Články k osobnosti

Johnson Johnson

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Johnson Johnson »
 

Neuvěřitelná diagnóza: Dívka (15) po cestě do nemocnice sama určila příznaky rakoviny pomocí Googlu

 
Doktoři mladé Amelii Johnson diagnostikovali anémii z nedostatku železa. Poté, co byla poslána domů, si sama na internetu dohledala příznaky a správně určila, že se jedná o mnohem horší nemoc - rakovinu.
16.09.2020 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Johnson Johnson (162 článků)

Jednají s námi, jak kdyby měli na stole revolver. Rozhořčené vystoupení Borise Johnsona o chování EU

 
Britský premiér Boris Johnson prohlásil, že Evropská unie hrozí Británii, že zavede blokádu na vývoz britských zemědělských výrobků do Evropské unie. „EU s námi jedná s revolverem na stole a já doufám, že ho dá pryč, ať můžeme dosáhnout podobné dohody o volném obchodu, jakou má Velká Británie například s Kanadou,“ pověděl britský předseda vlády. I kvůli tomu podporuje premiér sporný zákon, který prý porušuje mezinárodní právo.
15.09.2020 20:26 |

podobné články

Osobnosti: Johnson Johnson (162 článků)

Šest lidí a dost: Johnson v Anglii redukoval sešlosti na nejvýš dvě domácnosti

 
V Anglii se bude moci scházet nanejvýš šest osob. Toto jediné „pravidlo šesti“ od pondělí nahradí stávající zákazy sešlostí více než 30 lidí a také pravidlo, že se mohou scházet členové nejvýš dvou domácností. Řekl to ve středu britský premiér Boris Johnson k novým vládním opatřením proti šíření koronaviru. Lidé podle předsedy vlády musí co nejvíce omezit kontakt s ostatními.
09.09.2020 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Johnson Johnson (162 článků)

Párty jen pro šest lidí. Po rekordním nárůstu nových případů Anglie zpřísní opatření

 
Vzhledem k prudkému nárůstu případů nákazy koronavirem budou v Anglii od pondělí 14. září zakázány společenské sešlosti s účastí více než šesti lidí. Za porušení opatření, které se netýká pracovišť a škol, bude hrozit pokuta. Informovala o tom agentura Reuters, podle níž premiér Boris Johnson dnes oznámí další podrobnosti.
09.09.2020 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Johnson Johnson (162 článků)

Britové už zase hrozí EU krachem jednání. Tentokrát kvůli dohodě o budoucích vztazích

 
Nebude-li dohoda o budoucích vztazích Británie s Evropskou unií hotová do říjnového summitu unijních lídrů, pak by se obě strany měly smířit s krachem jednání a „jít dál“. Před novým blokem rozhovorů mezi vyjednávacími týmy to dnes řekne britský premiér Boris Johnson, avizovala jeho kancelář. Irský ministr zahraničí Simon Coveney zároveň varoval Londýn v souvislosti se zprávou deníku Financial Times (FT), podle níž britská vláda chystá zákon, který by zneplatnil části brexitové dohody.
07.09.2020 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Simon Coveney (1 článek) , Johnson Johnson (162 článků)

Premiér porazil koronavirus a „šlápnul“ do hubnutí. Po parcích ho prohání trenér celebrit

 
Britský ministerský předseda Boris Johnson to s hubnutím myslí vážně. Po úspěšném boji s nákazou koronavirem, kdy byl ve vážném ohrožení, si nyní najal osobního trenéra Harryho Jamesona. Ten je na ostrovech známý především jako kouč celebrit, neboť už v minulosti spolupracoval s několika hvězdami, kterým pomáhal shodit kilogramy a zlepšit fyzičku. Stejný úkol ho nyní čeká s premiérem, který v minulých měsících vyhlásil ve Spojeném království válku s obezitou. Informoval o tom britský deník Daily Mail.
29.08.2020 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Harry Johnson (5 článků) , Harry Harry (740 článků) , Johnson Johnson (162 článků)

Premiér stanuje v „týpíčku“. A rozlítil farmáře: Na vyprahlé louce rozdělal oheň

 
Britský premiér Boris Johnson dostál svému slovu a společně se snoubenkou Carrie Symondsovou, tříměsíčním synem Wilfredem a psem Dilynem vyrazil na dovolenou do Skotska, novináři Daily Mailu ho vystopovali na odlehlém pobřeží. Zatímco Británie čelí rapidnímu nárůstu nových případů koronaviru a dalším restrikcím, premiér dovolenkuje v „týpíčku“.
22.08.2020 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Johnson Johnson (162 článků)

Johnson vyrazil s „vydřičkou“ do kempu. Macron vzal manželku k moři na riviéře

 
Kam v době pandemie na dovolenou, to je otázka, kterou si kladou i světoví lídři. Zatímco britský premiér Boris Johnson (56) musel opustit od záměru vyjet do Řecka nebo třeba do Karibiku, kam v minulosti bral svoji snoubenku Carrie Symondsovou (32), a spokojit se s prázdninami v Británii, francouzský prezident Emmanuel Macron (42) neváhal. S manželkou Brigitte (67) jako každý rok zamířil do letního prezidentského sídla Fort de Brégançon na Francouzské riviéře.
15.08.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (454 článků) , Kam Kam (209 článků) , Johnson Johnson (162 článků)

Tady vidíš, na koho letí přepychové baby, smál se ocicmaný Fidel Castro. Neuvěřitelné vzpomínky Josefa Skály na světové státníky

 
Kudy se do politiky vrátí charisma? Kam sahá Macron Charlesi de Gaullovi? Bezdětná „Bundesmutti“ Willy Brandtovi? Boris Johnson Winstonu Churchillovi? Jen v osobách a obsazení to není. Elity, vládnoucí většině zdrojů planety, degenerují, srovnává někdejší místopředseda KSČM a pamětník Josef Skála.
13.08.2020 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Fidel Castro (202 článků) , Willy Brandt (6 článků) , Winston Churchill (159 článků) , Fidel Castro (53 článků) , Kam Kam (209 článků) , Willy Willy (6 článků) , Johnson Johnson (162 článků)

Migranti plují do Anglie. Farage: Dělejte něco! Kašlete na OSN

 
Britský brexitář Nigel Farage se vrhl na téma migrace. Země pod vládou Alžběty II. totiž prý čelí „letní invazi“, protože se do ní plaví migranti z Francie na člunech. A chce, aby s tím premiér Boris Johnson něco udělal. Ne aby poslal lodě do kanálu La Manche, ale aby k problému přistoupil po australsku.
11.08.2020 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Nigel Farage (110 článků) , Johnson Johnson (162 článků)

Premiér Johnson s „vydřičkou“ a synem plánuje dovolenou. Kam v době koronaviru vyrazí?

 
Britský premiér Boris Johnson přiznal, že se se snoubenkou Carrie Symondsovou a malým synem Wilfredem chystá na dovolenou. Aby podpořil domácí turismus a ekonomiku v době koronaviru, na konci srpna vyrazí do Skotska. Naposledy svou „vydřičku“, jak partnerce láskyplně říkává, vyvezl do Karibiku, kde ji požádal o ruku. Skotsko si podle všeho Johnson vybral záměrně, žene ho tam zintenzivnění snah o skotskou nezávislost, uvedl list Daily Mail.
09.08.2020 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (209 článků) , Johnson Johnson (162 článků)

Britský premiér si kreslil s dětmi ve škole. Povedla se mu beruška

 
Britský premiér Boris Johnson navštívil školu na jihovýchodě země v rámci propagace zvýšení financování škol o čtyři procenta, které schválila jeho vláda. Během setkání si užil s dětmi stavění autíček a kreslení. Dětem nakreslil dle jeho vlastních slov „naštvanou berušku“.
22.07.2020 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Johnson Johnson (162 článků)

Nákup bez roušky se prodraží až o 3000 korun. V Anglii přitvrdili, pokuty rozdá policie

 
Británie zavede od 24. července po dlouhém váhání povinné nošení roušek v obchodech. V pondělí pozdě večer to uvedla agentura PA. V úterý by nařízení měl oznámit ministr zdravotnictví Matt Hancock, televize Sky News nicméně informuje, že už s tím přišel premiér Boris Johnson. Za porušení protikoronavirového opatření bude hrozit pokuta až 100 liber (2950 Kč), kdo ji stihne zaplatit do 14 dnů, vyjde ho na polovic. Dodržování opatření má kontrolovat policie, ne personál.
14.07.2020 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Matt Hancock (3 články) , Hancock Hancock (7 článků) , Johnson Johnson (162 článků)

Zděšený premiér chce vrátit lidi do kanceláří. Firmy home office hájí kvůli úsporám

 
Britský premiér Boris Johnson je podle svých slov zděšen tím, jaký dopad mají prázdné ulice na centra měst. Naléhá proto na podniky, aby svým zaměstnancům - pokud je to možné - umožnili návrat do práce. Zaměstnavatelé však s takovým krokem váhají, začínají na ně totiž dopadat ekonomické důsledky pandemie. A lidé pracující z domova jsou pro ně levnější.
11.07.2020 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Johnson Johnson (162 článků)

Strach z druhé vlny žene tlouštíky do „fitek“. Do hubnutí se pustil i premiér

 
Nespočet studií a lékařů potvrdilo, že nadváha ztěžuje průběh koronaviru, své o tom ví například britský premiér Boris Johnson (56). Ten s nákazou způsobující nemoc covid-19 bojoval na přelomu března a dubna, skončil na jednotce intenzivní péče, kde lékaři několik dní bojovali o jeho život. Sám premiér následně přiznal, že k jeho vážnému stavu přispěla i nadváha a dal se na hubnutí. K hubnutí vyzvala celou Británii také zástupkyně hlavního zdravotnického poradce britské vlády Chrise Whittyho Jenny Harriesová. Stejně jako další experti se obává druhé vlny koronaviru, informoval list Daily Mail.
10.07.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Chris Johnson (1 článek) , Chris Johnson (1 článek) , Chris Johnson (1 článek) , Chris Johnson (1 článek) , Johnson Johnson (162 článků)

Premiér se po měsících karantény nechal ostříhat. Johnson zašel i do hospody

 
Zatímco nůžky ve společnosti mezi bohatými a chudými se tradičně spíš rozevírají, kadeřnické nůžky bohaté i chudé spojují. Své o tom vědí Britové, kterým se kadeřnické salony znovu otevřely až v sobotu 4. července. Několik měsíců byly zavřené kvůli koronaviru a karanténě. Mezi těmi, kdo se sestřihem dlouho neváhal, byl i britský premiér Boris Johnson. Podobně jako on v Česku na kadeřnické křeslo spěchal v květnu i český ministerský předseda Andrej Babiš (ANO). Johnson využil také otevření hospod a hned v sobotu si dal drink, upozornila britská média.
06.07.2020 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19327 článků) , Johnson Johnson (162 článků)

Premiérův otec odletěl přes zákazy do vily v Řecku. „Smrdí to,“ útočí na Johnsona opozice

 
Britský premiér Boris Johnson (56) řeší další skandál, tentokrát mu zavařil jeho otec Stanley (79), který si i přes stále platná omezení cestování vyjel do Řecka, kde má vilu. Snímky z cesty se starší z Johnsonů pochlubil na své sociální síti. Premiérův otec obešel řecké nařízení, tamní letiště jsou totiž otevřena jen pro 25 zemí Evropské unie a 14 mimo ni, v seznamu „vyvolených“ Británie chybí. Přímá spojení mezi Británií a Řeckem budou obnovena k 15. červenci. Stanley Johnson letěl přes Bulharsko, uvedl list Daily Mail.
03.07.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Johnson Johnson (162 článků)

Johnson po koronaviru „zatočil“ s nadváhou. Údajně zhubl 12 kilo, milované párky oželil

 
Britský premiér Boris Johnson (56) slaví první úspěch v boji s obezitou. Byla to totiž právě nadváha, které přičítal ztížený boj s koronavirem. S nákazou premiér zápolil na přelomu března a dubna, strávil dokonce několik dní na jednotce intenzivní péče a lékaři se obávali o jeho život. Experti poznamenali, že u pacientů s nadváhou má koronavirus způsobující nemoc covid-19 těžší průběh. Toho si je vědom i Johnson, proto se rozhodl jít příkladem a zhubnout. Ve snaze ho podporuje nejen snoubenka Carrie Symondsová, ale také královna Alžběta II., která mu udělila speciální povolení běhat v zahradách Buckinghamského paláce, uvedl list The Sun.
27.06.2020 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Johnson Johnson (162 článků)

„Už jsem vyměnil hodně plen.“ Premiér Johnson řekl, jak doma pomáhá snoubence se synkem

 
Britský premiér Boris Johnson (56) tenhle týden představil další fázi uvolňování restrikcí, z parlamentu ale rychle běžel domů, kde na něj čeká jeho snoubenka Carrie Symondsová (32) a malý syn Wilfred. Tomu budou 29. června dva měsíce, předseda vlády se tisku svěřil, že své přítelkyni s dítětem pomáhá a často přebaluje. S výměnou plenek má Johnson zřejmě zkušenosti, kromě Wilfreda má dalších 5 potomků, informoval list The Independent.
25.06.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Tom Johnson (1 článek) , Tomu Tomu (128 článků) , Johnson Johnson (162 článků)

„Hibernace spěje ke konci,“ oznámil Johnson. V Británii otevřou hospody i kadeřnictví

 
Británie za necelé dva týdny zažije zásadní krok na cestě k návratu k životu před koronavirem. Ministerský předseda Boris Johnson v úterý v parlamentu představil další postup při uvolňování restrikcí a řekl, že v Anglii se od 4. července otevřou restaurace, kina, hotely, kadeřnictví či muzea. Kromě toho se má zmírnit i pravidlo o dodržování bezpečné vzdálenosti na veřejnosti: v místech, kde není možné mít od druhých odstup dva metry, bude napříště stačit jen jeden metr.
23.06.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Johnson Johnson (162 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »