Články k osobnosti

John Barrowman

  herec, zpěvák, spisovatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o John Barrowman »
 

Drea de Matteo chce odnosit dítě Johnu Barrowmanovi

 
Herec John Barrowman se účastní britské reality show I’m A Celeb, v jejímž rámci musí přežívat s dalšími slavnými osobnosti na exotickém ostrově. V rámci natáčení na sebe celebrity vystavené tíživým životním situacím často vyzradí ledasco. Krom toho, že John rád vystavuje na odiv své přirození při sprchování, prozradil, že mohl mít dítě s Dreou de Matteo.
27.11.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: John Barrowman (3 články)

Herec John Barrowman je posedlý ukazováním svého penisu

 
Herec John Barrowman je posedlý penisy. Nejenže ten svůj ukazuje, kde může, a jednou ho dokonce vytáhl na moderátory rozhlasové stanice BBC Radio 1, ale také se chlubí enormně velkým pyjem svého manžela Scotta Gilla. A je pověstný tím, že s fanoušky velmi rád pózuje s rukou v jejich rozkroku. Podobných snímků jsou sociální sítě plné.
15.11.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: John Barrowman (3 články)

Slavný herec ukázal na Facebooku velký penis svého manžela (FOTO)

 
Herec John Barrowman se rozhodl potěšit své fanoušky z Facebooku živým videopřenosem z vířivky, kterou si zcela nahý dopřával v Palm Springs. A zatímco blábolil o větrném počasí a divném přízvuku, rozhodl se k němu připojit i jeho manžel Scott Gill. Nakráčel do záběru au naturel a ukázal světu důvod, proč si ho hvězda vybrala. Nadprůměrný pyj hercova manžela viděly na internetu miliony lidí.
28.04.2016 16:05 |

podobné články

Osobnosti: John Barrowman (3 články)
« Předchozí 1 Další »