Články k osobnosti

Josef Doležal

  Atlet

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Josef Doležal »
 

Poražený senátor na Jičínsku Táborský z ČSSD podpořil Kalouskova kandidáta. Zde je důvod

 
Obhájce senátorského mandátu na Jičínsku Josef Táborský (ČSSD), poražený v prvním kole voleb, dal podporu do druhého kola kandidátovi TOP 09 Tomáši Czerninovi. Táborský to dnes řekl ČTK. Původně přitom zamýšlel, že nepodpoří Czernina ani jeho soupeře ve druhém kole, starostu Jičína Jana Malého z ANO. Táborský ve volbách skončil třetí se ziskem 14 procent hlasů. Czernina podporuje i další poražený, kandidát ODS Ivan Doležal.
11.10.2016 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef Doležal (2 články) , Jan Doležal (9 článků) , Ivan Ivan (1153 článků)

Zeman zkazil akci Jiřího Vyvadila. Ten vrací zpět peníze

 
Na internetu koluje petice Josefa Svobody, která požaduje, aby prezident republiky zůstal na oslavách výročí konce druhé světové války v Moskvě a již se nevracel. Jiří X. Doležal na serveru reflex.cz celou akci okomentoval s tím, že naprosto souhlasí, jelikož bude Zeman po boku s čínským, indickým, severokorejským či jihoafrickým představitelem. Z druhé strany Jiří Vyvadil pořádá sbírku na zaplacení cesty prezidenta do Moskvy, jelikož „nestoudné chování“ vlády ČR to prý odmítá. Vzápětí však akci zrušil.
10.04.2015 13:36 |

podobné články

Osobnosti: Josef Svoboda (157 článků) , Jirka Doležal (256 článků) , Jiří Svoboda (406 článků) , Jiří Svoboda (406 článků) , Josef Doležal (2 články) , Jiří Zeman (1180 článků) , Jiří Doležal (256 článků)
« Předchozí 1 Další »