Články k osobnosti

Jonah Falcon

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jonah Falcon »
 

VIDEO: Nejdelší penis světa měří ohromných 48 centimetrů!

 
Nejdelší penis světa nemá Američan Jonah Falcon, nýbrž Mexičan Roberto Esquivel Cabrera. Ohromný pohlavní úd, který má podle lékařů osmačtyřicet centimetrů na délku, mu však žádné životní štěstí nepřinesl. Gigantický pyj totiž nahání hrůzu všem a Cabrera žije v osamění bez naděje, že najde partnerku.
31.08.2015 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Jonah Falcon (9 článků) , Roberto Cabrera (12 článků)

Muž s NEJVĚTŠÍM PENISEM na světě: Menší bych nechtěl ani za nic! (VIDEO)

 
Není schopen vytvořit si dlouhodobý vztah a většinu lidí zajímá jen proto, že má největší pyj na světě. Jonah Falcon z USA ale přesto tvrdí, že by menší pyj nechtěl ani za nic. Se svým čtyřiatřicet centimetrů velkým pohlavním údem, který je delší než jeho předloktí a silnější než jeho zápěstí, je nadmíru spokojený. Přestože mu ztopoření trvá opravdu dlouho a souložit nemůže jako muž s poloviční výbavou.
29.08.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jonah Falcon (9 článků)

Muž s nějvětším PENISEM na světě: Víme, komu ho daruje po smrti! (VIDEO)

 
Američan Jonah Adam Falcon přijal nabídku Islanďana Sigurðura Hjartarsona a věnuje jeho Islandskému falickému muzeu svůj obří penis. Ten měří v klidu čtyřiadvacet a v erekci čtyřiatřicet centimetrů. Bisexuální herec z USA je hrdý na to, že bude po smrti jeho pyj vystaven mezi koňským, plejtváčím či medvědím.
06.05.2014 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jonah Falcon (9 článků)

34 cm v akci! Má NEJVĚTŠÍ přirození na světě a tvrdí: Žádná mě nechce!

 
Američan Jonah Falcon má problém. Zatímco mnoho mužů na světě touží mít větší penis, u něj je to zcela obráceně. Má tak velké přirození, že s tím má u žen problém. Ne každá žena je totiž při sexu s délkou jeho penisu spokojená.
21.10.2013 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jonah Falcon (9 článků)

Dámy, máte šanci! Muž s největším penisem hledá přítelkyni

 
Nezadané dámy, zbystřete! Velmi obdařený (možná až moc) muž Jonah Falcon hledá přítelkyni. Otázkou ovšem je, jestli ji se svými neuvěřitelnými 34 centimentry, které v kalhotech ukrývá, má vůbec šanci najít.
14.03.2013 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jonah Falcon (9 článků)

Největší penis v kalhotách: Chlouba nebo prokletí?

 
Jedenačtyřicetiletý Američan Jonah Falcon měl problémy při bezpečnostní prohlídce na letišti v San Francisku kvůli podezřelému balíčku v kalhotách. Vše bylo ale v pořádku, Jonah má totiž údajně největší penis na světě.
01.08.2012 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Jonah Falcon (9 článků)

Muže s největším penisem na světě obvinili na letišti, že nese v kapse bombu

 
Jonah Falcon má největší penis na světě, v erekci měří 34 centimetrů a i v klidovém stavu má jen o deset centimetrů méně. Pro jednačtyřicetiletého herce z New Yorku to však není žádná výhoda. Má problém najít si přítelkyni a hlavně jeho naditý rozkrok budí pozornost, kam přijde. Teď si kvůli obřímu penisu užil šikanu na letišti v San Franciscu. Celníci ho nechtěli pustit dál, protože mu nevěřili, že má v kalhotách skutečně jen vlastní přirození.
17.07.2012 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jonah Falcon (9 článků)

Muž s nejdelším penisem vyděsil ochranku letiště: Má tam bombu, báli se!

 
Do prekérní situace se dostal na letišti Američan Jonah Falcon (41). Při průchodu bezpečnostním rámem ho zastavila ochranka s podezřením, že má v kalhotách nebezpečný předmět. Zbraň to skutečně byla, ale jeho mužská. Jonah se totiž velikostí svého penisu proslavil…
17.07.2012 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Jonah Falcon (9 článků)

Koukejte: Tohle je majitel největšího penisu na světě. Jeho přednost je pro něj prokletím

 
Američan Jonah Falcon (41) se pyšní tím, o co stojí řada mužů - největším mužstvím na světě. Sám svoje „nej“ ale prý považuje spíše za prokletí než za výhodu.
31.08.2011 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Jonah Falcon (9 článků)
« Předchozí 1 Další »