Pepa Nos (35 článků) , Pavel Novotný (1259 článků) , Petra Procházková (177 článků) , Jaroslav Foldyna (754 článků) , Josef Novotný (206 článků) , Jiří Novotný (242 článků) , Jiří Novotný (68 článků) , Josef Novotný (52 článků) , Miroslav Novotný (80 článků) , Jiří Novotný (242 článků) , Josef Novotný (206 článků) , Jindřich Novotný (9 článků) , Miroslav Novotný (57 článků)

DPP: Personální změny v dozorčí radě, nově bylo zvoleno pět členů z řad zaměstnanců

 
Na základě výsledků voleb členů dozorčí rady Dopravní podniku hl. m. Prahy (DPP) z řad zaměstnanců DPP bylo zvoleno celkem pět nových členů. Dle pořadí jsou novými členy: Oldřich Schneider, Jiří Obitko, Jan Holub, Tomáš Novotný a Josef Buriánek, a to s platností od 30. 11. 2018. Dozorčí rada DPP má tak plný počet, tj. 15 členů.
11.12.2018 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Novotný (95 článků) , Tomáš Novotný (95 článků) , Tomáš Novotný (91 článků) , Jan Holub (6 článků) , Josef Novotný (206 článků) , Jiří Novotný (242 článků) , Josef Novotný (52 článků) , Jiří Novotný (242 článků) , Josef Novotný (206 článků)

Josefa „proslavila“ fotka z 21. srpna 1968: Rok ho kvůli ní vyslýchala StB, dokonce ho vyhodili z práce

 
Jediná fotografie. Ta Josefu Novotnému po vpádu vojsk Varšavské smlouvy do Prahy pořádně zavařila, aniž by o tom věděl. Josefa, který 21. srpna do Vinohradské ulice vezl nábytek a zvídavě se šel podívat na to, co se děje u Československého rozhlasu, zvěčnil zahraniční novinář. Na snímku ho podpírá kolega a v ruce drží zakrvácenou českou vlajku, kterou sebral ze země, aby ji nepřejely tanky. „Nemohl jsem ji tam jako skaut nechat,“ vzpomenul.
23.08.2018 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novotný (206 článků) , Josef Novotný (206 článků)

Josefa 21. srpna 1968 postřelili vojáci, když ze země sbíral zakrvácenou českou vlajku: Jako skaut jsem ji tam nemohl nechat, řekl

 
Ze slov pamětníka Josefa Novotného běhá mráz po zádech! Byl u toho, když 21. srpna 1968 Prahu obsadily vojska Varšavské smlouvy, byl svědkem střelby na Národní muzeum, viděl na ulici umírat lidi, a když se shýbal pro českou vlajku, zasáhla ho střela. A na co dalšího pamatuje v černý den našich dějin?
22.08.2018 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novotný (206 článků) , Josef Novotný (206 článků)

Osudný omyl! Novotný už ví o smrti kamaráda Mladého (†63)! Stalo se, čeho se rodina bála!

 
Rodina se bála mu říct o smrti kolegy a dlouholetého kamaráda. Nakonec se bavič Petr Novotný (70) musel zdrcující zprávu dozvědět až z televizních zpráv. Skon Josefa Mladého (†63) ho velmi zasáhl.
08.05.2018 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (403 článků) , Petr Novotný (142 článků) , Josef Mladý (32 článků) , Josef Novotný (206 článků) , Josef Novotný (206 článků)

Baviči Novotnému tají smrt kamaráda! O náhlém úmrtí Mladého (†63) ani slovo!

 
Nečekaná smrt baviče Josefa Mladého (†63) šokovala jeho kolegy. Bývalý člen kapely Fešáci prý podlehl dlouhé nemoci. O jeho skonu však dosud neví bavič Petr Novotný (70). Jeho syn Pavel (37) má strach o jeho podlomené zdraví, a tak se rozhodl mu to neříct.
07.05.2018 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (403 článků) , Petr Novotný (142 článků) , Josef Novotný (206 článků) , Pavel Novotný (1259 článků) , Josef Novotný (206 článků)

Hejtmanka Vildumetzová: Kraj požaduje zastoupení ve Správní radě Nadace FILM - FESTIVAL Karlovy Vary

 
Karlovarský kraj patří k partnerům Mezinárodního filmového festivalu (MFF) stejně jako město Karlovy Vary. Při plánovaných změnách v obsazení Správní rady Nadace FILM - FESTIVAL Karlovy Vary však její předseda, primátor krajského města Petr Kulhánek, se zástupcem kraje nepočítá. Po vypršení pětiletého mandátu Josefa Novotného by měl uvolněné místo obsadit zastupitel města Čestmír Bruštík. Ten by tak byl ve Správní radě společně s primátorem a uvolnil by své původní místo v Dozorčí radě dalšímu městskému zastupiteli Michalu Riškovi.
20.03.2018 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novotný (206 článků) , Josef Novotný (206 článků) , Michal Novotný (92 článků) , Petr Novotný (403 článků) , Michal Novotný (89 článků) , Petr Novotný (142 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »