Články k osobnosti

Johnny Galecki

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Johnny Galecki »
 

Leonard z Teorie velkého třesku je otcem! Máme srdce plné vděčnosti, řekl dojatě

 
Představitel Leonarda z Teorie velkého třesku se stal otcem! Herec Johnny Galecki (44) se pochlubil narozením synka, kterého mu dala přítelkyně Alaina Meyerová (21).
05.12.2019 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Galecki (12 článků) , Johnny Johnny (62 článků)

Představitel Leonarda z Teorie velkého třesku je otcem: Chlapečka mu porodila o 23 let mladší přítelkyně

 
A je to kluk! Johnny Galecki, který hrál v seriálu postavu Leonarda, se na Instagramu pochlubil fotkou, kde spolu s přítelkyní Alainou Meyer drží za ručičky svého prvního společného potomka.
05.12.2019 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Galecki (12 článků) , Johnny Meyer (1 článek) , Johnny Johnny (62 článků)

Leonard z Teorie velkého třesku vyvedl o 22 let mladší, vysokou a pokérovanou partnerku

 
O vztahu Johnnyho Galeckiho (43) a modelky a herečky Alainy Meyer (21) se v zahraničí píše už drahnou dobu. Oni sami se k němu dlouho vyjadřovali maximálně prostřednictvím fotek na sociálních sítích a k nim připojených komentářů a hashtagů. Teprve v půlce listopadu se spolu poprvé objevili ve společnosti na předávání People's Choice Awards. V neděli pak na Zlatých glóbech.
09.01.2019 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Galecki (12 článků)

Hvězda Teorie velkého třesku přišla o dům! Hercův ranč lehl popelem

 
Hvězda seriálu Teorie velkého třesku (The Big Bang Theory) přišla o dům! Milovaný ranč Johnnyho Galeckiho (42), který v seriálu ztvárňuje vědce Leonarda, lehl popelem při masivním lesním požáru.
28.06.2017 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Galecki (12 článků)

Tady Johnny Galecki z Velkého třesku souložil s Kaley Cuoco: Máme fotky z jeho ložnice!

 
Penny z Teorie velkého třesku se rozvádí a kdo jiný ji měl poskytnout náruč než její nejbližší kolega Johnny Galecki? V Hollywoodu se totiž šušká, že tihle dva to spolu nějakou dobu táhli. A to v době, kdy si Kaley Cuoco prožívala s manželem Ryanem Sweetingem ty nejhorší hádky. Johnny teď prodává svoje sídla a my se můžeme podívat, jak vypadá ložnice, kde se herci scházeli.
24.03.2016 13:21 |

podobné články

Osobnosti: Kaley Cuoco (82 článků) , Johnny Galecki (12 článků) , Ryan Sweeting (21 článků)

Dali to Penny a Leonard z Teorie velkého třesku zase dohromady? Fotky řekly víc než tisíc slov

 
Když se loni Kaley Cuoco rozešla s manželem Ryanem Sweetingen, spousta lidí doufala, že to dá znovu dohromady s hereckým kolegou Johnnym Galeckim. Vždyť je pojí nejen osm let v seriálu Teorie velkého třesku, ale i společná minulost, kdy tvořili pár. Že k sobě tihle dva mají stále skutečně blízko, bylo znát i ve středu během vyhlašování People’s Choice Awards 2016.
07.01.2016 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Kaley Cuoco (82 článků) , Johnny Galecki (12 článků)

Kaley Cuoco-Sweeting: 'Manžel miluje mého expartnera!'

 
Jen málo lidí spolu po rozchodu dokáže vycházet tak dobře, jako Kaley Cuoco a Johnny Galecki. Čtyřicetiletý herec si ovšem skvěle rozumí i se svým "náhradníkem" Ryanem Sweetingem.
23.09.2015 09:16 |

podobné články

Osobnosti: Kaley Cuoco (82 článků) , Johnny Galecki (12 článků) , Ryan Sweeting (21 článků)

Johnny Galecki a Kelli Garner se rozešli

 
Devětatřicetiletý americký herec, známý všem divákům seriálu Teorie velkého třesku , je po dvou letech opět single.
28.08.2014 14:11 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Galecki (12 článků) , Kelli Garner (4 články)

Sheldon, Penny a Leonard podepsali smlouvy, mají 20 miliónů za díl Teorie velkého třesku

 
Herci z populární série Teorie velkého třesku podepsali nové smlouvy. Jim Parsons, Johnny Galecki a Kaley Cuocová mají tučné honoráře jisté, Simon Helberg a Kunal Nayyar zatím ne.
05.08.2014 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Galecki (12 článků) , Simon Helberg (6 článků) , Jim Parsons (26 článků) , Kunal Nayyar (7 článků) , Sheldon Leonard (3 články)

Teorie velkého pupku: Leonard si svůj pivní mozol hýčká, stejně jako přítelkyni

 
Johnny Galecki (38), který ztvárňuje Leonarda Hofstadlera, vyrazil na dovolenou do Mexika a ukázal tam, že se nemá vůbec špatně. Teorie velkého třesku bude totiž podle Leonardova pupku za chvíli přejmenovaná na Teorii velkého pupku. Johnny si ale ze své postavy nic nedělá a nevadí to ani jeho přítelky Kelli.
07.01.2014 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Galecki (12 článků)

Pupkáč Leonard z Teorie velkého třesku se na pláži tulil k pěkně tvarované přítelkyni ve spodním prádle

 
Romantická dovolená dokáže dokonale nakopnout skomírající vztah, ale jak se zdá, Johnny Galecki s přítelkyní Kelli Garner nic takového nepotřebují. Osmatřicetiletý americký herec proslulý jako intelektuál Leonard Hofstadler ze sitcomu Teorie velkého třesku se od své pohledné partnerky na pláži v mexickém Los Cabos nehnul na krok a vzájemné něžnosti nebraly konce.
07.01.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Galecki (12 článků) , Kelli Garner (4 články)

Leslie z Teorie velkého třesku: Že jsem lesba, jsem poznala s Leonardem

 
Osmatřicetiletá herečka Sara Gilbertová přiznala, že svou odlišnou sexuální orientaci si uvědomila, když randila s hereckým kolegou Johnnym Galeckim. Dohromady se dali v 90. letech při natáčení seriálu Roseanne a později si zahráli také v Teorii velkého třesku. Další články k tématu: Zpěvačka Linda Perry se zasnoubila s herečkou ze seriálu Roseanne Penny z Teorie velkého třesku vyměnila Supermana za tenistu Potvrzeno: Superman sbalil Penny z Teorie velkého třesku Věda v Big Bang Theory: Leonard balí Penny na holografický princip Teorie velkého třesku se vrací, Leonarda čeká citová maturita s Penny Profesor Proton se vrátí do Teorie velkého třesku. I s hereckou cenou
14.09.2013 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Linda Perry (13 článků) , Roseanne Barr (30 článků) , Johnny Galecki (12 článků) , Sara Gilbert (10 článků) , Linda Perry (13 článků) , Linda Leonard (1 článek)
« Předchozí 1 Další »