Články k osobnosti

Johnny Depp

  herec, režisér, producent, kytarista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Johnny Depp »
 

Týrání mužů. Bývalý legionář prolamuje tabu

 
„Násilí páchané na mužích je nejen ve světě, ale i v České republice zahaleno nepropustnou mlhou," uvědomil si bývalý příslušník francouzské cizinecké legie a autor několika knih Patrik Klán a začal se tomu věnovat. Sepsal obsáhlou diplomovou práci, v níž třeba zmínil zkušenost amerického herce Johnnyho Deppa s domácím násilím. Tento jev se jen pomalu dostává do povědomí společnosti.
20.01.2024 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1062 článků) , Johnny Johnny (301 článků)

KVÍZ Jak dobře znáte největší hollywoodské milostné eskapády? Otestujte svoje znalosti

 
Bouřlivé vztahy a ještě bouřlivější rozchody patří k Hollywoodu stejně jako filmy. Vztah Brangeliny nebo Johnnyho Deppa a Winony Ryder sledovali ve své době všichni. Tetování Winona Forever by mohlo povídat. Jak dobře znáte nejslavnější hollywoodské páry a jejich milostné eskapády? Vyzkoušejte si vaše znalosti v našem kvízu.
21.11.2023 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Winona Ryder (32 článků) , Johnny Depp (1062 článků) , Johnny Johnny (301 článků)

S Hollywoodem skončil. Johnny Depp už chce točit jen menší projekty

 
Z vrcholu se dá padnout jen na dno, a když se tak stane, asi to dost bolí. Johnny Depp o tom ví své, z jedné z největších hollywoodských hvězd se stal člověkem, se kterým filmový průmysl nechtěl mít nic společného. Jemu se však povedlo od toho dna odrazit. Ale sám ví, že věci už nikdy nebudou takové jako dřív. A podle všeho mu to ani nevadí.
15.11.2023 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1062 článků) , Johnny Johnny (301 článků)

Z dětské hvězdičky královnou hororu: Jenna Ortega měla randit s Deppem, nyní točí s Burtonem

 
Jenna Ortega se stala doslova přes noc slavnou, když koncem roku 2022 ztvárnila roli Wednesday. Ta jí vynesla nominaci na Zlatý glóbus a spolupráci s Timem Burtonem na filmu Beetlejuice 2. Je jí teprve 21 let a v Americe se o ní mluví jako o módní ikoně a zároveň nové královně hororu, jak ji nazval Collider a zmapoval její cestu. A aby toho nebylo málo, nedávno se objevily zvěsti, že randí s Johnnym Deppem, což se však ukázalo jen jako přání fanoušků. Alespoň prozatím.
29.10.2023 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1062 článků) , Tim Burton (160 článků) , Jenna Ortega (5 článků)

Velká pocta pro český talent. Osmiletá Adélka Hesová si zahrála po boku dcery Johnnyho Deppa

 
Vycházející hvězdička Adéla Hesová čím dál víc proniká do světa šoubyznysu. Za sebou má v pouhých osmi letech už spoustu hereckých i pěveckých zkušeností, nyní ale okusila úplně něco nového. Spojila totiž síly s americkou produkcí, která ji obsadila do role po boku Lily-Rose Depp, dcery Johnnyho Deppa. V rozhovoru pro eXtra.cz malá umělkyně prozradila, jak se jí s americkou hvězdou natáčelo. 
02.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1062 článků) , Johnny Johnny (301 článků)

Milovník slavných dcer: Filmový Elvis vyměnil Lily-Rose Depp za mladou Crawford

 
Představitel Elvise Austin Butler (32) ukázal krásnou přítelkyni. Jedná se o dceru slavné modelky Cindy Crawford (57) Kaiu Gerber (21), která jako by své mamince z oka vypadla. Pár už spolu randí nějakou dobu. Nyní byli zachyceni, jak jdou společně na večeři v Beverly Hills, jak zaznamenal web Daily Mail. Předtím herec chodil s dcerou Johnnyho Deppa Lily-Rose Depp. 
29.08.2023 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Cindy Crawford (241 článků) , Johnny Depp (1062 článků) , Cindy Crawford (225 článků) , Johnny Johnny (301 článků) , Austin Rose (1 článek)

Depp vs. Heard: Diváci nový dokument cupují. Dělá z Amber oběť a hrdinku, zlobí se

 
Nový dokument od Netflixu Depp vs. Heard zcela jasně nadržuje Amber Heard (37). Soud, v němž Johnny Depp (60) žaloval svou bývalou manželku, skončil v loňském roce hercovou výhrou. Tento dokument se však snaží v lidštějším světle ukázat naopak Amber, což se divákům dle reakcí na ČSFD zatím moc nelíbí a vidí jej jako feministickou propagandu.
26.08.2023 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1062 článků) , Amber Heard (209 článků) , Johnny Johnny (301 článků)

Dcera Johnnyho Deppa předvedla vášnivou líbačku: S přítelkyní se na veřejnosti utrhly ze řetězu

 
Dcera legendárního piráta z Karibiku Johnnyho Deppa Lily-Rose Depp (24) vedle své lásky jen září. Po předešlých a nezdařených vztazích s muži našla štěstí u ženy, a to raperky 070 Shake, vlastním jménem Danielle Balbueny. Dvojici zachytili fotografové v Los Angeles, jak spolu laškovala během oběda. Došlo i na vášnivé polibky, jak zveřejnil web Daily Mail. 
31.07.2023 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1062 článků) , Danielle Danielle (36 článků) , Johnny Johnny (301 článků)

Strach o Johnnyho Deppa: Piráta z Karibiku našli v hotelu v bezvědomí

 
Světově uznávaný herec Johnny Depp (60) byl před několika dny nalezen v bezvědomí. Našli ho v hotelovém pokoji v maďarské Budapešti, kam přiletěl v rámci turné se svou hardrockovou skupinou Hollywood Vampires. Pirát z Karibiku či Střihoruký Edward byl podle webu Obozrevatel rychle převezen do nemocnice, nakonec ale za jeho stavem měla stát pořádně propařená předešlá noc. 
26.07.2023 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1062 článků) , Johnny Johnny (301 článků)

Letošní FF v Karlových Varech má hodně vymazlenou upoutávku, která zastínila většinu celebrit

 
Už tradičně se na filmové události roku v Karlových Varech předvedli jak úspěšní herci, tak i celá řada podivných „celebrit“, které nikdo vidět nechce, ale Johnny Depp je v upoutávce na festival naprosto dokonalý.
07.07.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1062 článků) , Johnny Johnny (301 článků)

Nezapomenutelné hvězdy Varů: Travolta by se rozdal, Depp dokonce natočil znělku

 
Zatímco Uma Thurman nezanechala v Karlových Varech nejlepší dojem, jsou i hollywoodské hvězdy, na které fanoušci karlovarského festivalu vzpomínají rádi. Mezi ty nejslavnější patří bezesporu John Travolta či Johnny Depp. Oba si totiž festivalové publikum doslova podmanili především svou vřelostí. 
01.07.2023 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Uma Thurman (237 článků) , Johnny Depp (1062 článků) , John Travolta (371 článků) , Johnny Johnny (301 článků)

Seriál jako paralela k životu Lily-Rose Depp: Kritiky ho strhaly pro beznadějnou nudu

 
Lily-Rose Depp (24) konečně dostala svoji šanci zazářit jako herečka. Titulní roli představuje v novém seriálu HBO The Idol, který má dát šokujícím způsobem nahlédnout do pozadí hudebního průmyslu a poukázat na problémy s vyrůstáním ve světlech reflektorů. Nelze se tedy nepozastavit nad tím, zda by tu mohla být jistá spojitost se skutečným životem dcery Johnnyho Deppa. I přes lákavé téma jsou však kritiky spíše negativní a nezachrání jej ani talentovaná Lily. USA Today seriál označil za beznadějně nudný šestihodinový hudební klip.
19.06.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1062 článků) , Johnny Johnny (301 článků)

Dcera Johnnyho Deppa šla donaha: Otci podobná Lily-Rose ukázala své přednosti

 
O dceři slavného Johnnyho Deppa, Lily-Rose Depp, je známo, že si pevně střeží své soukromí. Ale rozhodně to není proto, že by byla stydlivá, ba naopak. V novém seriálu na HBO The Idol šla donaha a ukázala nejen své nádherné tělo, ale také svá ňadra. Je jasné, že jde ve šlépějích svých slavných rodičů. Otázkou zůstává, zda o ni její tatínek po těchto snímcích nebude mít strach. Fotky totiž potěší nejednoho muže. 
14.06.2023 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1062 článků) , Johnny Johnny (301 článků)

Životní jubileum Johnnyho Deppa. Tyhle krásky prošly jeho životem, poslední ženou byla půvabná advokátka

 
Johnny Depp (60) patří k nejúspěšnějším a nejobsazovanějším hercům v Hollywoodu a je také známým milovníkem žen. Za svůj život prožil mnoho ikonických románků, z nichž některé doprovázely pořádné kontroverze. Poslední ženou, s níž randil, byla advokátka Joelle Rich. Vypadá to však, že už je hollywoodský herec, který dnes slaví šedesáté narozeniny, opět single, jak informoval web Page Six.
09.06.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1062 článků) , Page Page (120 článků) , Johnny Johnny (301 článků)

Lily-Rose Depp slaví narozeniny: Dcera Johnnyho Deppa se nahoty nebojí a před kamerou ukáže vše

 
Půvabná Lily-Rose Depp, dcera hvězdných rodičů Johnny Deppa (59) a Vanessy Paradis (50), slaví své čtyřiadvacáté narozeniny. Modelka a herečka si zahrála již v několika kritiky kladně hodnocených snímcích. V červenci má na HBO premiéru seriál Idol, který má podle zahraničních médií, jako je například W Magazine, vyšvihnout Lily-Rose Depp na hvězdné příčky. 
27.05.2023 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1062 článků) , Vanessa Paradis (161 článků) , Johnny Johnny (301 článků)

Zamilovaná Lily Rose Depp: Dcera Johnnyho Deppa předvedla vášnivou líbačku se svou partnerkou

 
Po polibku krásné Lily-Rose Depp touží miliony mužů a žen po celém světě. Její srdce ale patří rapperce 070 Shake, se kterou už nějaký ten pátek tvoří šťastný pár. Jejich lásku dokládají i nejnovější fotografie, kde se obě dívky přivítaly vášnivým polibkem.
27.05.2023 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1062 článků) , Johnny Johnny (301 článků)

Kuchařová s Brzobohatým jako Heard a Depp? Lidé mají z kauzy legraci, jsou ale i znechucení

 
Netrvalo dlouho a veřejnost začala připodobňovat kauzu bývalé Miss World Taťány Kuchařové s jejím exmanželem Ondřejem Brzobohatým k soudním tahanicím mezi americkými hereckými hvězdami Amber Heard a Johnnym Deppem. Lidé spatřují podobnost především ve způsobu, jakým mezi sebou dvojice na veřejnosti „pere špinavé prádlo“ po jejich ukončeném vztahu. Kuchařová to nyní schytává od svých sledujících například na svém Instagramu.
24.05.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1062 článků) , Ondřej Brzobohatý (888 článků) , Taťána Kuchařová (1089 článků) , Amber Heard (209 článků)

Depp se vrací jako král: Bylo to od režisérky odvážné, dát mi roli Ludvíka XV., říká herec

 
Johnny Depp (59) se na filmová plátna vrací coby francouzský král. Na festivalu ve francouzském Cannes uvedl svůj nový snímek s názvem Jeanne du Barry - Králova milenka. Po promítání si hollywoodská hvězda vysloužila sedmiminutový potlesk vestoje, během kterého se herec neubránil slzám. Video s dojatým pirátem z Karibiku už se šíří po sítích.
20.05.2023 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1062 článků) , Johnny Johnny (301 článků)

Velkolepý návrat Piráta z Karibiku: Depp si v Cannes vysloužil sedmiminutový potlesk

 
Herec Johnny Depp (59) je na filmovém festivalu v Cannes za hvězdu. Vysloužil si dokonce i sedmiminutový potlesk vestoje, během něhož se herec známý z filmů Piráti z Karibiku nebo Střihoruký Edward neubránil slzám. Šestasedmdesátý ročník Mezinárodního filmového festivalu je tak pro Johnnyho opravdu emoční záležitostí, jak píše web People.
18.05.2023 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1062 článků) , Johnny Johnny (301 článků)

Za účasti Michaela Douglase a Johnnyho Deppa začal filmový festival v Cannes

 
 letovisku Cannes na jihu Francie dnes večer začal 76. ročník slavného filmového festivalu. Přehlídku oficiálně zahájila francouzská herečka Chiara Mastroianniová. Následovala světová premiéra historického snímku s názvem Jeanne du Barry - Králova milenka od francouzské režisérky Maïwenn, kde hlavní roli krále Ludvíka XV. ztvárnil Johnny Depp.
16.05.2023 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (490 článků) , Johnny Depp (1062 článků) , Michael Douglas (42 článků) , Johnny Douglas (2 články) , Barry Douglas (1 článek) , Michael Barra (1 článek) , Douglas Douglas (69 článků) , Johnny Johnny (301 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »