Články k osobnosti

Josef Novotný

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Josef Novotný »
 

Josef Skála ke slovům primátora Hřiba: že Sověti přišli k hotovému? Nevkusné!

 
Někdejší místopředseda komunistů pro ideologii Josef Skála vyložil svůj pohled na konec druhé světové války. Právě dnes uplynulo 75 let ode dne, kdy nacistické Německo podepsalo bezpodmínečnou kapitulaci. Za „hloupoučké“ a zcela nemístné označil teze, že Praze pomohli proti Němcům Vlasovci, vyzdvihl roli sovětských vojáků a obul se do pražského primátora Zdeňka Hřiba (Pirát), starosty Řeporyjí Pavla Novotného (ODS) i starosty Prahy 6 Ondřeje Koláře.
08.05.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (944 článků) , Josef Novotný (198 článků) , Josef Novotný (47 článků) , Josef Novotný (198 článků) , Ondřej Novotný (107 článků)

Osvobodili nás Rusové? Doktor Zbořil vytáhl na světlo slova Václava Havla. Kavárně to vonět nebude, Koláře klepne a Novotný ať radši vůbec nečte

 
ROZHOVOR Nežije plně, tedy svobodně a hrdě, ten, kdo vědomě zapomíná, že za jeho život jiní svůj vlastní život položili. Tento výrok Václava Havla připomíná v souvislosti se 75. výročím konce druhé světové války překladatel a autor článků o ohrožení svobod amerického Gatestone Institute Josef Zbořil. Ztotožňuje se i s jeho slovy, že mnoho tisíc mladých příslušníků různých národů Sovětského svazu při osvobozování naší země padlo a zasluhují proto naši trvalou úctu. Naopak oslavovat vlasovce, tedy jednu divizi fašistického tábora, co na vlastní pěst zradila jinou, považuje za esenci čecháčkovské malosti a překrucování dějinné pravdy.
08.05.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5639 článků) , Josef Novotný (198 článků) , Josef Novotný (47 článků) , Josef Novotný (198 článků)

Starosta Novotný byl pravomocně odsouzen. Poletí z ODS? Pod Fialou už se to vážně řeší

 
Starosta Řeporyjí Pavel Novotný byl podle serveru iDNES pravomocně odsouzen. Šlo o kauzu s Markem Vítem. „Jde o pravomocný rozsudek. A jelikož podle stanov ODS zaniká členství ve straně z důvodu ‚pravomocného odsouzení člena pro úmyslný trestný čin‘, mohu se zeptat, co teď bude následovat?“ ptal se publicista Josef Provazník na Facebooku. „Mohu se vsadit, že bude následovat nic,“ napsala kandidátka na první místopředsedkyni ODS.
27.02.2020 17:01 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (944 článků) , Josef Novotný (198 článků) , Pavel Marek (270 článků) , Josef Novotný (47 článků) , Pavel Marek (286 článků) , Pavel Fiala (134 článků) , Josef Novotný (198 článků)

Josef Šlerka pro PL: Pravda a láska? Celé naše dějiny! V Rusku vládne organizovaný zločin převlečený za stát

 
ROZHOVOR Útoky na slova pravda a láska? To mě štve, svěřil se ParlamentnímListům.cz mediální expert, pedagog a ředitel Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky Josef Šlerka. V rozhovoru též varuje před představou, že Češi se dělí na dvě ukřičené skupiny. Naše společnost je prý mnohem pestřejší. Vystupování Pavla Novotného vůči Rusku vnímá jako projev svobodného občana, nicméně varuje před nechutí vůči Rusům žijícím u nás. „To, že je Putinovo Rusko zemí, ve které vládne organizovaný zločin maskovaný za stát, by nemělo posilovat v Češích domácí antirusáctví,“ říká Šlerka.
03.12.2019 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (944 článků) , Josef Novotný (198 článků) , Josef Novotný (47 článků) , Josef Novotný (198 článků)

„Svině, zrůdy!“ Facka od Procházkové: Zpěváka to rozrušilo. Toto napsal

 
Ke kauze Petry Procházkové, která dala facku redaktorovi serveru Sputnik Vladimíru Frantovi, se vyjadřují desítky lidí. Na stranu novinářky se přidali bývalý premiér Mirek Topolánek, redaktor Televize Seznam Jindřich Šídlo nebo starosta Řeporyj Pavel Novotný. Proti jejímu násilnému aktu vystoupili poslanec Jaroslav Foldyna (ČSSD) nebo hradní mluvčí Jiří Ovčáček. A svou troškou do mlýna přispěl také písničkář a neúspěšný kandidát do Poslanecké sněmovny i do Senátu za SPD Pepa Nos.
26.11.2019 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2287 článků) , Pepa Nos (34 článků) , Pavel Novotný (944 článků) , Petra Procházková (162 článků) , Jaroslav Foldyna (617 článků) , Josef Novotný (198 článků) , Jiří Novotný (208 článků) , Jiří Novotný (34 článků) , Josef Novotný (47 článků) , Miroslav Novotný (60 článků) , Jiří Novotný (208 článků) , Josef Novotný (198 článků) , Jindřich Novotný (6 článků) , Miroslav Novotný (37 článků)

DPP: Personální změny v dozorčí radě, nově bylo zvoleno pět členů z řad zaměstnanců

 
Na základě výsledků voleb členů dozorčí rady Dopravní podniku hl. m. Prahy (DPP) z řad zaměstnanců DPP bylo zvoleno celkem pět nových členů. Dle pořadí jsou novými členy: Oldřich Schneider, Jiří Obitko, Jan Holub, Tomáš Novotný a Josef Buriánek, a to s platností od 30. 11. 2018. Dozorčí rada DPP má tak plný počet, tj. 15 členů.
11.12.2018 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Novotný (70 článků) , Tomáš Novotný (70 článků) , Tomáš Novotný (66 článků) , Jan Holub (3 články) , Josef Novotný (198 článků) , Jiří Novotný (208 článků) , Josef Novotný (47 článků) , Jiří Novotný (208 článků) , Josef Novotný (198 článků)

Dvojici poslanců zablokovali majetek. Kvůli obvinění v kauze se škodou 6,3 miliardy

 
Poslanci Jaroslav Borka (KSČM) a Josef Novotný (ČSSD), obvinění v případu údajných machinací s dotacemi z Regionálního operačního programu Severozápad, nemůžou používat svůj majetek. Policie jim ho v rámci vyšetřování zablokovala. Podle zpravodajského serveru Českého rozhlasu iRozhlas.cz je jeho hodnota čtyři miliony korun. V kauze nyní figuruje 26 obviněných osob a vyšetřovatelé vyčíslili škodu na 6,3 miliardy korun.
30.08.2017 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novotný (198 článků) , Josef Novotný (47 článků) , Josef Novotný (198 článků)

Komunistu a exhejtmana obvinili kvůli dotacím. „Účelovka,“ stěžují si poslanci

 
Poslanci Josef Novotný (za ČSSD) a Jaroslav Borka (KSČM) podali stížnost proti obvinění v případu údajných machinací s dotacemi z Regionálního operačního programu Severozápad. Informaci serveru iRozhlas.cz potvrdil jejich advokát Josef Lžičař. V kauze nyní figuruje 26 obviněných.
02.08.2017 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novotný (198 článků) , Josef Novotný (47 článků) , Josef Novotný (198 článků)

Pražští Svobodní: „Zklidnění“ zvýší riziko nehod a zhorší život na Vinohradské

 
Pražští Svobodní po detailním prostudování koncepční studie Vinohradské ulice z dílny IPR1 konstatují, že dnešní podoba Vinohradské se změní k nepoznání. Celkový koncept má překvapivě několik pozitiv. „Jedná se především o akutní nutnost opravy tramvajového svršku a s tím související rozmístění tramvajových zastávek, které jsou nyní řešeny jako ostrůvky. Ostrůvky zvyšují zbytečné riziko nehod a představují pro cestující nepohodlí. Opravu jednoznačně potřebují i chodníky,“ říká odborný mluvčí Svobodných pro dopravu Josef Novotný.
24.07.2017 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novotný (198 článků) , Josef Novotný (47 článků) , Josef Novotný (198 článků)

Le Penová jako ohrožení pro bruselskou supervládu. Johanka z Arku. Volil bych Macrona. Kubišová, Cimický, Brichta a další promluvili

 
Oba dva francouzské prezidentské kandidáty podporuje naprosto rozdílný tábor voličů. A to je příležitost pro silná slova. „Stejní kreténi, co volí ve Francii Le Penovou, volili kdysi v Německu Hitlera...,“ nerozpakoval se říci v této souvislosti ParlamentnímListům.cz bulvární novinář Pavel Novotný. „Je to vulgární novinář, je to černý mág, který zjistil, že jedině když bude černej, tak zaujme,“ háže po něm kamenem písničkář Pepa Nos.
06.05.2017 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Pepa Nos (34 článků) , Pavel Novotný (944 článků) , Josef Novotný (198 článků) , Josef Novotný (47 článků) , Josef Novotný (198 článků)

Josef Provazník: "Bulvárník" Pavel Novotný si uřízl pěknou ostudu

 
Bývalý šéfredaktor bulvárního plátku Extra a zastupitel za ODS v Praze-Řeporyjích dává rád na odiv svůj údajně vysoký intelekt.
07.11.2016 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (944 článků) , Josef Novotný (198 článků) , Josef Novotný (47 článků) , Josef Novotný (198 článků)

Lidé degradují a zesměšňují práci politiků. Jinde dětem od školy vštěpují úctu k institucím, stěžuje si někdejší lídr ČSSD. A pak se divíme, že Babišovi projde všechno...

 
ROZHOVOR „Domnívám se, že kampaň ČSSD, co se týče i billboardů, nebyla moc zdařilá, ale nemyslím si, že by zrovna tato záležitost byla tím rozhodujícím faktorem při samotných volbách. Lidé chtějí změnu po osmiletém vládnutí sociální demokracie ve většině krajů,“ vysvětluje bývalý hejtman a poslanec Parlamentu ČR Josef Novotný. Podle něj propadli ve volbách i komunisté, jelikož jejich voliči si našli nového nekompromisního vůdce v podobě Andreje Babiše, o kterém si myslí, že všechno zařídí. „A protože doposud komunisté, až na malé výjimky, byli většinou v opozici a nemohli nic prosadit, přiklonili se raději jejich příznivci k hnutí ANO,“ ještě doplňuje někdejší lídr ČSSD za Karlovarský kraj.
21.10.2016 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18444 článků) , Josef Novotný (198 článků) , Josef Novotný (47 článků) , Josef Novotný (198 článků)

Ten, kdo maká, nemůže mít stejně jako ten, kdo je na dávkách. Řeknu to na rovinu. S Dienstbierem jsem měl vždy problém. A Sobotka... Poslanec, který vystoupil z ČSSD, otevřeně promlouvá

 
ROZHOVOR Bývalý hejtman Karlovarského kraje a poslanec Josef Novotný vystoupil nedávno z ČSSD a bude do krajských voleb kandidovat za Volbu pro Karlovarský kraj. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vysvětluje, co ho k tomu vedlo a jaké problémy vidí v ČSSD. Ptali jsme se především na migrační krizi a otázku vyloučených lokalit.
20.09.2016 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novotný (198 článků) , Josef Novotný (47 článků) , Josef Novotný (198 článků)

Jednička KSČM pro Karlovarský kraj Valjentová: Komunistkou jsem z přesvědčení

 
KSČM a dalších sedm politických stran a hnutí by podle průzkumu agentury Phoenix Research překročilo v preferencích pětiprocentní hranici. Komunisty povede do krajských voleb v Karlovarském kraji Eva Valjentová, která dva měsíce už hejtmanské povinnosti zastávala. Kraj vedla zhruba dva měsíce poté, co rezignoval začátkem roku 2015 Josef Novotný, který se rozhodl pro roli poslance.
24.08.2016 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novotný (198 článků) , Josef Novotný (47 článků) , Josef Novotný (198 článků)

První karlovarský hejtman Pavel jde znovu do boje: Zastavme odchod mladých z kraje

 
Bitva hejtmanů. I tak by se daly označit letošní krajské volby v Karlovarském kraji. K těm Blesk pořádá sérii živě vysílaných debat. V nejzápadnějším cípu České republiky se o hlasy voličů bude prát první novodobý hejtman Josef Pavel (Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst). Protivníky mu budou jak současný šéf kraje Martin Havel (ČSSD), tak jeho předchůdce Josef Novotný (Volba pro Karlovarský kraj).
24.08.2016 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novotný (198 článků) , Josef Novotný (47 článků) , Martin Havel (149 článků) , Josef Novotný (198 článků) , Pavel Novotný (944 článků)

Čtyři procenta se tváří jako politická strana, ať si to dělají někde potmě. Absurdní idiotský Schapiro. Zácpa, úchylky, Pavel Novotný. Zpěvák Pepa Nos asi některé rozpálí do ruda

 
ROZHOVOR „To je úplně ta samá argumentace, jako když mám zácpu a nemůžu jít na záchod a tvrdím, že za to nemůže moje strava,“ odpovídá na dotaz ParlamentníchListů.cz v kontextu odmítání přímé souvislosti útoků s migrační krizí český písničkář, učitel jógy a jazyků Pepa Nos. Písničkář v těchto dnech na sociální síť vyvěsil své hodně expresivní vyjádření na adresu homosexuálů a v rozhovoru k tomu zdůvodňuje, proč tak činí. Navíc ještě vyzrazuje, kdo může být pro českou společnost velkým přínosem...
10.08.2016 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Pepa Nos (34 článků) , Pavel Novotný (944 článků) , Josef Novotný (198 článků) , Josef Novotný (47 článků) , Josef Novotný (198 článků)

Čtyři procenta se tváří jak politická strana, ať si to dělají někde potmě. Absurdní idiotský Schapiro. Zácpa, úchylky, Pavel Novotný. Zpěvák Pepa Nos asi některé rozpálí do ruda

 
ROZHOVOR „To je úplně ta samá argumentace, jako když mám zácpu a nemůžu jít na záchod a tvrdím, že za to nemůže moje strava,“ odpovídá na dotaz ParlamentníchListů.cz v kontextu odmítání přímé souvislosti útoků s migrační krizí český písničkář, učitel jógy a jazyků Pepa Nos. Písničkář v těchto dnech na sociální síť vyvěsil své hodně expresivní vyjádření na adresu homosexuálů a v rozhovoru k tomu zdůvodňuje, proč tak činí. Navíc ještě vyzrazuje, kdo může být pro českou společnost velkým přínosem...
10.08.2016 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Pepa Nos (34 článků) , Pavel Novotný (944 článků) , Josef Novotný (198 článků) , Josef Novotný (47 článků) , Josef Novotný (198 článků)

Exhejtman Novotný opustil ČSSD. Prý kvůli nedostatku demokracie

 
Poslanec a bývalý hejtman Karlovarského kraje Josef Novotný vystoupil z ČSSD. Novotný v únoru po tlaku strany odešel z funkce hejtmana a zůstal jen poslancem. Ve své oficiální rezignaci důvody nesdělil. ČTK o tom informoval předseda místní organizace v Sokolově a náměstek hejtmana Miloslav Čermák. Členem poslaneckého klubu ČSSD ve Sněmovně Novotný podle informací ČTK zůstává.
16.09.2015 21:41 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novotný (198 článků) , Josef Novotný (47 článků) , Josef Novotný (198 článků)

Poslanec a bývalý hejtman Novotný vystoupil z ČSSD

 
Poslanec a bývalý karlovarský hejtman Josef Novotný ve středu oznámil, že vystoupil z ČSSD. Důvodem je situace v karlovarské organizaci strany. Členem poslaneckého klubu sociální demokracie zůstává.
16.09.2015 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novotný (198 článků) , Josef Novotný (47 článků) , Josef Novotný (198 článků)

Smutné tajemství Pepy Kokty: Syna Kristiana prý neviděl rok a půl! Partyšová na to má mít nechutnou fintu!

 
Josef Kokta vám to nikdy nepotvrdí, ostatně nikdy proti své exmanželce Gabriele Partyšové nic neřekne, moderátorka toho na něj ví příliš. Náš web o ní zase nerad píše, na to jsou její spory s naším šéfredaktorem příliš známé a každý negativní článek, pokud nejde o Novotného glosu, je předem odsouzen k tomu působit zaujatě, ale jsou věci, které se - díky mimosoudním dohodám a Gábininým dlouhým prstům - jinde nedočtete.
16.03.2015 14:06 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Partyšová (325 článků) , Josef Kokta (922 článků) , Josef Novotný (198 článků) , Gabriela Smutná (5 článků) , Josef Novotný (47 článků) , Josef Novotný (198 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »