Články k osobnosti

John Mayer

  zpěvák, skladatel, hudebník, kytarista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o John Mayer »
 

Nová alba: John Mayer, Clairo a Barenaked Ladies

 
Prázdninové časy přinášejí na trh méně albových novinek. Přesto se najdou takové, které stojí za pozornost. Z těch aktuálních stojí za zmínku nové řadové desky Johna Mayera, zpěvačky Clairo či kapely Barenaked Ladies.
21.07.2021 07:00 |

podobné články

Osobnosti: John Mayer (47 článků)

Vztah se slavným zpěvákem, sexuální posedlost, zneužívání v dětství, alkohol a prášky: Jessica Simpson šokovala novou knihou

 
Jessica Simpson  (39) se loni stala potřetí maminkou, a ačkoliv si v těhotenství užila své , rodinný život si prý nyní užívá víc než kdy jindy. Kromě úspěšného podnikání a mateřství navíc stihla vydat i vlastní paměti s příhodným názvem Open Book. A rozhodně se nedržela zpátky, co se jejího soukromí týče. Popsala mimo jiné i vztah se zpěvákem Johnem Mayerem (42).
23.01.2020 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Simpson (160 článků) , John Mayer (47 článků) , Jessica Jessica (210 článků)

John Mayer přestal pít po Drakeově oslavě narozenin, kde se zlil jako hovado

 
Zpěvák John Mayer už dva roky nepije. V říjnu 2016 se totiž tak mohutně zliskal na oslavě třicátých narozenin kolegy Draka, že se z ostudy a kocoviny nemohl vzpamatovat šest dní. Jak sám velmi eufemisticky přiznává, udělal ze sebe takového hlupáka, že i jemu došla tragičnost alkoholismu. A tak začal abstinovat.
14.11.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: John Mayer (47 článků)

Zpěvák John Mayer: Dávno už nejsem takový ocas

 
Zpěvák John Mayer proslul divokým sexuálním životem a častým střídáním partnerek. Postelí mu prošla slušná řádka slavných žen včetně Jennifer Anistonové či Katy Perry. A každá jeho umění v ženském rozkroku velmi chválila. Jenže pověst grázla a holkaře prý dávno pověsil na hřebík. „Už leta nejsem takový ocas,“ prohlásil teď John.
12.11.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Katy Perry (682 článků) , John Mayer (47 článků)

Zpěvák John Mayer: Musel jsem jedné dívce zpívat své songy těsně před souloží

 
Zpěvák John Mayer vydal v roce 2001 singl Your body is a Wonderland a ženy si ho oblíbily jako erotickou skladbu při sexu. Ale on sám nikdy svým milenkám vlastní písně nepouštěl. Jenom jedinkrát musel zpívat živě dívce, s níž chtěl souložit. Než ho pustila do své krajiny rozkoší, trvala na tom, aby na cestě do ní pěl vlastní hity.
25.10.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: John Mayer (47 článků)

Zpěvák John Mayer místo koncertu musel na chirurgický stůl

 
Zpěvák John Mayer na poslední chvíli zrušil svůj koncert v New Orleans. Fanoušci se ho nedočkali, protože zanícený přívěšek slepého střeva hrozil vážnými komplikacemi a chirurgové ho museli vyjmout z těla. Než se čtyřicetiletý hudebník zotaví natolik, aby mohl zase koncertovat, fanoušci se dočkají odložení dalších koncertů.
11.12.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: John Mayer (47 článků)

Katy Perry: Ze všech bývalých byl v posteli nejlepší John Mayer

 
Ego herce Orlanda Blooma dostalo pohlavek. A zřejmě také to britského komika Russella Branda. S prvním z mužů zpěvačka Katy Perry jen chodila, s druhým žila krátce v manželství. Ačkoli se Bloom pochlubil loni v létě svým penisem, když ho vystrčil před objektivem lovců senzačních snímků, nebyl rozhodně lepší než John Mayer, o jehož penisu veřejnost zase tolik neví. A manželství s Brandem možná skončilo proto, že v posteli rozhodně neoslnil. Katy ho v žebříčku ani nezmínila.
17.06.2017 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Russell Brand (97 článků) , Katy Perry (682 článků) , John Mayer (47 článků)

John Mayer přiznal: Jsem posedlý sám sebou

 
Johnu Mayerovi kritici často vytýkají, že je příliš sebestředný. Americký zpěvák, který žil s Katy Perry či Jennifer Anistonovou, ale teď přiznal, že to nejsou výtky bezdůvodné. On sám si plně uvědomuje, že je egocentrik, ačkoli není narcis domnívající se, že vše, co udělá, je skvělé.
21.04.2017 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Katy Perry (682 článků) , John Mayer (47 článků)

Funková diva Nik West míří do Česka. "Lenny Kravitz v sukních" zahraje v Brně a Plzni

 
Extravagantní baskytaristka Nik West zavítá poprvé do České republiky. V rámci evropského turné zahraje 31. října v brněnském Sono Centru, o den poději v Měšťanské besedě v Plzni. Pro Američanku je charakteristická kombinace žánrů funku, rocku a neo-soulu. Před pěti lety vydala debut Just In The Nik of Time a loni EP Say Something. Nik West svou výstřední image přitahuje pozornost i nezasvěcených posluchačů. Spolupracovala se Stevenem Tylerem z Aerosmith, Marcusem Millerem, Johnem Mayerem nebo Davem Stewartem z Eurythmics. Ten ji označil za "Lennyho Kravitze v sukních".
28.06.2016 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Steven Tyler (136 článků) , Marcus Miller (5 článků) , John Mayer (47 článků)

John Mayer nezahálí: Když jeho ex Katy Perry Legolase, tak on sexy modelku

 
Zpěvák John Mayer (38) se poslední týdny musel dívat na všudypřítomné fotky své bývalé lásky Katy Perry  (31) a jejího nového objektu zájmu Orlanda Blooma (39). Další ‚porozchodový‘ návrat ke slavné zpěvačce je tak zřejmě nadobro zažehnán, a tak bylo třeba se přes tuto bouřlivou etapu života přenést. A jak jinak než za pomoci pohledné modelky...
10.03.2016 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Katy Perry (682 článků) , John Mayer (47 článků)

Katy Perry a Orlando Bloom spolu divoce flirtovali na afterpárty Zlatých glóbů

 
Zpěvačka Katy Perry  (31) se sice vrátila k hudebníkovi Johnu Mayerovi, ale jak vidno, drobné flirty si zřejmě bez obav dopřává neskrývaně. Na párty po předávání Zlatých glóbů totiž zaútočila na herce Orlanda Blooma a ten nebyl vůči jejím výzvám imunní. Přítomní tak nedokázali přestat po dvojici pokukovat a byli v šoku výměny sexuálních energií.
14.01.2016 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (371 článků) , Katy Perry (682 článků) , John Mayer (47 článků)

Sexy páreček?! Katy Perry a Orlando Bloom spolu divoce flirtovali

 
Zpěvačka Katy Perry se sice vrátila k hudebníkovi Johnu Mayerovi, ale jak vidno, drobnou nevěru za jeho zády si zřejmě bez obav dopřává neskrývaně. Na party po předávání Zlatých glóbů totiž zaútočila na herce Orlanda Blooma a ten nebyl vůči jejím výzvám imunní. Přítomní tak nedokázali přestat po dvojici švidrat a byli v šoku z jejich výměny sexuálních energií.
13.01.2016 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (371 článků) , Katy Perry (682 článků) , John Mayer (47 článků)

Katy Perry přišla na svatbu kamarádky ruku v ruce se svým ex

 
Herečka Allison Williams je vdanou paní. Hvězda seriálu Girls pozvala na svou veselku také Johna Mayera a Katy Perry. A ti tam dali světu najevo, že jsou opět spolu. Přišli totiž ruku v ruce jako zamilovaný pár. Přitom jen letos si odbyli vášnivý rozchod hned dvakrát.
22.09.2015 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Katy Perry (682 článků) , John Mayer (47 článků) , Allison Williams (3 články)

Členové Grateful Dead založili novou kapelu

 
Členové americké kapely Grateful Dead – kytarista Bob Weir a perkusionisté Mickey Hart a Bill Kreutzmann – se spojili s hudebníky Johnem Mayerem, Oteilem Burbridgem z The Allman Brothers Band a Jeffem Chimentem z formace RatDog a vytvořili novou skupinu Dead & Company.
01.09.2015 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Bob Weir (1 článek) , Mickey Hart (2 články) , Bill Kreutzmann (1 článek) , John Mayer (47 článků)

Katy Perry a John Mayer se opět „rozkmotřili“

 
Americká média píší o dalším rozchodu Katy Perry a Johna Mayera. Těžko říct, zda je možné hovořit o rozchodu, podobné rozkmotření mezi oběma hudebními hvězdami proběhlo už mnohokrát. Několik měsíců se nevídaly, aby si zase padly do náruče a byly vídány všude spolu. Nicméně hádka mezi milenci proběhla a opět se teď hodlají tvářit, že jsou si pro sebe cizí.
28.07.2015 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Katy Perry (682 článků) , John Mayer (47 článků)

Osudový muž Katy Perry: Nedokáže žít s ním, ani bez něj

 
Katy Perry a John Mayer se rozhodli pro volný vztah. Vídají se tedy pokaždé, když to vyhovuje oběma. Nic od sebe neočekávají a do ničeho se netlačí. V minulosti se totiž snažili mít vztah oddaný a věrný, ale nikdy jim to nevyšlo. A protože nedokážou být spolu pořád, ale také bez sebe zcela, užívají si jen nezávazná setkání.
29.05.2015 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Katy Perry (682 článků) , John Mayer (47 článků)

Katy Perry dala opět košem svému milenci. Po kolikáté už?!

 
Kdyby byl vztah Katy Perry a Johna Mayera písničkou, byla by to pěkná odrhovačka se stále se opakujícím textem. Dvojice se několikrát v posledních třech letech dala dohromady a zase rozešla. Na počátku tohoto roku dali svému vztahu další šanci, ale měla jepičí život a v polovině března došlo k dalšímu rozchodu.
25.03.2015 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Katy Perry (682 článků) , John Mayer (47 článků)

Zase jim to nevyšlo: Katy Perry a John Mayer se rozešli po dvou měsících

 
Pořekadlo ‚dvakrát do stejné řeky nevstoupíš‘ nic neříká zpěvákům Katy Perry  (30) a Johnu Mayerovi (37). Ani tentokrát jim slepovaný vztah nevyšel a rozpadl se dokonce už po dvou měsících.
20.03.2015 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Katy Perry (682 článků) , John Mayer (47 článků)

Exsnoubenec Katy Perry rozdával svým milenkám falešné rolexky

 
Hudebník John Mayer chtěl na své bývalé milenky udělat dojem. A tak jim daroval luxusní hodinky Rolex. Jenže velkorysost tohoto muže má své hranice, časoměřiče tak nakupoval laciněji od Roberta Marona – nejlepšího přítele herce Charlieho Sheena. Místo úspory peněz si však trhl ostudu. Maronovy rolexky totiž byly falešné. Mayer se s ním teď kvůli tomu soudí.
25.03.2014 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (482 článků) , Katy Perry (682 článků) , John Mayer (47 článků)

Katy Perry je zase single, rozešla se se snoubencem Johnem Mayerem. Ale na jak dlouho?

 
Rozchod "Katy Perry":http://www.extra.cz/tema/katy-perry-zpevacka (29) a "Johna Mayera":http://www.extra.cz/tema/john-mayer (32) není žádným překvapením, letos už to zvládli asi potřetí, v mezičase, kdy byli na chvíli spolu, se stihli "zasnoubit":http://www.extra.cz/tema/zasnuby a natočit romantický duet. Vzhledem k tomu, že John Mayer je osamělý vlk, kterému je v podstatě jedno, kterou sexy zpěvačku má momentálně po boku, je skoro jisté, že na krach jejich vztahu s Katy vypisovali bookmakeři příznivé kurzy.
27.02.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Katy Perry (682 článků) , John Mayer (47 článků) , Al Perry (14 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »