Články k osobnosti

Josef Bartoš

  žokej

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Josef Bartoš »
 

Bartoš (Piráti): Pirátská centra přinášejí možnost spolkové činnosti

 
Piráti Karlovarského kraje slavnostně otevřeli svoje Pirátské centrum. Zahajovacího ceremoniálu za účasti předsedy strany Ivana Bartoše, poslance Petra Třešňáka a krajského radního Josefa Janů přihlíželo přes padesát návštěvníků.
27.04.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Petra Janů (402 článků) , Josef Bartoš (16 článků) , Josef Bartoš (16 článků)

Ivan Bartoš, bývalý předseda Pirátů: Proti křiku zemanovců žádné vysvětlování nepomůže. Jedni chtějí informace, druzí krev. Vážně si náckové myslí, že je podporuje osmdesát procent lidí?

 
O polarizaci společnosti se rozepsal analytik Josef Šlerka. Nepřítelem demokracie podle něj není názorová pluralita, ale izolovanost jednotlivých názorových proudů – to, že se vzájemně nerespektují. „Z dat na sociálních sítích vyvozuji, že máme k takové poruše demokratických mechanismů nakročeno,“ tvrdí. Pirát Ivan Bartoš však oponuje: „Polarizace je podle mě střet racionality a emocí. Nácek nikoho polarizovat nemůže, protože 80 procent lidí náckové nejsou.“
17.01.2016 17:26 |

podobné články

Osobnosti: Josef Bartoš (16 článků) , Josef Bartoš (16 článků) , Ivan Ivan (968 článků)

Sověti na nás v roce 1968 udělali bububu, ale USA v té době házely napalm. ČT pozvala na obhajobu Marty Semelové doktora Skálu a stálo to za to

 
Pražské komunistce Martě Semelové pomohla svoboda slova. Od soudu díky ní odešla bez trestu. Je to správné? Neměla by svoboda slova mít nějaké hranice? Ve středečních Událostech, komentářích České televize o tom debatovali komunistický historik Josef Skála a publicista Luděk Navara. Skála hovořil o americkém napalmu padajícím na Vietnam a o masakru na Blízkém východě. Navara naproti tomu vzpomněl Adama B. Bartoše.
06.01.2016 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Marta Semelová (263 článků) , Josef Bartoš (16 článků) , Josef Bartoš (16 článků)

Marek Obrtel a historik Skála z KSČM u jednoho stolu. A padala skutečně rázná prohlášení

 
O problematice imigrace, Řecka i Kosova besedovali v nabité zasedačce plzeňských komunistů historik, bývalý prezident Mezinárodního svazu studentstva i místopředseda ÚV KSČM Josef Skála a Marek Obrtel, stojící v čele iniciativy Českoslovenští vojáci v záloze, známý tím, že vrátil svá vyznamenání za účast v zahraničních misích NATO a je razantním kritikem jeho vojenských intervencí. Jak však uvádí server Lidovky.cz , Ministerstvo obrany se od Obrtelovy aktivity distancuje. Některé zdroje jeho uskupení připisují blízkost k extrémistické Národní demokracii Adama Bartoše, což Obrtel ovšem kategoricky odmítá.
25.09.2015 20:56 |

podobné články

Osobnosti: Josef Bartoš (16 článků) , Josef Bartoš (16 článků)

LOUČENÍ jak má být? Váňa by měl ještě jednou jet, říká žokej Bartoš

 
Pád na poslední překážce a do cíle pěšky. Žokej Josef Váňa si užil potlesku pardubického závodiště, ale sám byl naštvaný. Přesto to bylo stylové. Říkal, že přišel o milion! Jenže lidé, kteří stáli na tribunách a kolem plotu pardubického závodiště, si nemohli přát dojemnější konec legendy.
14.10.2013 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef Váňa (186 článků) , Josef Bartoš (16 článků) , Josef Bartoš (16 článků)

První novomanželský polibek Ivety Bartošové: Konečně jsem zase šťastná!

 
Iveta Bartošová  (47) a její nyní již choť Josef Bartoš Rychtář  (55) od rána sice dělali kolem svatby neskutečné manévry a kvůli plánovanému kšeftu se svatbou byli naštvaní, že jim před Ivetiným domem vartovaly celé zástupy novinářů, nakonec ale před nenáviděná média předstoupili a dali si před kamerami a fotoaparáty novomanželské políbení.
24.09.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6722 článků) , Josef Bartoš (16 článků) , Josef Bartoš (16 článků)

Sixteen běží poslední dostih, chtěl bych vyhrát, říká žokej Bartoš

 
Bělka Sixteen končí svou úspěšnou kariéru. Sobotní Velká pardubická bude její poslední dostih. Žokej Josef Bartoš, který bude v jejím sedle, byl hostem obsáhlého ON-LINE rozhovoru.
11.10.2012 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Josef Bartoš (16 článků) , Josef Bartoš (16 článků)

Chládek překvapivě: Nehrajme si na nestraníky. Za ministra školství Bartoše nebo Putnovou

 
Nový ministr školství by se měl najít hodně rychle, varuje vládu náměstek středočeského hejtmana a expert ČSSD v oblasti vzdělávání Marcel Chládek. Uvažovat o apolitickém odborníkovi jako nástupci Josefa Dobeše z Věcí veřejných prý nemá mnoho smysl, vhodnější by dle Chládka byla silná politická osobnost se znalostí problematiky. Jména jako třeba Anna Putnová z TOP 09 nebo Walter Bartoš z ODS by prý Chládek považoval za dostatečně kvalitní volbu.
28.04.2012 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Marcel Chládek (609 článků) , Walter Bartoš (16 článků) , Anna Putnová (52 článků) , Josef Bartoš (16 článků) , Josef Bartoš (16 článků)

Čerpání dotací je trestuhodně zpolitizované, znělo Ostravou

 
Kritika neefektivního čerpání evropských peněz na celostátní úrovni zazněla z úst Josefa Bartoše, prezidenta Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje na výročním setkání podpisu Moravskoslezského paktu zaměstnanosti.
19.04.2012 18:51 |

podobné články

Osobnosti: Josef Bartoš (16 článků) , Josef Bartoš (16 článků)

Kdo zařízl školné. O tom se hádají Dobeš a TOP 09

 
Dobeš naprosto ztratil kredit u vysokoškoláků, žádných reforem už nemůže dosáhnout, reaguje na slova ministra Josefa Dobeše o názorových veletočích lidí z TOP 09 poslankyně Anna Putnová. Mimistr se do TOPky pustil v rozhovoru pro Aktuálně.cz. Poslanec ODS Walter Bartoš vidí jeho návrh reformy VŠ z osmdesáti procent přijatelný. A vzkazuje akademikům: Nezávislost VŠ je tak trochu iluze. Politiků je už beztak mezi vámi dost.
01.03.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Walter Bartoš (16 článků) , Anna Putnová (52 článků) , Josef Bartoš (16 článků) , Josef Bartoš (16 článků)

Žokeje Váňu a Bartoše čekalo doma v Chyších královské přivítání

 
Desítky obyvatel města Chyše na Karlovarsku dnes po poledni přišly přivítat místního hrdinu Josefa Váňu, osminásobného vítěze Velké pardubické, a Josefa Bartoše, který za ním letos dojel druhý. Váňa je v Chyších místostarostou, čestným občanem a jak místní říkají, i dobrým kamarádem.
11.10.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Váňa (186 článků) , Josef Bartoš (16 článků) , Josef Bartoš (16 článků)

Josef Váňa famózním finišem vyhrál poosmé Velkou pardubickou

 
Po famózním finiši se fenomenální žokej Josef Váňa s desetiletým hnědým valachem Tiumenem raduje z osmého triumfu na Velké pardubické, přestože po kolizi na Taxisově příkopu se propadl na poslední příčku. V cílové rovince porazil o půl délky bělku Sixteen s Josefem Bartošem. Tiumen tak v Pardubicích završil parádní hattrick. Na třetím místě skončil Valldemoso s Dušanem Andrésem.
09.10.2011 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Váňa (186 článků) , Josef Bartoš (16 článků) , Dušan Andrés (1 článek) , Josef Bartoš (16 článků)

Legendární Váňa vyhrál s Tiumenem posedmé Velkou pardubickou

 
Sedmapadesátiletý žokej Josef Váňa se stal posedmé vítězem Velké pardubické steeplechase. Ve 120. ročníku dnes triumfoval stejně jako před rokem v sedle Tiumena. Druhý doběhl v napínavém finiši s těsnou ztrátou Amant Gris s Markem Stromským, třetí skončila dvojnásobná vítězka slavného dostihu Sixteen vedená Josefem Bartošem.
11.10.2010 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Josef Váňa (186 článků) , Josef Bartoš (16 článků) , Josef Bartoš (16 článků)

Budoucí koalice se shodla na školném, strop je 10 000 za semestr

 
Školné na vysokých školách bude zavedeno. Kdy k tomu dojde a v jaké výši prý ale zatím není jasné. Na zavedení se v úterý shodly vyjednávací týmy ODS, TOP 09 s VV. Potvrdili to experti ODS Walter Bartoš a VV Josef Dobeš.
08.06.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Walter Bartoš (16 článků) , Josef Bartoš (16 článků) , Josef Bartoš (16 článků)

Velká pardubická: favoritkou je opět klisna Sixteen

 
Favoritkou letošního 119. ročníku Velké pardubické České pojišťovny, která se poběží o nadcházejícím víkendu, je osmiletá klisna Sixteen s žokejem Josefem Bartošem, kterou trénuje Josef Váňa.
08.10.2009 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Váňa (186 článků) , Josef Bartoš (16 článků) , Josef Bartoš (16 článků)
« Předchozí 1 Další »