Články k osobnosti

Jordan Belfort

  producent, podnikatel, spisovatel, řečník, burzovní makléř

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jordan Belfort »
 

Jak to bylo s akciemi GameStop? Na událost, která otřásla světovými trhy, si posvítí sám „Vlk z Wall Street“

 
V lednu 2021 se mezi všemi zprávami o politice a pandemii koronaviru dostal na titulní stránky novin příběh videoherní společnosti GameStop, jejíž akcie přes noc prudce vylétly nahoru, přestože se v té době potýkala s velkými problémy. Způsobila to skupina mladých obchodníků, kteří pomocí sociálních sítí organizovali masivní odkup akcií. Tato „finanční hra“ otřásla světovými trhy a odhalila velkou mezeru v rámci burzovního trhu. Právě na příběh skupiny amatérských obchodníků, kteří přelstili profesionály z Wall Street, se v dokumentu GameStop: Ukradená Wall Street (GameStop: The Wall Street Hijack), blíže podívá samotný Jordan Belfort, přezdívaný „Vlk z Wall Street“. Film má premiéru v neděli 19. června na Discovery Channel.
15.06.2022 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Belfort (6 článků)

To se nečekalo! Vlka z Wall Street strčilo do kapsy dítě

 
Co mají společného takové hvězdy jako herečka Sofía Vergara (49), boxer Ryan García (23) nebo protřelý byznysman Jordan Belfort (59), podle kterého byl natočen film Vlk z Wall Street? Všichni nakupují obrazy u teprve desetiletého Andrese Valencii!
04.12.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Belfort (6 článků) , Ryan Wall (1 článek) , Ryan Ryan (33 článků) , Ryan Ryan (33 článků)

Vlk z Wall Street: Jak se skutečný Danny Porush vyhnul placení odškodného a který herec při natáčení přišel o zuby

 
Předlohou k filmu se stala autobiografie Jordana Belforta, který v 90. letech působil jako burzovní makléř na Wall Street. Příběh popisuje dobu, kdy Jordan zakládá svou makléřskou společnost Stratton Oakmont, se kterou mu jeho konto neustále roste.
18.04.2021 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Belfort (6 článků) , Danny Danny (53 článků)

Co ve filmu Vlk z Wall Street doopravdy šňupali a další 4 věci, které jste o filmu nevěděli!

 
Sex, drogy a peníze! A taky prostitutky, bizarní hry s trpaslíky a Wall Street jak z dob Divokého Západu. V hlavní roli Leonardo DiCaprio a krásná Margot Robbie. Film byl inspirován životem opravdového vlka z Wall Street - Jordana Belforta. Tady jsou věci, které jste o filmu netušili!
11.02.2017 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Belfort (6 článků) , Margot Robbie (69 článků)

Leonardo Dicaprio bojuje o holý život ve filmu Revenant

 
Leonardo Dicaprio se po rolích burzovního makléře Jordan Belforta (Vlk z Wall Street) a smyšlené postavy záhadného Jaye Gatsbyho (Velký Gatsby) ujal role Hugha Glasse, lovce čelícího útokům indiánu a nemilosrdné krajině plné nástrah. REVENANT Zmrtvýchvstání přichází do českých kin.
13.01.2016 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Belfort (6 článků)

Sexuální orgie, laviny kokainu a DiCaprio jako utržený ze řetězu! To je dnešní start filmového kanálu Prima Max!

 
Vlk z Wall Street odstartuje dnes večer ve 20:11h nový filmový kanál Prima MAX. V hlavní roli kontroverzního bijáku plného sexu, drog a černého humoru natočeného podle bouřlivého života realitního makléře Jordana Belforta (53) exceluje Leonardo di Caprio (41).
23.11.2015 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Belfort (6 článků) , Max Wall (2 články)
« Předchozí 1 Další »