Články k osobnosti

John Cameron

  Herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o John Cameron »
 

Bratr Johna Kerryho navštívil Horní Benešov, odkud jsou jeho předkové

 
Bratr současného šéfa americké diplomacie Cameron Kerry dnes poprvé s manželkou Karthy Weinman navštívil Horní Benešov na Bruntálsku, odkud pocházejí jeho předkové. Žil tam jeho pradědeček, který dělal sládka v někdejším místním pivovaru, i dědeček. Kerry se na náměstí setkal s lidmi, podíval se na místo, kde v minulosti stával pradědečkův dům, zasadil pamětní strom u základní školy a v ní otevřel jazykovou učebnu.
14.10.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: John Cameron (2 články)

Nové knihy: Petr Vacek, Christian Cameron, Zora Beráková, Pip Vaughan-Hughes i Janet Evanovichová

 
Z nových knih vybíráme současný prozaický příběh Petra Vacka, historické romány amerického spisovatele a vojenského historika Christiana Camerona, britského prozaika Pipa Vaughan-Hughese a Zory Berákové. Dále historický thriller Američana Brada Meltzera, detektivku irského autora Johna Connollyho i americké bestselleristky Janet Evanovichové. O pozornost si říká ženský román irské spisovatelky Cathy Kellyové a nádavkem ještě komiks trojice Ed Brubaker, Mike Perkins a Steve Epting.
26.03.2012 21:12 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vacek (55 článků) , Brad Meltzer (1 článek) , John Cameron (2 články) , John Hughes (2 články) , Steve Christian (1 článek) , Mike John (3 články)
« Předchozí 1 Další »