Články k osobnosti

John Legend

  herec, producent, zpěvák, textař

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o John Legend »
 

Šiřitel štěstí. Legenda brazilské hudby Sérgio Mendes se dočkala filmu

 
V novém snímku In the Key of Joy hovoří Quincy Jones, Will.i.am, John Legend a řada dalších hvězd o životě a práci žijící legendy, která představila v 60. letech brazilskou hudbu světu a postupně ji modernizovala až dodnes.
10.01.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (34 článků) , Quincy Jones (24 článků) , Will Jones (1 článek) , Key Jones (1 článek) , Will Jones (1 článek) , Will Will (11 článků) , Will Will (10 článků)

Prostořeká modelka opět pod palbou kritiky: Neuvěříte, čím fanoušky nakrkla tentokrát!

 
Modelka Chrissy Teigen  (34) si jen tak něco líbit nenechá. Jak je známo, na sociálních sítích je manželka nejvíc sexy muže planety Johna Legenda velmi aktivní a patří k nejvlivnějším. Nebojí se vyjádřit svůj názor , a i americký prezident Trump ji označil za „manželku s nevymáchanou pusou“. Jako by svou otevřeností ale internetové trolly provokovala. Nedávno se do ní opět pustili, když vzdávala své díky na Den díkůvzdání.
06.12.2019 15:35 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (34 článků)

Nejvíc sexy muž světa je John Legend (40)!

 
„Zrcadlo, zrcadlo, kdo je na světě nejkrásnější?“ Kouzelné zrcadlo Sněhurčiny macechy nemáme, ale magazín People za nejvíc sexy muže právě označil amerického muzikanta Johna Legenda.
15.11.2019 05:15 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (34 článků)

Legend je nejvíc sexy muž roku. Před ním měli titul Pitt, Clooney i Depp

 
Zpěvák John Legend se letos stal nejvíc sexy mužem. Převzal tak žezlo od herce Idrise Elby. Před nimi se titulem pyšnili Brad Pitt, George Clooney a úplně prvním držitelem v roce 1985 byl Mel Gibson. Podívejte se i na další sexy muže podle magazínu People.
13.11.2019 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1775 článků) , George Clooney (779 článků) , Mel Gibson (333 článků) , Idris Elba (52 článků) , John Legend (34 článků)

Zpěvák John Legend byl zvolen nejvíc sexy mužem planety: Z reakce jeho manželky půjdete do kolen!

 
Časopis People každoročně volí nejvíc sexy muže planety a tím letošním se stal zpěvák John Legend (40). Ten se taky objeví na obálce nejnovějšího čísla. Muzikant vyjádřil vděk na sociálních sítích, ale evidentně nebere svůj nový titul až tak vážně.
13.11.2019 10:25 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (34 článků)

Modelka sdílela roztomilý snímek dětí s hasičem: Muže, který ho hejtoval, počastovala pořádně sprostými nadávkami

 
S modelkou Chrissy Teigen  (33) si není radno zahrávat. Manželka zpěváka Johna Legenda je jednou z nejvlivnějších osob na sociálních sítích a je o ní známo, že pro ostrá slova nejde daleko, pokud se v jejích komentářích objeví nějací hejtři . A tentokrát zvolila slovník snad nejostřejší.
12.11.2019 18:50 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (34 článků)

Modelka dorazila na udílení cen po bouřlivé oslavě: I s kocovinou vypadala na červeném koberci božsky

 
Modelka Chrissy Teigen  (33) přiznala, že nebylo moudré rozhodnutí účastnit se předávání cen kritiků jen den po bouřlivé oslavě 40. narozenin jejího manžela, zpěváka Johna Legenda. V neděli totiž pochopitelně bojovala s ohromnou kocovinou a z postele ji museli doslova tahat, jak se pochlubila sledujícím na svých Instastories. Těm se ohlásila ze svého lože, obklopená zbytky jídla.
14.01.2019 20:30 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (34 článků)

Nová alba: Andrea Bocelli, Black Eyed Peas, John Legend i Monkey Business

 
Ve znamení vánočních alb je v posledních dnech hudební trh s aktualitami. Kolekce se svátečními písněmi vydali Black Eyed Peas, Jessi J nebo Dagmar Pecková. Za pozornost ale stojí také novinka Andrey Bocelliho nebo české skupiny Monkey Business.
31.10.2018 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Bocelli (47 článků) , John Legend (34 článků) , Dagmar Pecková (66 článků) , Andrea Black (2 články)

Slavná modelka, kterou při porodu roztrhli, šokuje fotkou prsu s mlékem!

 
Manželka muzikanta Johna Legenda (39) a modelka Chrissy Teigen (32) oslavila Den otců po svém. Zveřejnila fotku, na níž si v autě odsává mléko z prsu. S manželem jeli na večeři, tak musela nechat dávku krmení pro svého syna, který se narodil před měsícem.
18.06.2018 17:10 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (34 článků)

Chrissy Teigenová a John Legend prozradili jméno novorozeného syna

 
Modelka Chrissy Teigenová (32) a hudebník John Legend (39) pár dní po narození syna fanouškům prozradili, jaké mu vybrali jméno. Dvojnásobná maminka předtím přiznala, že se s manželem nemohli rozhodnout. K dceři Luně (2) do rodiny přibyl Miles Theodore Stephens.
21.05.2018 12:20 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (34 článků)

Dvojice jako z pohádky. Chrissy Teigen a John Legend vyrazili na Grammy

 
Udílení hudebních cen Grammy si nenechali ujít ani nastávající rodiče Chrissy Teigen a John Legend. A na červeném koberci patřili k nejkrásnějším párům!
30.01.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (34 článků)

Těhotná modelka Teigenová si zřejmě opět vybrala pohlaví miminka

 
Modelka Chrissy Teigenová (31) a zpěvák John Legend (38) se dočkají dalšího přírůstku do rodiny. Jedna z nejlépe placených modelek světa si u prvního těhotenství vybrala pohlaví embrya a narodila se jí dcera Luna (1).
22.11.2017 14:35 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (34 článků)

Chrissy Teigenová trpěla poporodními depresemi, přesto chce další dítě

 
Modelka Chrissy Teigenová (31) přiznala, že po narození dcery Luny (1) bojovala s poporodními depresemi. Přestože chodí na terapie a užívá antidepresiva, plánuje s manželem, hudebníkem Johnem Legendem (38) další miminko.
14.03.2017 14:20 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (34 článků)

Modelka s vyholeným rozkrokem: Díky za odchlupení, stálo tisícovku

 
Donedávna málokdo tušil, že existuje nějaká modelka Christine Teigen (30). Kráska, kterou fotograf objevil, když ještě byla prodavačkou, je dnes vnímána jako žena amerického zpěváka s uměleckým jménem John Legend. Po jejím vystoupení na American Music Awards ji zná celý svět, byť jako »tu s tou holou číčou«. Budete se možná divit, ale Christine má z toho obrovskou radost!
22.11.2016 19:20 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (34 článků) , Christine Teigen (4 články) , Christine Teigen (3 články)

Sexy modelka Chrissy Teigen se toho nebojí: Před odhaleným klínem na červeném koberci ukázala prsa i nahého manžela! VELKÁ GALERIE UVNITŘ

 
Modelka a čerstvá máma Chrissy Teigen byla vždycky pěkné kvítko a její manžel John Legend ji v tom ještě podporuje. Naposledy na sebe pořádně upoutala pozornost během předávání American Music Awards. Tam šla naostro a vzala si šaty s tak vysokým rozparkem, že by spíš byl zázrak, kdyby svůj vyholený klín uhlídala zakrytý. To se samozřejmě nestalo a ona tam vesele ukazovala své intimní partie všem okolo. Jak na to reagovala?
22.11.2016 16:10 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (34 článků)

Animák střídá animák. Návštěvnost českých kin vede Doba ledová, o víkendu předstihla hledání Dory

 
Pokračování kreslených dobrodružství mamutí rodiny Doba ledová: Mamutí drcnutí vystřídalo v čele víkendové návštěvnosti tuzemských kin jiný animovaný snímek Hledá se Dory. Pátý díl série s mamuty Manny, Ellie a Broskvičkou o premiérovém víkendu přilákal do kin bezmála 112 tisíc diváků, kteří v pokladnách kin nechali 15,7 milionu korun. Podmořská dobrodružství zapomnětlivé rybky navazující na úspěšný film Hledá se Nemo po měsíčním kralování žebříčku skončila na druhém místě. Na třetím místě je Legenda o Tarzanovi. Příběh Tarzana, který zaměnil život v africké džungli za život bohatého Johna Claytona III, za dva týdny vidělo téměř 32 tisíc diváků.
18.07.2016 16:10 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (34 článků)

Češi propadli Hledání Dory, animovaný film vede už měsíc žebříček návštěvnosti kin

 
Měsíc po tuzemské premiéře zůstává stále v čele víkendové návštěvnosti kin animovaný film pro děti Hledá se Dory. Podmořská dobrodružství zapomnětlivé nemocné rybky navazující na úspěšný film Hledá se Nemo dosud přilákala do kin přes 262 tisíc diváků. Na druhém místě do žebříčku vstupuje film Legenda o Tarzanovi. Na dobrodružství Tarzana, který zaměnil život v africké džungli za život bohatého Johna Claytona III, o víkendové premiéře dorazilo přes 12 tisíc lidí. Na třetí příčku z druhé v minulém týdnu sestoupil americký sci-fi velkofilm Den nezávislosti: Nový útok navazující po 20 letech na velmi úspěšný film. Na 11. místě je hudební dokument Lucie: Příběh jedný kapely.
11.07.2016 16:15 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (34 článků)

Modelka Chrissy Teigenová pár dní po porodu ukázala svou Lulu

 
John Legend (37) a Chrissy Teigenová (30) se dočkali narození potomka. O miminko se snažili dlouho a nakonec podstoupili umělé oplodnění, kde si předem vybrali jeho pohlaví. Rozhodli se pro dceru. Dali jí jméno Luna a říkají ji Lulu.
20.04.2016 12:20 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (34 článků) , Lulu Lulu (8 článků)

Modelka, jež si vybrala pohlaví embrya při oplodnění, porodila

 
Modelka Chrissy Teigenová (30) měla problémy s otěhotněním. S manželem, zpěvákem Johnem Legendem (37), se tak rozhodli pro umělé oplodnění. A rovnou zvolili i možnost výběru pohlaví embrya. Minulý týden se jim tak narodila očekávaná dcera, která dostala neobvyklé jméno.
18.04.2016 11:35 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (34 článků)

Známý zpěvák a modelka jsou konečně rodiči! Pohlaví děťátka si předem určili

 
Zpěvák John Legend (37) a modelka Chrissy Teigen (30) nemohou být šťastnější! V neděli prostřednictvím Instagramu oznámili, že se jim narodila holčička, a to již ve čtvrtek. Rodiče navíc dívence vybrali netradiční, ale o to krásnější jméno…
17.04.2016 20:10 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (34 článků)
« Předchozí 1 2 Další »