Články k osobnosti

John Hillcoat

  scénárista, režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o John Hillcoat »
 

V zlodějském dramatu Triple 9 rozpoutává režisér Země bez zákona akční peklo

 
První trailer k akční krimi Triple 9 nabízí silné herecké obsazení, které čítá Kate Winslet, Woodyho Harrelsona, Caseyho Afflecka, Aarona Paula nebo Chiwetela Ejiofora. Režisérem snímku je John Hillcoat, který naposledy natočil drama Země bez zákona (2012), za které získal nominaci na Zlatou palmu na festivalu v Cannes. Triple 9 vypráví o zkorumpovaných policistech, kteří mají v plánu podniknout promyšlenou loupež, jež se ovšem dramaticky zkomplikuje, když jeden nováček akci zhatí. Necenzurovanému traileru dominují akční scény s minimem dialogů. Americká premiéra je naplánována na 19. února 2016, česká zatím není známa.
07.10.2015 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Kate Winslet (252 článků) , Woody Harrelson (27 článků) , Casey Affleck (21 článků) , Chiwetel Ejiofor (12 článků) , John Hillcoat (5 článků) , Aaron Paul (5 článků)

Země bez zákona - recenze

 
John Hillcoat dospěl ve velkého režiséra. Tak lze lakonicky a stručně velmi rychle shrnout dojmy, které se dostaví po skončení této bezesporu nejlepší gangsterky za několik posledních let. Země bez zá...
10.10.2012 09:00 |

podobné články

Osobnosti: John Hillcoat (5 článků)

Americká prohibice. Gangsterka Země bez zákona přichází jako na zavolanou

 
Ten příběh prý se opravdu stal. Americký spisovatel Matt Bondurant ho vypráví v knize Krajina pašeráků jako příběh svého dědečka a jeho dvou bratrů. A australský režisér John Hillcoat (Proposition, Cesta) ho natočil pod názvem Země bez zákona s Jasonem Clarkem, Tomem Hardym a Shiou LaBeoufem v hlavních rolích. Film soutěžil v Cannes, kde patřil k favoritům hlavní soutěže. Viděli ho i diváci karlovarského festivalu.
21.09.2012 08:55 |

podobné články

Osobnosti: John Hillcoat (5 článků) , Jason Clarke (2 články) , Matt Clarke (1 článek)

Drsňáci, bouchačky a Nick Cave. Zemi bez zákona budete milovat

 
Drsní chlápci v kloboucích, úsporné věty, bouchačky a krásné ženy. Jestli vám to něco říká, zajděte na Zemi bez zákona, kterou podle knižní předlohy napsal a hudbou opatřil slavný Nick Cave, režíroval John Hillcoat (Proposition, Cesta).
13.09.2012 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Nick Cave (84 článků) , John Hillcoat (5 článků)

Režisér Cesty natočil film k videohře

 
Zkušený hollywoodský režisér John Hillcoat propaguje filmem novou videohru od autorů Grand Theft Auto.
22.04.2010 17:15 |

podobné články

Osobnosti: John Hillcoat (5 článků)
« Předchozí 1 Další »