Články k osobnosti

Josef Goebbels

  nacista, válečný zločinec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Josef Goebbels »
 

Skála (KSČM) promluvil o StB, vraždě Horákové i prezidentské kandidatuře

 
Se Státní bezpečností nikdy nespolupracoval, i když o něm kolují různé „folklory“, tvrdí v rozhovoru pro Blesk.cz ideolog a propagandista KSČM Josef Skála, který tyto tituly označuje za hloupé a bojí se, aby ho někdo neměl za Goebbelse. Odsuzuje vraždu Milady Horákové i další škraloupy někdejší KSČ, jíž byl členem. KSČM by si podle něj neměla nechat vzít sociální témata. Teď zvažuje kandidaturu do Poslanecké sněmovny a někteří ho by ho rádi viděli jako příštího prezidenta.
03.02.2017 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (318 článků) , Josef Goebbels (7 článků)

Konečně má klid! Goebbelsova sekretářka zemřela, bylo jí 106

 
Pro ministra propagandy Josefa Goebbelse (†47) pracovala tři roky. O té době vždy Brunhilde Pomsel (†106) mluvila jako o nejhorších letech jejího života. Ze spolupráce s nacistickým tyranem se nikdy nevzpamatovala.
30.01.2017 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Goebbels (7 článků)

Zemřela ďáblova sekretářka (†106): Tři roky sloužila Goebbelsovi

 
Pracovala pro něj tři roky. Byly to ty nejhorší roky jejího života. Práce pro ministra nacistické propagandy Josefa Goebbelse (†47) ji navždy poznamenala. I když o svých strastech veřejně promluvila, nikdy se z práce pro nechvalně proslulého nacistu a tyrana nevzpamatovala. Goebbelsova sekretářka Brunhilde Pomsel se minulostí již trápit nebude, zemřela ve věku 106 let.
30.01.2017 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef Goebbels (7 článků)

Druhá tvář Lídy Baarové (†86): Utajený život i snímky ze soukromí!

 
Obrovská daň! Tu musela zaplatit Lída Baarová (†86) za svou hvězdnou kariéru v Německu. Nejenže se vztahem s ministrem propagandy Josefem Goebbelsem (†47) upsala ďáblu, ale aby mohla natáčet pro německá filmová studia UFA, týrala se hlady.
26.02.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Lída Baarová (428 článků) , Josef Goebbels (7 článků)

Unikátní foto: Tady přeskočila jiskra mezi Lídou Baarovou a Josephem Goebbelsem

 
Profesní i životní osudy prvorepublikové krasavice Lídy Baarové  (✝86) by se pravděpodobně ubíraly někam úplně jinam, kdyby se jako mladičká slávou opojená dívka nedostala do berlínských ateliérů a nepodlehla svodům jednoho z mocných představitelů fašistického Německa Josefa Goebbelse.
22.08.2013 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Lída Baarová (428 článků) , Josef Goebbels (7 článků)

Nemovitosti nacisty Goebbelse: Jsou na prodej!

 
Realitní kanceláře začaly poprvé v historii nabízet pozemky a nemovitosti v okolí Berlína, které patřily ministru propagandy nacistů a údajnému milenci herečky Lídy Baarové, Josefu Goebbelsovi. Ten spáchal v roce 1945 sebevraždu v bunkru s Adolfem Hitlerem.
26.06.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (678 článků) , Lída Baarová (428 článků) , Josef Goebbels (7 článků)

Jste magor, vzkázal Rathovi náměstek Šnajdr

 
Dlouhodobě napjaté vztahy mezi středočeským hejtmanem a poslancem ČSSD Davidem Rathem a náměstkem ministryně zdravotnictví Markem Šnajdrem přešly do otevřených útoků. Šnajdr na svém blogu nazval Ratha magorem a za jeho vzory označil Adolfa Hitlera s Josefem Goebbelsem. Šnajdra rozhořčila inzerce Středočeského kraje, prezentovaná v tisku pod titulkem "Kdo vládne ministerstvu zdravotnictví? Trestně stíhaný náměstek Šnajdr!"
26.01.2010 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (678 článků) , Josef Goebbels (7 článků) , David Rath (4445 článků) , Marek Šnajdr (313 článků)
« Předchozí 1 Další »