Články k osobnosti

Josef Kokta

  podnikatel, manažer

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Josef Kokta »
 

Drsný rýpanec Ornelly do Partyšové. Nevěry s Koktou nelituje, tvrdí a své bývalé sokyni se vysmála

 
Ornella Koktová nemusí pro upřímnost chodit daleko. Tentokrát si rýpla do Gabriely Partyšové, bývalé ženy svého současného manžela Josefa Kokty. Před několika lety byla totiž influencerka jeho milenkou a Kokta se kvůli ní rozvedl a rodinu opustil. "Neměla jsem z toho špatné svědomí," řekla v podcastu na HeroHero Agáta a Ornella. 
21.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Partyšová (399 článků) , Josef Kokta (1042 článků)

Ornella Koktová si hýčká svého Pepu: Romantika v Budapešti i nahá fotka z koupelny

 
Ornella Koktová (31) ví, jak si v dlouholetém manželství udržet pomyslnou jiskru. Trojnásobná maminka spolu s mužem Josefem Koktou (67) vyrazila na romantický víkend do Budapešti, kde si užívají čas strávený jen ve dvou v luxusním hotelu Kempinski. Při té příležitosti známá influencerka potěšila nejen svoji drahou polovičku, ale i fanoušky na Instagramu pořádně žhavým snímkem z koupelny. 
19.05.2024 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1042 článků)

Monika Binias obvinila Ornellu z nevěry: Během vztahu s Pepou měla několik milenců, tvrdí

 
Monika Binias si opět rýpla do své dcery Ornelly Koktové. Tentokrát se blondýnka pustila do jejího vztahu s Josefem Koktou a vlastní dceru obvinila z nevěry. Jak Monika uvedla v pořadu Extra Host, Koktová se jí měla dříve svěřit s tím, že v minulosti měla během vztahu s Pepou hned několik milenců. 
21.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1042 článků)

Agáta a Ornella terčem nadávek a nenávisti: Češi jim závidí 800 tisíc měsíčně, říká Pepa Kokta

 
Influencerky Agáta Hanychová (38) a Ornella Koktová (31) jsou na jednu stranu v balíku, když jim jejich živě vysílaný pořad na placené platformě přináší kolem 800 tisíc korun měsíčně, na stranu druhou se ale za úspěch krutě platí. „Je to smršť urážek a nadávek,“ prozradil eXtra.cz Josef Kokta, který coby zkušený odborník dvojici radí s marketingem.
17.04.2024 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků) , Josef Kokta (1042 článků)

Rodina pohromadě: Ornella uspořádala narozeninovou oslavu, Lili a Pepa slavili dohromady 70

 
Manželé Ornella a Josef Koktovi si užili krásné víkendové odpoledne ve společnosti svých nejbližších. Oblíbená influencerka, která se nedávno vrátila z drsné reality show Survivor, se na svém Instagramu pochlubila dvojitou oslavou narozenin. Tři svíčky na dortu měla její nejmladší dcera Lilianne, kterou doplnil její tatínek, jehož dort zdobila sedmašedesátka. 
15.04.2024 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1042 článků)

Prudká hádka mezi Ornellou a Pepou Koktou. Porafali se kvůli narozeninám i Survivoru

 
Ornella Koktová (31) je sice ráda, že je ze Survivoru zpátky doma, to samé i její manžel Josef Kokta (66), nicméně právě mají za sebou určitou negativní zkušenost vzdáleně související s reality show. Podle vyjádření Pepy pro eXtra.cz se „porafali“ kvůli Ornelliným „zazděným“ narozeninám. „Holky vidí jen dárečky a ne to, jak jsem běhal kolem dětí,“ diví se Kokta.
15.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1042 článků)

Drsný ortel Josefa Kokty: Bez dětí bych tu už nebyl, přiznal a promluvil o náročném vztahu s Ornellou

 
Někdejší marketingový guru a majitel reklamky Josef Kokta slaví v neděli 67 let. Původně miliardář, který šel do manželství s Ornellou Koktovou (31) už chudý jako kostelní myš, ale o to víc může mít jistotu, že ho jeho žena miluje, přiznává, že energie už zdaleka nemá tolik jako jeho drahá choť. A pro eXtra.cz naznačil, že děti jsou příčinou, proč je ještě vůbec naživu.
14.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1042 článků)

Ornella Koktová přiznala krizi ve vztahu s Pepou. Už to takhle nešlo, musela jsem něco udělat, říká

 
Zdá se, že ve vztahu Ornelly Koktové a jejího manžela Pepy není vše zalité sluncem. Úspěšná influencerka se na sociálních sítích svěřila, že museli přehodnotit priority a udělat si čas pouze na sebe. V poslední době pouze pracovali, starali se o děti, což se podepsalo i na jejich manželství. 
13.04.2024 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1042 článků)

Horňák Pepa Kokta se rozplývá nad manželkou: Ornella ukázala napěchovaný dekolt

 
Podnikatel Josef Kokta je jistě rád, že se jeho milovaná manželka Ornella vrátila domů z psychicky i fyzicky náročné reality show Survivor. Na svém Instagramu sdílel fotografii, na níž obdivuje krásu maminky svých tří dětí. 
24.03.2024 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1042 článků)

Ornella Koktová přišla o prsa: Survivor ji připravil nejen o čas s dětmi a o zdraví

 
Zběhlá účastnice drsné reality show Ornella Koktová promluvila o zmenšení svých prsou. Influencerka na ostrově shodila několik kil a redakci eXtra.cz sdělila, o co ji kromě zdraví a času reality show Survivor připravila. Po příjezdu domů na ni čekala hostina, kterou jí připravil její manžel Pepa.
22.03.2024 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1042 článků)

Ornella Koktová je zpátky v náručí Pepy Kokty. Neohrozím zdraví a rodinu kvůli televizní show, říká o Survivoru

 
Influencerka Ornella Koktová (31) už je z Dominikánské republiky doma. Drsnou reality show Survivor opustila po zdravotních potížích, které ji donutily předčasně skončit. „Nevidím jinou cestu, protože to pořád není dobrý. Přece jen jsem máma, mám děti a není to o tom, že jsem sama, že můžu až na tu hranu, i když mě to hrozně mrzí,“ vysvětlila důvod odchodu. Nyní už je Ornella doma se svými třemi ratolestmi i manželem Josefem Koktou (66), který mezitím o děti láskyplně pečoval. Na svůj Instagram influencerka dala dojemný příspěvek.
14.03.2024 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1042 článků)

Šla bych do toho znovu, říká Ornella Koktová. Po kolapsu odstoupila ze Survivoru

 
Ornella Koktová (31) ukončila svůj boj o miliony v reality show Survivor Česko & Slovensko. Odstoupila dobrovolně poté, co na ostrově zkolabovala a skončila v nemocnici. Podnikatelka, trojnásobná maminka a manželka Josefa Kokty (66) promluvila o pobytu v Karibiku a prozradila, že její první kroky vedly do fast foodu.
14.03.2024 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1042 článků)

Pepa Kokta o vztahu s Ornellou: Já už nic nevydělávám, veškeré peníze nosí ona, přiznává

 
Josef Kokta myslí na všechno. S jeho láskou Ornellou Koktovou je dělí věkový rozdíl čítající 35 let. Na sociálních sítích při živáku s Agátou Hanychovou se rozpovídal o tom, že on už je pro svou drahou polovičku pouhým pomocníkem a rádcem a veškeré povinnosti přenechává jí. I finance do domácnosti přináší právě Koktová. Mimo jiné Pepa promluvil i o její účasti v reality show Survivor. 
24.02.2024 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků) , Josef Kokta (1042 článků)

Drsný plán o 35 let staršího Pepy: Ornella si musí najít jiného, na konec připravuju i syna

 
Dělí je obří věkový rozdíl, a tak je jasné, že pokud se nestane nehoda nebo něco nečekaného, Ornella Koktová (31) svého milovaného Josefa Koktu (66) přežije o spoustu let. Jak choť účastnice Survivoru (jak příhodný název soutěže) prozradil eXtra.cz, všechno už mají pečlivě vymyšlené.
21.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1042 článků)

Ornella je za vodou: Tři podnikání a kšeft s Agátou jí vydělávají obrovské částky

 
Influencerka Ornella Koktová (31) se rozhodla kývnout na účast v drsné reality show Survivor, která podle ní nemůže být náročnější než výchova tří dětí a ukočírování všech jejích podnikání. Možná se to nezdá, ale i když by na někoho mohla působit prosťounce, Ornella i podle manžela Josefa Kokty řídí malé rodinné impérium. A podle informací eXtra.cz jde o miliony.
20.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1042 článků)

Ornelle v Survivoru nevěří ani vlastní manžel. Nemůže být bez jídla, zlomí se, překvapil Kokta

 
Zatímco Ornella Koktová se rozhodla přijmout výzvu a bojovat v nejnáročnější reality show na světě, její muž v modelčin úspěch v Survivoru příliš nevěří. Alespoň to vyplývá z komentářů Josefa Kokty na sociálních sítích. Často totiž zmiňuje, že Ornella nemůže být bez jídla. "Hlad ji dožene, zlomí ji to," píše překvapivě.
15.02.2024 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1042 článků)

Očistec Pepy Kokty: Ornella frnkla do Survivoru, on zůstal sám na tři děti, firmu i koně. Skoro nespím, přiznal

 
Je to „záhul“! Ornella Koktová (30) před necelými třemi nedělemi odletěla na ostrov, na kterém se natáčí česká verze pořadu Survivor. Starost o domácnost, děti i veškeré podnikání nyní spadla na jejího manžela Josefa Koktu (66). Ten eXtra.cz sdělil, jak si dokáže poradit.
14.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1042 článků)

Manžel Ornelly Koktové upřímně: Survivor jí dopřál, v manželství totiž třela bídu s nouzí

 
Ornella Koktová (30) je jednou z účastnic letošního ročníku reality show TV Nova Survivor. Hlavní slovo v rozhodování, zda se zúčastní, přitom paradoxně neměla ona sama, ale její manžel Josef Kokta (66). A ten při vědomí, co si s ním jeho mladá žena musela prožít, kývl na souhlas. Redakci eXtra.cz prozradil, jaký život s ním Ornella musela žít a proč si tedy účast v televizní soutěži plně zaslouží.
13.02.2024 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1042 článků)

Ornella bojuje v Survivoru, ustaraný Pepa skáče kolem dětí: Se Svenem skončil v nemocnici

 
Ornella Koktová (30) odletěla do Dominikánské republiky, kde bojuje o přežití v nejdrsnější reality show Survivor. A její muž Josef Kokta (66) tak zůstal doma sám na tři děti. Že je to pořádná starost, to nyní každý den zažívá na vlastní kůži. Tentokrát fanoušky vyděsil na svém Facebooku, kam napsal, že malý Sven skončil na pohotovosti. 
09.02.2024 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1042 článků)

Ornella už bojuje v Survivoru o přežití, Kokta válčí v kuchyni. Vyvařuje jako pravá hospodyňka

 
Josef Kokta (66) se musí nyní doma pořádně ohánět. Jeho drahá polovička Ornella Koktová (30) totiž odletěla do teplých krajin kvůli účasti ve známé reality show Survivor. Otec jejich tří dětí tak na rodinu zůstal možná až na tři měsíce sám. A co si o pobytu Ornelly na pustém ostrově myslí její matka Monika Binias? To prozradila redakci eXtra.cz.
01.02.2024 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1042 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »