Články k osobnosti

John Alexander

  Herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o John Alexander »
 

»Gladiátor« Russell Crowe: SMRT ZA LETU

 
Australský herec Russell Crowe (56) truchlí: v úterý přišel o milovaného tatínka Johna Alexandera (†85). Ten i přes veškeré snahy o oživení zemřel na palubě letadla společnosti Qantas.
01.04.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Russell Crowe (86 článků) , John Alexander (7 článků) , John Alexander (3 články) , John Alexander (3 články)

Gladiátor Russel Crowe truchlí: Tatínek (†85) zemřel jen krátce po svých narozeninách!

 
Novozélandský herec Russel Crowe (56), jenž se proslavil rolí v Gladiátorovi, prožívá velmi smutné období. Ve věku 85 let mu zemřel milovaný tatínek John Alexander Crowe. Půlkulatiny přitom oslavil jen několik dní před tragickým skonem.
30.03.2021 15:45 |

podobné články

Osobnosti: John Alexander (7 článků) , Alexander John (6 článků) , John Alexander (5 článků) , John Alexander (3 články) , John Alexander (3 články) , John Alexander (2 články) , Crow Crow (4 články)

Ten soudce je zločinec, řádil John Bok. Už nejsme normální stát. Trochu jiná verze kauzy, kvůli které hrozí basa Aleně Vitáskové

 
Spravedlnost pláče, nevinní lidé jsou odsouzeni do vězení. Legální podnikání je kriminalizováno a lidé odsuzováni na základě zájmů energetické mafie, po mediální štvanici a prostřednictvím selhání justice, které je minimálně omylem, ne-li zločinem. Takto byl ve čtvrtek odpoledne v Praze prezentován příběh solárních elektráren v Chomutově, kvůli kterým skončili ve vězení podnikatelští bratři Zdeněk a Alexander Zemkové a s nimi několik dalších lidí. Jedná se o diametrálně odlišnou verzi, než byla prezentována v médiích, například v Reportérech ČT.
11.01.2019 10:31 |

podobné články

Osobnosti: John Alexander (7 článků) , Alexander John (6 článků) , John Alexander (5 článků) , Alexander Alexander (412 článků)

Máme právo bránit svou zemi a civilizaci bílého muže se zbraní v ruce. Vondra a poradce Thatcherové debatovali o budoucnosti pravice a zazněly i pochvaly na Zemana a Trumpa…

 
REPORTÁŽ Centrum transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut uspořádalo ve čtvrtek přednášku „Budoucnost konzervatismu v Evropě“, na níž vystoupil britský konzervativní komentátor a bývalý poradce Margaret Thatcherové John O’Sullivan, politolog Stanislav Balík a nakladatel a politolog Alexander Tomský. Akci moderoval exministr Alexandr Vondra.
02.12.2016 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1366 článků) , John Alexander (7 článků) , Alexander John (6 článků) , John Alexander (5 článků) , Margaret John (4 články) , Alexander Alexander (412 článků)

OBRAZEM: Brunet i blonďák, ale hlavně svalovec. Jak se měnil Tarzan

 
Už 7. července vstoupí do českých kin nový film o Tarzanovi. Lorda Greystoka Johna Claytona III., jak zní Tarzanovo jméno, hraje vysoký svalovec Alexander Skarsgard (39), známý například z upírského seriálu True Blood: Pravá krev. Podívejte se, jak se filmový Tarzan za posledních bezmála sto let změnil.
30.06.2016 16:15 |

podobné články

Osobnosti: John Alexander (7 článků) , Alexander John (6 článků) , Alexander Alexander (412 článků)
« Předchozí 1 Další »