Články k osobnosti

Josef Mach

  režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Josef Mach »
 

Alena Vránová nebyla jen hvězdou pohádky Pyšná princezna. Na Dišperandu z pohádky Hrátky s čertem může být hrdá

 
Pohádka Hrátky s čertem z roku 1956 patří mezi klenoty naší filmografie. Jen málo děl starých téměř sedmdesát let má od diváků tak výborné hodnocení. Josef Mach natočil podle divadelní hry Jana Drdy pohádkový příběh, který ovšem nabízí divákům mnohem víc než jen rozvernou podívanou. Nabízí i ponaučení.
24.09.2023 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Drda (9 článků) , Alena Vránová (121 článků) , Josef Mach (4 články)

Volby jsou neúspěch, vedení Svobodných rezignuje

 
Členové Republikového předsednictva Strany svobodných občanů Petr Mach, Josef Káles, Jiří Kubíček, Terézia Mlýnková Išková a Radim Smetka rezignují na své funkce.
23.10.2017 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kubíček (34 článků) , Josef Mach (4 články) , Josef Kubíček (5 článků)

Hejtman Bubeníček: Dostihy mají v Ústeckém kraji svou tradici, kterou podporujeme i zařazením Velké letní ceny do Rodinného stříbra

 
Ve znamení osmi dostihů a s podporou Ústeckého kraje se poslední prázdninovou sobotu nesl Dostihový den, který připravili organizátoři mosteckého Hipodromu nejen pro milovníky koní. Vítězem Velké letní ceny Ústeckého kraje, rovinového dostihu I. kategorie na 1 800 metrů, se stal kůň Sapsiree ze stáje Joly s žokejem Michalem Machem v sedle. Pohár vítězům předával hejtman kraje Oldřich Bubeníček společně s ředitelem Hipodromu Most Josefem Pouzarem.
28.08.2016 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Mach (4 články)

Svobodní: Euro všude přineslo jen problémy

 
Pokud bychom euro přijali, ztratili bychom suverenitu v mnoha klíčových oblastech. Proto by si naše země měla v EU vyjednat výjimku, aby nemusela společnou evropskou měnu zavést. V rubrice Politici voličům serveru ParlamentníListy.cz to píše předseda Strany svobodných občanů Petr Mach a Josef Káles.
21.04.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Mach (4 články)
« Předchozí 1 Další »