Články k osobnosti

John Lennon

  zpěvák, skladatel, kytarista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o John Lennon »
 

Uznávaný režisér Sedmilhářek má točit Lennona a Yoko

 
Režisér Jean-Marc Vallée chystá film o vztahu Johna Lennona a Yoko Ono. Japonskou umělkyni dodnes mnozí viní z rozpadu skupiny Beatles.
24.10.2018 10:10 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (199 článků) , Yoko Ono (72 článků)

Ivo Fencl: Kdo chytá v žitě, John Lennon a jeho vrah

 
Jak to také mohlo, propána, být, kdyby Mark David Chapman (*1955) nezastřelil zrovna Johna Lennona (1940-1980), ale pouze „neznámého“ občana? Inu, byl by dnes dávno na svobodě a patrně pod vlastním jménem. On se ovšem zřejmě (není to úplně jisté) chtěl zavražděním celebrity (která mu jednoduše nedala spát) proslavit. A v podstatě to vyšlo. Jak už však bylo řečeno, i po takřka čtyřiceti letech sedí v cele u televize.
18.10.2018 19:35 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (199 článků) , David Chapman (10 článků) , Mark David (11 článků) , Mark David (4 články)

Johnova tvář v nadživotní velikosti: Umělec David (42) vrátil ikonu Lennonově zdi

 
Turisté mají nové oblíbené místečko na zdi Johna Lennona. V tomto týdnu zde vznikla tvář zpěváka v jeho nadživotní velikosti, se kterou se chtějí vyfotit všichni kolemjdoucí. Za umělecký počin může kanadsko-český umělec David Strauss (42). Proč se rozhodl tvář Lennona namalovat na zeď?
12.10.2018 18:10 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (199 článků)

McCartney a Lennon: Společná onanie nad Bardotkou!

 
Členové legendární kapely Beatles spolu nejenom hráli, někteří spolu sdíleli i ty nejintimnější momenty. S bizarní vzpomínkou na Johna Lennona (†40) teď své fanoušky šokoval zpěvák Paul McCartney (76), který prohlásil: „Společně jsme masturbovali nad Bardotkou!“ K tomuto zážitku prý došlo v domě Lennona, kde kromě nich byli ještě asi tři další přátelé.
20.09.2018 12:08 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (199 článků)

Paul McCartney: Masturboval jsem s Johnem Lennonem

 
Paul McCartney zavzpomínal na počátky skupiny Beatles a magazínu GQ odhalil i některé intimní detaily ze soužití čtyř mladíků, kteří byli nejslavnějšími hudebníky šedesátých let. Šestasedmdesátiletý vegan ze Spojeného království přiznal, že si platili prostitutky a také společně s Johnem Lennonem před sebou masturbovali.
14.09.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (199 článků)

Paul McCartney z Beatles: S Lennonem a ostatními jsme masturbovali nad Bardotkou

 
V době své největší slávy kapely The Beatles zažili její členové bujaré večírky plné prostitutek, drog, alkoholu a také orgií. Paul McCartney (76) přiznal, že s Johnem Lennonem (†40) a ostatními společně masturbovali a snili o krásné Brigitte Bardot (83).
12.09.2018 18:35 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (199 článků) , Brigitte Bardot (101 článků) , The Beatles (75 článků)

Vrahovi Johna Lennona podesáté zamítli podmínečné odpuštění zbytku trestu

 
Mark David Chapman se podesáté dočkal zamítnutí své žádosti o podmínečné odpouštění zbytku výkonu trestu. Ve vězení je na doživotí za postřelení Johna Lennona, na něhož vypálil v prosinci 1980 v New Yorku. Slavný britský zpěvák na následky zranění zemřel.
28.08.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (199 článků) , David Chapman (10 článků) , Mark David (11 článků) , Mark David (4 články)

Britský showman vzal Paula McCartneyho (76) na emotivní projížďku do míst, kde vyrůstal: Vrátili »Broukovi« mládí!

 
Slavný »Brouk« Paul McCartney (76) přijal pozvánku showmana Jamese Cordena do jeho pořadu a vydal se s ním na projížďku po Liverpoolu, do míst, kde vyrůstal a kde s Johnem Lennonem (40) skládal první hity pro Beatles. A byla to emocemi, slzami, ale i humorem nabitá podívaná!
25.06.2018 11:05 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (199 článků) , James Corden (27 článků)

Před 48 lety nastal den, kdy skončili Beatles: Kdo stál za jejich rozpadem?

 
O rozpadu slavné skupiny Beatles svět poprvé uslyšel v dubnu roku 1970, ale první předzvěstí blížícího se konce kapely bylo už rozhodnutí skončit se živým vystoupením. Skutečným důvodem jejího konce byly ale údajně prohlubující se spory mezi Paulem McCartneym a Johnem Lennonem.
11.04.2018 17:50 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (199 článků)

Vdovu Yoko v tichosti obral: Ukradené věci za 80 milionů!

 
Tři diáře, dvoje brýle »lennonky« nebo tabatěrka s deseti cigaretami značky Gitanes. I to se našlo mezi asi stovkou předmětů, které byly ukradeny z pozůstalosti Johna Lennona (†40) z legendární kapely The Beatles. Jejich cena je odhadována na téměř 80 milionů korun!
17.12.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (199 článků) , The Beatles (75 článků)

Vladimír Franta: John Lennon, I-M-A-G-I-N-E“ - 100 let VŘSR

 
„Aneb staré zlaté časy, kdy to stálo za hovno“
24.11.2017 18:40 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (199 článků)

Výběr slunečních brýlí: Orientujte se podle tvaru obličeje

 
Léto je v plném proudu a každý z nás by měl myslet jak na svůj vzhled, tak pochopitelně také na zdraví. Jednou z tradičních letních pomůcek jsou bezesporu i sluneční brýle. Jedná se o sortiment prodávající se v mnoha cenových kategoriích a podobách. Vybrat si ten správný model nemusí být vůbec jednoduché. V potaz je zapotřebí brát spousty aspektů, mezi něž patří například vzhled obrouček, barva samotných skel anebo výše UV faktoru. Kritérií je zkrátka hodně. My se budeme zabývat spíše estetickým hlediskem a pokusíme se zaměřit na volbu brýlí podle tvaru obličeje. Nákup brýlí dle obličeje Co se týká samotných kritérií výběru brýlí podle tvaru obličeje, je třeba myslet na to, aby kopírovaly jeho tvar. Do zákrytu musí brýle jít jak s lícní, tak i se spánkovou kostí. Hodně důležitý je i nosník. Na nose by měly sedět brýle rovně a poskytovat maximální pohodlí. Musí jednoduše kopírovat kořen nosu. Tvar obličeje prozkoumejte zkrátka předem a až poté se věnujte výběru tvaru obrub. Jaké tedy volit podle typů obličejů? Na hranatý obličej nepatří hranaté brýle Jestliže se váš obličej vyznačuje hranatými ostrými rysy, vyplatí se vsadit na obé tvary brýlí. Typické jsou na hranatém obličeji vystouplé lícní kosti, do široka rostená čelist a hranatý tvar brady. Mimo oválné obruby se vyplatí volit i nějaké asymetrické tvary. Celkový look bude mnohem jemnější. Podporovat již tak ostré rysy by bylo nošením dříví do lesa. Kulatý obličej potřebuje zvýraznit Máte obličeje spíše do kulata? Stačí si změřit jeho šířku a výšku. Pokud se rozměry budou hodně přibližovat, s největší pravděpodobností kulatý skutečně je. Potřebujete prostě a jednoduše mnohem výraznější brýlové obruby, které dokážou váš obličej dokonale zvýraznit. S tímto tvarem obličeje raději na brýle, které nosil John Lennon. Celkový vzhled hlavy pak připomíná kouli, která je ještě právě brýlemi dokonale zvýrazněná. Tvar trojúhelníku je třeba zjemnit Jestliže je horní část obličeje... Čtěte více Příspěvek Výběr slunečních brýlí: Orientujte se podle tvaru obličeje pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (199 článků)

Muslimka udušena, její děti utopeny! V bývalém domě světově uznávaného hudebníka došlo k děsivým vraždám

 
Britský deník Daily Mail píše o vyvraždění muslimské rodiny v Liverpoolu. Pachatelem je třicetiletý muslimský přistěhovalec, který udusil svoji manželku a jejich dvě děti poté utopil. Vše se událo v domě, kde kdysi žil John Lennon.
30.06.2017 11:20 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (199 článků)

Matku a dvě děti našli mrtvé v domě Johna Lennona

 
Arena Saaed a její dvě děti byly nalezeny v jejich bytě, v bytovém domě v Liverpoolu, kdy kdysi žil i John Lennon. Příčina smrti matky a dětí zatím není známá, z vraždy byla obviněn otec rodiny.
05.06.2017 23:20 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (199 článků)

Yoko Ono natočí film o své lásce s Johnem Lennonem

 
Třiaosmdesátiletá Japonka Joko Onová, známá ve světě pod anglickým jménem Yoko Ono, se rozhodla přenést na plátna kin svůj milostný poměr s Johnem Lennonem. Film velké lásky, která prý byla příčinou rozpadu skupiny Beatles, osobně bude produkovat. Předloží tak světu svůj pohled na vztah s nejslavnějším Broukem.
07.02.2017 16:30 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (199 článků) , Yoko Ono (72 článků)

Naštvaný Lennon psal McCartneymu. Dopis se vydražil za tři čtvrtě milionu

 
Dopis od rozzuřeného Johna Lennona Paulovi McCartneymu a jeho manželce Lindě se prodal ve Spojených státech v aukci za téměř 30 tisíc dolarů (765 tisíc korun). Lennon ho napsal po rozpadu Beatles a jeho majitelem se stal anonymní sběratel z Dallasu, uvedla BBC na svém webu.
20.11.2016 09:20 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (199 článků)

Unikátní aukce: Lennonův pohřebák s pěti popelníčky!

 
Limuzíny? Sporťáky? Kdeže! Legendární a proklatě bohatý zpěvák John Lennon (†40) si krátce po rozpadu Beatles v roce 1971 pořídil ojetý pohřební vůz! Do míst, kde se běžně převážejí rakve, nacpal pět sedaček z letadla, které pro něj měly zásadní plus ‒ popelníčky v područkách.
10.09.2016 09:30 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (199 článků)

Vrahovi Johna Lennona podeváté odmítli propuštění z vězení

 
Mark David Chapman je za mřížemi už šestatřicet roků. A ještě minimálně dva roky bude. Soud v New Yorku totiž podeváté zamítl jeho žádost o podmínečné propuštění z výkonu trestu. Výjimečný trest dostal jednašedesátiletý muž za vraždu Johna Lennona, jehož postřelil v prosinci 1980 v New Yorku.
31.08.2016 17:05 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (199 článků) , David Chapman (10 článků) , Mark David (11 článků) , Mark David (4 články)

Lennonův vrah chtěl na svobodu: Americký soud propuštění zamítl

 
Mark David Chapman, který před téměř 36 lety zastřelil někdejšího člena britské hudební skupiny Beatles Johna Lennona, opět nepřesvědčil americké úřady, aby ho předčasně pustily na svobodu. Úřady tak zamítly již devátou Chapmanovu žádost o podmínečné propuštění.
30.08.2016 07:05 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (199 článků) , David Chapman (10 článků) , Mark David (11 článků) , Mark David (4 články)

Košile nasáklá krví Johna Lennona: Prodala se za milion!

 
Krev Johna Lennona má šestatřicet let po jeho smrti hodnotu ve výši milionu korun. Přesně za tolik v přepočtu byla totiž vydražena košile domovníka Jaye Hastingse, který 8. prosince 1980 v náručí držel postřeleného Johna Lennona. Bílou košili na knoflíčky si tehdy nevypral. A udělal dobře.
29.06.2016 08:45 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (199 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »