Články k osobnosti

Josef Bartoš

  žokej

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Josef Bartoš »
 

„Cože, Orbán? To je vzor? Tam si opozice ani neškrtne.“ Bartoš lidem vyprávěl o Maďarsku

 
„Protestovali jsme před více než třiceti lety proti totalitě. Proto nás dnes už důchodce štve, že nějaký bývalý marxista a estébák Andrej Babiš říká Pirátům neomarxisti a ještě nás vychovává. To je opravdu drzost, co si dovolí. Opravdu v tom osmdesátém devátém bychom s ním byli rychle hotoví. Kdo ho dneska volí, tak asi zapomněl na všechno. Ať žije paměť svobody, a totalitní blázni a megalomani ať už konečně odpadnou. Chci, aby se politici začali starat o stát a o lidi,“ zadoufal na akci Pirátů a Starostů v Liberci zástupce sympatizujících seniorů Pepa Břečka. Vystoupil i Ivan Bartoš.
06.10.2021 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23561 článků) , Josef Bartoš (24 článků) , Josef Bartoš (24 článků) , Ivan Ivan (2181 článků)

,,Bartoš vyjel jak had. Ten ksicht!" Kamery Primy jinde, ale svědek viděl moc dobře

 
Na CNN Prima News to v neděli večer vřelo. Před kamerami se utkali čtyři kandidáti na premiéra – Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (ODS), Ivan Bartoš (Piráti) – a Tomio Okamura (SPD). Ačkoli posledně jmenovaný téměř nemá šanci stát se premiérem, podle lídra SPD v Praze Josefa Nerušila odvedl nejlepší výkon. A prozradil, jak se po ústupu ze scény tvářil Ivan Bartoš. Prý to stálo za to.
04.10.2021 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2176 článků) , Tomio Okamura (2688 článků) , Andrej Babiš (23561 článků) , Josef Bartoš (24 článků) , Josef Bartoš (24 článků) , Ivan Ivan (2181 článků)

Vsaďte si na nedělní dostihy ve Velké Chuchli: Obhájí bělouš Capivari titul?

 
V neděli pokračuje letošní metropolitní dostihová sezóna jediným programem v roce, jehož vrcholem je překážkový dostih. Chuchle Arena Praha bude hostit Dostihový den Elektrizace železnic Praha, jehož favoritem je obhájce loňského ročníku bílý valach Capivari s žokejem Josefem Bartošem.
10.09.2021 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Bartoš (24 článků) , Josef Bartoš (24 článků)

Bohdan Babinec, Miroslav Josef Bezecný: Je systém trestů spravedlivý?

 
Byli jsme svědky diskuse předsedů parlamentních stran. Babiše, Hamáčka, Jurečky a Bartoše. Zarazilo nás, jak se pan premiér v této diskusi choval. Bylo to skutečně jednání hodné premiéra České republiky?
04.09.2021 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef Bartoš (24 článků) , Josef Bartoš (24 článků)

Velký souboj v Ústí: Babiš má lepší karty než Bartoš, soudí politolog

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) bude kandidovat do Poslanecké sněmovny v Ústeckém kraji. Utká se tak s lídrem koalice Pirátů a STAN Ivanem Bartošem. Jak uvedl pro iDNES.cz politolog Josef Mlejnek, je to pokus hnutí o zabití dvou much jednou ranou.
29.07.2021 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23561 článků) , Josef Bartoš (24 článků) , Josef Bartoš (24 článků)

Půl roku do voleb: Bartoš je terčem, Babišovi zatápí Faltýnek, míní expert. A co Klaus?

 
Do voleb zbývá půl roku a za tu dobu se může změnit mnohé - podle aktuálních průzkumů se však na 1. příčce usadila koalice Piráti a STAN před hnutím ANO. Až třetí je pak další koalice Spolu (ODS, TOP 09 a lidovci). Politolog Josef Mlejnek míní, že těžké chvíle čekají i šéfa Pirátů Ivana Bartoše, který nyní bude pod tlakem. Šéfovi ANO Andreji Babišovi zase přitěžují i záležitosti kolem Jaroslava Faltýnka a jeho diáře. A taková KSČM je dle Mlejnka odsouzena k boji o bytí a nebytí ve Sněmovně, ať už volba nového předsedy (nebo předsedkyně) dopadne jakkoliv. Mlejnek se pozastavuje i nad novou porcí kritiky, kterou exprezident Václav Klaus nasměroval ke své někdejší domovské ODS.
13.04.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10588 článků) , Josef Bartoš (24 článků) , Josef Bartoš (24 článků)

Josef Ježek: Úvaha senátní

 
O senátních volbách vím své. Kandidoval jsem totiž v historicky prvních volbách do horní parlamentní komory v roce 1996. Po vítězství v prvním kole mne v tom druhém porazil tehdejší protikandidát František Bartoš. Dnes je to už vlastně historie. Jediným úspěchem tohoto mého boje o Senát bylo, že jsem během kampaně zhubnul o 7 kg.
20.10.2018 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Josef Ježek (91 článků) , František Bartoš (21 článků) , Josef František (233 článků) , Josef Bartoš (24 článků) , Josef Bartoš (24 článků)

Žokej Bartoš svedl tragédii na zesnulého koně. Češi mu vzkazují: Za jeho smrt můžeš ty!

 
Velký Taxisův příkop bývá odborníky často označován za největší překážku Velké pardubické. Letos při jeho zdolávání zemřel kůň Vicody, před čtyřmi lety to byla zase klisna Zulejka. Zvláštní je, že v obou případech u toho byl žokej Josef Bartoš, který teď po tragédií za viníka označil právě zesnulého koně. Někteří čeští diskutéři jsou z jeho pohlášení dost rozčarovaní. Co mu vzkazují?
15.10.2018 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Bartoš (24 článků) , Josef Bartoš (24 článků)

Bartoš (Piráti): Pirátská centra přinášejí možnost spolkové činnosti

 
Piráti Karlovarského kraje slavnostně otevřeli svoje Pirátské centrum. Zahajovacího ceremoniálu za účasti předsedy strany Ivana Bartoše, poslance Petra Třešňáka a krajského radního Josefa Janů přihlíželo přes padesát návštěvníků.
27.04.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Petra Janů (470 článků) , Josef Bartoš (24 článků) , Josef Bartoš (24 článků)

Ivan Bartoš, bývalý předseda Pirátů: Proti křiku zemanovců žádné vysvětlování nepomůže. Jedni chtějí informace, druzí krev. Vážně si náckové myslí, že je podporuje osmdesát procent lidí?

 
O polarizaci společnosti se rozepsal analytik Josef Šlerka. Nepřítelem demokracie podle něj není názorová pluralita, ale izolovanost jednotlivých názorových proudů – to, že se vzájemně nerespektují. „Z dat na sociálních sítích vyvozuji, že máme k takové poruše demokratických mechanismů nakročeno,“ tvrdí. Pirát Ivan Bartoš však oponuje: „Polarizace je podle mě střet racionality a emocí. Nácek nikoho polarizovat nemůže, protože 80 procent lidí náckové nejsou.“
17.01.2016 17:26 |

podobné články

Osobnosti: Josef Bartoš (24 článků) , Josef Bartoš (24 článků) , Ivan Ivan (2181 článků)

Sověti na nás v roce 1968 udělali bububu, ale USA v té době házely napalm. ČT pozvala na obhajobu Marty Semelové doktora Skálu a stálo to za to

 
Pražské komunistce Martě Semelové pomohla svoboda slova. Od soudu díky ní odešla bez trestu. Je to správné? Neměla by svoboda slova mít nějaké hranice? Ve středečních Událostech, komentářích České televize o tom debatovali komunistický historik Josef Skála a publicista Luděk Navara. Skála hovořil o americkém napalmu padajícím na Vietnam a o masakru na Blízkém východě. Navara naproti tomu vzpomněl Adama B. Bartoše.
06.01.2016 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Marta Semelová (287 článků) , Josef Bartoš (24 článků) , Josef Bartoš (24 článků)

Marek Obrtel a historik Skála z KSČM u jednoho stolu. A padala skutečně rázná prohlášení

 
O problematice imigrace, Řecka i Kosova besedovali v nabité zasedačce plzeňských komunistů historik, bývalý prezident Mezinárodního svazu studentstva i místopředseda ÚV KSČM Josef Skála a Marek Obrtel, stojící v čele iniciativy Českoslovenští vojáci v záloze, známý tím, že vrátil svá vyznamenání za účast v zahraničních misích NATO a je razantním kritikem jeho vojenských intervencí. Jak však uvádí server Lidovky.cz , Ministerstvo obrany se od Obrtelovy aktivity distancuje. Některé zdroje jeho uskupení připisují blízkost k extrémistické Národní demokracii Adama Bartoše, což Obrtel ovšem kategoricky odmítá.
25.09.2015 20:56 |

podobné články

Osobnosti: Josef Bartoš (24 článků) , Josef Bartoš (24 článků)

LOUČENÍ jak má být? Váňa by měl ještě jednou jet, říká žokej Bartoš

 
Pád na poslední překážce a do cíle pěšky. Žokej Josef Váňa si užil potlesku pardubického závodiště, ale sám byl naštvaný. Přesto to bylo stylové. Říkal, že přišel o milion! Jenže lidé, kteří stáli na tribunách a kolem plotu pardubického závodiště, si nemohli přát dojemnější konec legendy.
14.10.2013 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef Váňa (192 článků) , Josef Bartoš (24 článků) , Josef Bartoš (24 článků)

První novomanželský polibek Ivety Bartošové: Konečně jsem zase šťastná!

 
Iveta Bartošová  (47) a její nyní již choť Josef Bartoš Rychtář  (55) od rána sice dělali kolem svatby neskutečné manévry a kvůli plánovanému kšeftu se svatbou byli naštvaní, že jim před Ivetiným domem vartovaly celé zástupy novinářů, nakonec ale před nenáviděná média předstoupili a dali si před kamerami a fotoaparáty novomanželské políbení.
24.09.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6895 článků) , Josef Bartoš (24 článků) , Josef Bartoš (24 článků)

Sixteen běží poslední dostih, chtěl bych vyhrát, říká žokej Bartoš

 
Bělka Sixteen končí svou úspěšnou kariéru. Sobotní Velká pardubická bude její poslední dostih. Žokej Josef Bartoš, který bude v jejím sedle, byl hostem obsáhlého ON-LINE rozhovoru.
11.10.2012 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Josef Bartoš (24 článků) , Josef Bartoš (24 článků)

Chládek překvapivě: Nehrajme si na nestraníky. Za ministra školství Bartoše nebo Putnovou

 
Nový ministr školství by se měl najít hodně rychle, varuje vládu náměstek středočeského hejtmana a expert ČSSD v oblasti vzdělávání Marcel Chládek. Uvažovat o apolitickém odborníkovi jako nástupci Josefa Dobeše z Věcí veřejných prý nemá mnoho smysl, vhodnější by dle Chládka byla silná politická osobnost se znalostí problematiky. Jména jako třeba Anna Putnová z TOP 09 nebo Walter Bartoš z ODS by prý Chládek považoval za dostatečně kvalitní volbu.
28.04.2012 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Marcel Chládek (609 článků) , Walter Bartoš (16 článků) , Anna Putnová (52 článků) , Josef Bartoš (24 článků) , Josef Bartoš (24 článků)

Čerpání dotací je trestuhodně zpolitizované, znělo Ostravou

 
Kritika neefektivního čerpání evropských peněz na celostátní úrovni zazněla z úst Josefa Bartoše, prezidenta Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje na výročním setkání podpisu Moravskoslezského paktu zaměstnanosti.
19.04.2012 18:51 |

podobné články

Osobnosti: Josef Bartoš (24 článků) , Josef Bartoš (24 článků)

Kdo zařízl školné. O tom se hádají Dobeš a TOP 09

 
Dobeš naprosto ztratil kredit u vysokoškoláků, žádných reforem už nemůže dosáhnout, reaguje na slova ministra Josefa Dobeše o názorových veletočích lidí z TOP 09 poslankyně Anna Putnová. Mimistr se do TOPky pustil v rozhovoru pro Aktuálně.cz. Poslanec ODS Walter Bartoš vidí jeho návrh reformy VŠ z osmdesáti procent přijatelný. A vzkazuje akademikům: Nezávislost VŠ je tak trochu iluze. Politiků je už beztak mezi vámi dost.
01.03.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Walter Bartoš (16 článků) , Anna Putnová (52 článků) , Josef Bartoš (24 článků) , Josef Bartoš (24 článků)

Žokeje Váňu a Bartoše čekalo doma v Chyších královské přivítání

 
Desítky obyvatel města Chyše na Karlovarsku dnes po poledni přišly přivítat místního hrdinu Josefa Váňu, osminásobného vítěze Velké pardubické, a Josefa Bartoše, který za ním letos dojel druhý. Váňa je v Chyších místostarostou, čestným občanem a jak místní říkají, i dobrým kamarádem.
11.10.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Váňa (192 článků) , Josef Bartoš (24 článků) , Josef Bartoš (24 článků)

Josef Váňa famózním finišem vyhrál poosmé Velkou pardubickou

 
Po famózním finiši se fenomenální žokej Josef Váňa s desetiletým hnědým valachem Tiumenem raduje z osmého triumfu na Velké pardubické, přestože po kolizi na Taxisově příkopu se propadl na poslední příčku. V cílové rovince porazil o půl délky bělku Sixteen s Josefem Bartošem. Tiumen tak v Pardubicích završil parádní hattrick. Na třetím místě skončil Valldemoso s Dušanem Andrésem.
09.10.2011 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Váňa (192 článků) , Josef Bartoš (24 článků) , Dušan Andrés (1 článek) , Josef Bartoš (24 článků)
« Předchozí 1 2 Další »