Články k osobnosti

John Adams

  2. prezident usa

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o John Adams »
 

Asistent expremiéra má pořádný problém: Měl znásilnit spící dívku (20)!

 
Mark Adams, bývalý asistent britských premiérů Tonyho Blaira a Johna Majora,  stanul před soudem kvůli obvinění ze znásilnění. Měl spáchat trestný čin na 20leté ženě u sebe doma, když hluboce spala.
12.01.2019 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Tony Blair (94 článků) , Mark Adams (2 články) , John Adams (4 články)

Američané zrušili vysílání opery o teroristech, mohla prý nahrávat antisemitismu

 
Metropolitní opera v New Yorku zrušila projekt celosvětového přenosu představení Johna Adamse Death of Klinghoffer (Smrt Klinghoffera) kvůli obavám, že by mohlo podpořit antisemitismus. Autor proti tomu protestuje.
19.06.2014 09:45 |

podobné články

Osobnosti: John Adams (4 články)

Objevitel Lucie Bílé Petr Hannig: Oženil syna v USA! Slavila i pravnučka Kennedyho...

 
Až do amerického Seattlu odletěl skladatel, politik a objevitel hvězd Petr Hannig (64) na svatbu svého jediného syna Jana (37), který je profesorem statistiky na prestižní americké univerzitě. Jeho nevěsta Shevaun je rovněž profesorkou statistiky a pochází ze staré americké rodiny, jejíž kořeny sahají až k druhému prezidentu USA Adamsovi. Párty před svatbou se navíc zúčastnila pravnučka prezidenta Johna F. Kennedyho Sarah Kennedy!
16.11.2010 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2364 článků) , Sarah Kennedy (1 článek) , John Adams (4 články) , John Kennedy (99 článků) , John Kennedy (99 článků) , Petr John (19 článků)

Nové knihy - Philip Roth, Douglas Adams i Jan Svěrák

 
V knižních novinkách tohoto týdne se vám dostane do ruky román amerického spisovatele Philipa Rotha Vzala jsem si komunistu, humoristická kniha Smysl Životic, kterou napsal Douglas Adams s Johnem Lloydem, nebo knižní verze kinohitu Jana Svěráka Kuky se vrací.
28.05.2010 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Douglas Adams (1 článek) , Jan Svěrák (181 článků) , Philip Roth (25 článků) , Philip Roth (19 článků) , John Adams (4 články) , Lloyd Adams (1 článek)
« Předchozí 1 Další »