Články k osobnosti

Jonah Hill

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jonah Hill »
 

Hvězda Vlka z Wall Street (37) se plácla přes kapsu: Domek v Malibu s vlastní lagunou za 200 milionů!

 
Přestože podle kritiků není komik Jonah Hill (37) zrovna nejvyhledávanější celebritou, finančně na tom není vůbec špatně. Místo toho, aby teď v době koronavirové pandemie počítal každou korunku, on naopak investoval do koupě nemovitosti. A stála ho pořádný balík!
30.05.2021 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Jonah Hill (17 článků)

Kuriozity z natáčení: Hollywoodský herec skončil kvůli šňupání nadměrného množství „falešného kokainu“ v nemocnici

 
Herci jdou pro roli často až na hranici svých možností, občas i za ni. Poměrně kuriózní je v tomto směru příhoda herce Jonaha Hilla, která je staršího data, ale stojí za to. Při natáčení filmu Vlk z Wall Street šňupal tolik práškového vitaminu D, který představoval kokain, že si přivodil zdravotní potíže.
27.03.2021 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Jonah Hill (17 článků)

Známý herec Jonah Hill neuvěřitelně zhubl: Jak to dokázal?

 
Zhubnout jde, když se chce. Své by o tom mohl vyprávět oblíbený americký herec Jonah Hill, který se změnil k nepoznání. Zatímco dříve ho diváci znali jako pořádného tlouštíka, který měl na těle spoustu kilogramů navíc, teď se pyšní skvělou postavou. A výsledek stojí za to.
20.12.2020 08:01 |

podobné články

Osobnosti: Jonah Hill (17 článků)

DiCaprio, Streepová a Perry z Přátel v komedii o konci světa, kterému lidi neuvěří

 
Dlouhá řada hvězd figuruje v připravované komedii režiséra Adama McKaye Don’t Look Up. Mimo jiné Leonardo DiCaprio, Meryl Streepová, Matthew Perry, Jonah Hill, Cate Blanchettová, Jennifer Lawrencová a Timothée Chalamet.
15.10.2020 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Perry (94 článků) , Jonah Hill (17 článků) , Timothée Chalamet (13 článků) , Matthew Perry (34 článků)

Hvězda Vlka z Wall Street je single. Herec a jeho ex odvolali zásnuby

 
Herec Jonah Hill a jeho expartnerka Gianna Santos odvolali zásnuby. Podle informací amerických médií se rozešli před šesti týdny. Kouzlo prý pominulo.
13.10.2020 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Jonah Hill (17 článků) , Santos Santos (5 článků)

Věčný puberťák Jonah Hill: Hubne ve vlnách!

 
Byl hvězdou pubertálních komedií (např. Jump Street 21) i filmu Vlk z Wall Street. Dnes už je sice Jonahu Hillovi už 36 let, zjevně se však cítí stále mlád a rozpustile si na surfu užívá vln.
17.03.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jonah Hill (17 článků)

Komik Jonah Hill zhubnul k nepoznání, natáčí film s Emmou Stone

 
Jonah Hill (33) hrál vždy dobromyslné tlouštíky, proto bylo jeho místo v komediích. S tím je konec, Jonah totiž neuvěřitelně zhubnul!
04.09.2017 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jonah Hill (17 článků) , Emma Stone (59 článků)

Emma a Jonah v blázinci. Netflix chystá další seriál

 
Internetový Netflix dává tradičním televizím pořádně zabrat. Dalším jeho projektem má být seriál Maniac o obyvatelích jedné psychiatrické léčebny, kde si zahrají hollywoodští herci Emma Stoneová a Jonah Hill.
24.03.2016 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Jonah Hill (17 článků)

Známý herec znovu prohrává boj s váhou: Takhle obézní ještě nikdy nebyl

 
Jeho tělesné proporce jej předurčují ke ztvárňování určitého typu filmových postav, které si nějaké to kilo navíc žádají, jenže snímky z natáčení jeho posledního filmu naznačují, že Jonah Hill popustil uzdu svým chutím naplno a nadějný úbytek na váze ze začátku letošního roku je minulostí.
01.05.2015 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jonah Hill (17 článků)

Hvězda Vlka z Wall Street pořádně přibrala: Ručička na váze překročila 135 kg

 
Herec Jonah Hill (31), kterého můžeme znát z filmů Vlk z Wall Street nebo Jump Street 21 a 22, vždycky bojoval s váhou. Zdá se, že tento boj pro něj začíná být stále těžší a těžší. Ještě před natáčením svého nového filmu Arms and the Dudes totiž pořádně nakynul.
30.04.2015 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Jonah Hill (17 článků)

DiCaprio a Greengrass rozkryjí příčiny útoku na olympiádě

 
Leonardo DiCaprio spolu s Jonahem Hillem plánují film o událostech bombového útoku při olympijských hrách v Atlantě. Příběh neprávem obviněného Richarda Jewella natočí Paul Greengrass.
12.09.2014 08:16 |

podobné články

Osobnosti: Paul Greengrass (8 článků) , Jonah Hill (17 článků)

Proměna hvězdy trháku Vlk z Wall Street: Za tři roky navrch třicet kilo!

 
Obávanému jo-jo efektu v Hollywoodu vládne tento třicetiletý herec, komik, producent a filmař. S jeho váhou je to jako na houpačce, ale během posledních tří let se zakulatil až nezdravě. Jonahu Hillovi nepomohl během události Muž roku v Londýně ani na míru střižený oblek v zužující černé barvě.
03.09.2014 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jonah Hill (17 článků)

Chcete vědět, kolik si vydělal peněz herec Jonah Hill za svou účast ve filmu Vlk z Wall Street? Tomu neuvěříte!

 
O "hollywoodských":http://www.extra.cz/tema/hollywood hercích je známo, že za měsíc práce dostanou třeba desítky milionů dolarů. Rozhodně nejsou chudí. Občas se ale objeví role, kterou by rádi měli klidně zadarmo.
23.01.2014 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jonah Hill (17 článků)

Vlk z Wall Street: Místo kokainu šňupali vitaminy! Dostal jsem z nich zánět průdušek, stěžuje si Hill

 
Ve filmu Vlk z Wall Street se mluví hodně sprostě - a taky se tam hodně šňupe. Pravý kokain by se tvůrcům trochu prodražil, nehledě na to, co by to udělalo s herci, a tak se uchýlili k náhražce. Jonah Hill i Leonardo DiCaprio se tak "zfetovali" vitaminem B! Za šest měsíců se ho nadýchali tolik, že z toho chudák Hill dostal zánět průdušek.
21.01.2014 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Jonah Hill (17 článků)

Jak vznikla Apokalypsa v Hollywoodu

 
Je jich šest a společně natočili komedii, v níž všichni hrají sami sebe. James Franco, Jonah Hill, Seth Rogen, Jay Baruchel, Danny McBride a Craig Robinson. Rogen společně s Evanem Goldbergem navíc napsali scénář a poprvé se také postavili za kameru jako režiséři. Je z toho Apokalypsa v Hollywoodu.
10.11.2013 10:46 |

podobné články

Osobnosti: James Franco (101 článků) , Jonah Hill (17 článků) , Seth Rogen (29 článků) , Jay Baruchel (2 články) , Craig Robinson (2 články) , Danny Goldberg (1 článek)

Filmové premiéry: Enderova hra, Velká nádhera, Ptačí úlet, Hoteliér a Apokalypsa v Hollywoodu

 
Enderova hra je výpravná sci-fi podle slavné stejnojmenné knihy. V prostředí vysoké smetánky podmanivého Říma se odehrává Velká nádhera. Odstranit krůty ze svátečního stolu Dne díkůvzdání, to je ambiciózní plán dvou krocanů v animovaném filmu Ptačí úlet. Režisér Josef Abrhám natočil dokument Hoteliér, v němž Jan Kačer po letech znova zkouší titulní divadelní hru. James Franco, Jonah Hill, Seth Rogen, Jay Baruchel, Danny McBride a Craig Robinson hrají sami sebe v komedii Apokalypsa v Holyywoodu.
31.10.2013 07:05 |

podobné články

Osobnosti: James Franco (101 článků) , Josef Abrhám (252 článků) , Jonah Hill (17 článků) , Jan Kačer (153 článků) , Seth Rogen (29 článků) , Jay Baruchel (2 články) , Craig Robinson (2 články)

Neuvěřitelné: Herec Jonah Hill se za půl roku proměnil z tlouštíka ve štíhlého muže

 
Americký herec Jonah Hill (27), hvězda filmů Dostaň ho tam, Superbad nebo Bezva vejška, se ve středu objevil na udělování sportovních cen EPSY a své okolí šokoval. Nikdo ho totiž nebyl schopen poznat.
17.07.2011 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jonah Hill (17 článků)
« Předchozí 1 Další »